Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

Gary Vaynerchuk - To jeden najlepszych ekspertów od zarządzania na świecie, autor bestsellerów New York Times, prezes VaynerX, nowoczesnego holdingu medialno-komunikacyjnego oraz aktywny CEO VaynerMedia, kompleksowej agencji reklamowej obsługującej klientów z rankingu Fortune 100 w czterech różnych lokalizacjach. To także niezwykle popularny mówca i płodny anioł biznesu, który już na wczesnym etapie inwestował w takie firmy jak Facebook, Twitter, Tumblr, Venmo czy Uber. Gary jest członkiem zarządu/rady doradczej Ad Council i Pencils of Promise. Od długiego czasu angażuje się też w działania organizacji Charity: Water. Mieszka w Nowym Jorku.

Gary Vaynerchuk

Zapytaj Garyego - Gary Vaynerchuk

Zapytaj Garyego - Gary Vaynerchuk

Zapytaj Garyego - Gary Vaynerchuk

"Zapytaj Garyego" to niesamowita książka Garyego Vaynerchuka, która pomoże Ci podjąć właściwe decyzje niezależnie czy zastanawiasz się nad otworzeniem swojej pierwszej firmy, czy chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek lub myślisz jak znaleźć pracę w świece nowoczesnych mediów i marketingu. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 68,00 zł
szt.

Osobowość, której zaufały miliony

Vaynerchuk urodził się w Bobrujsku w Związku Radzieckim, na terenach dzisiejszej Białorusi. Wychowywał się jednak i dorastał w Stanach Zjednoczonych. Już w wieku kilkunastu lat przejawiał talent do biznesu, zarabiając na handlu kartami baseballowymi. Później zajął się rodzinnym sklepem z winami, gdzie w krótkim czasie doprowadził do kilkunastokrotnego zwiększenia obrotów.

Te sukcesy kontynuował później, pracując już na własny rachunek. Dziś zarządza dużą firmą, przeprowadza udane inwestycje i pomaga w rozwoju wielu biznesów. Miliony ludzi znają nazwisko „Gary Vaynerchuk” - książki tego autora podbijają księgarnie na całym świecie. Do tego jest niezwykle aktywny i popularny w sieci. Tylko na Instagramie obserwuje go aż 10 milionów ludzi, kolejne trzy miliony na Twitterze.

Gary Vaynerchuk - książki dla przedsiębiorców i nie tylko

Jak najlepiej poznać podejście biznesowe, które wyznaje Gary Vaynerchuk? Książka „Ekonomia wdzięczności” wydaje się do tego idealnym wstępem. Dzięki tej lekturze poznasz zasadę wzajemności w biznesie. Dowiesz się, dlaczego warto troszczyć się o klientów i pracowników - także tych, z którymi masz kontakt jedynie za pośrednictwem internetu.

Co jeszcze może Ci przekazać Gary Vaynerchuk? Książki tego autora, które warto przeczytać, znajdziesz w OSMPower. „Przebij się!” pomoże Ci zbudować od podstaw markę dużo łatwiej, niż Ci się wydaje. „Wybij się” to z kolei opowieść o przekuwaniu na finansowy sukces swoich pasji. A „Dwanaście i pół” to zasady Vaynerchuka, na bazie których sam osiągnął sukces, ale przede wszystkim szczęście. Oprócz nich książka zawiera również konkretne narzędzia i scenariusze do wykorzystania w praktyce.

W OSMPower czeka na Ciebie jednak jeszcze więcej publikacji tego autora. Możesz nawet zdecydować się na zamówienie pakietu jego książek. Zrób to jak najszybciej - naprawdę warto!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium