Bez granic! AUDIOBOOK CD- Nick Vujicic

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Aetos
Kod produktu: 9788361097495
Pin It

Opis

AUDIOBOOK CD - „Bez granic!” to zbiór aż 50 niesamowicie inspirujących, opartych na wierze i doświadczeniach rozważań Nicka o życiu.

W książce „Bez granic!” Nick Vujicic za pomocą swoich rozważań podpowiada, jak żyć lepiej, pełniej i z odwagą pokonywać przeciwności losu. Nick jest osobą niepełnosprawną, urodził się bez rąk i nóg, jednak to nie było dla niego przeszkodą w odniesieniu sukcesów zarówno prywatnych i zawodowych. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem, a także ewangelizatorem, mówcą motywacyjnym i autorem wielu międzynarodowych bestsellerów.
Nick wierzy w Boskie plany wobec naszego życia a swą siłę czerpie z wiary w bezgraniczne pokłady miłości, jakie Bóg ma dla każdego człowieka.

Co znajdziemy w tej książce?

W swojej książce Nick podpowiada, jak lepiej radzić sobie z problemami i rozterkami na różnych płaszczyznach życia. Niezależnie od tego, czy są to kłopoty zdrowotne, prywatne, czy rozterki związane z wiarą lub brakiem odwagi w realizacji swoich celów. Przedstawione w książce porady oraz obserwacje Nicka, oparte na biblijnych zasadach i zaufaniu do Boga, mogą być krokiem do wdrożenia poważnych zmian w życiu i przezwyciężenia ograniczeń, które mamy w głowach.

 

Kim jest Nick Vujicic ?

Nick Vujicic to niezwykły mówca motywacyjny, który podróżując po całym świecie niesie nadzieję i motywację milionom ludzi. 
Nick Vujicic przyszedł na świat w 1982 roku z rzadką chorobą objawiającą wrodzonym brakiem kończyn. Dziś mimo przeciwności losu i swojej niepełnosprawności z sukcesami realizuje swoje marzenia i cele. Równocześnie prowadzi organizację dobroczynną, kieruje własną firmą, pisze książki, podróżuje po świecie, a jego wystąpienia publiczne i mowy motywacyjne organizowane w szkołach, kościołach, a nawet więzieniach, gromadzą ogromne rzesze odbiorców. Treści, które przekazuje w swoich książkach, filmach umieszczonych w internecie czy na spotkaniach inspirują miliony ludzi i motywują do działania oraz wiary we własne możliwości.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl