Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do
 
Dale Carnegie - Był amerykańskim psychologiem i historykiem. Pisał książki o coachingu, prowadził kursy zawodowe, inspirował i motywował do pracy i życia. Uczył, jak chwycić ster swojego życia i nabrać wiatru. Jego droga do sukcesu była kręta i wyboista. Pochodził z biednej amerykańskiej rodziny i dorastał w niezbyt sprzyjających warunkach. Nie przeszkodziło mu to w nauce, ani w karierze. Po ukończeniu collegu, pracował w różnych miejscach. Był sprzedawcą i autorem kursów korespondencyjnych. Największą sławę przyniósł mu poradnik "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", który stał się międzynarodowym bestselerem i sprzedał się w ponad 50 milionowym nakładzie.

 

Dale Carnegie

Dale Carnegie - od sprzedawcy bekonu do międzynarodowego autorytetu

Carnegie Dale może dziś uchodzić za przykład realizacji “American Dream” i zawrotnej kariery, którą zawdzięczał własnym pomysłom. Dale Carnegie pracował na wsi, na farmie. Potem, po wyjeździe do miasta, sprzedawał bekon i zupki.

Na szczęście dla siebie i ludzkości, zaczął również pisać. Pomysły, które zawarł w swoich książkach, uczyniły go jednak poważanym na całym świecie autorytetem w dziedzinie coachingu. “Jeśli dwaj partnerzy zawsze się zgadzają, jest o jednego za dużo” - cytaty takie jak ten sprawiły, że Carnegie Dale na stałe wpisał się do świadomości wszystkich, którzy interesują się biznesem.

Dale Carnegie - książki, które się nie “starzeją”

Porady, które Dale Carnegie zawarł w swoich książkach, są bowiem aktualne do dzisiaj. Wychowują się na nich kolejne pokolenia handlowców, przedsiębiorców i zaradnych ludzi.

Nic więc dziwnego, że Dale Carnegie i jego książki znalazły się w ofercie OSMPower. Mimo że to dzieła sprzed dziesięcioleci, nadal mogą odmienić Twoje życie. Na osmpower.pl znajdziesz publikacje tego amerykańskiego autora w nowoczesnych wydaniach, dostosowanych do wymagań współczesnych czytelników.

Zamów je jeszcze dziś i przekonaj się, że Dale Carnegie wciąż pozostaje inspirujący i zawsze jest “na czasie”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium