Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

Gary Vaynerchuk - To jeden najlepszych ekspertów od zarządzania na świecie, autor bestsellerów New York Times, prezes VaynerX, nowoczesnego holdingu medialno-komunikacyjnego oraz aktywny CEO VaynerMedia, kompleksowej agencji reklamowej obsługującej klientów z rankingu Fortune 100 w czterech różnych lokalizacjach. To także niezwykle popularny mówca i płodny anioł biznesu, który już na wczesnym etapie inwestował w takie firmy jak Facebook, Twitter, Tumblr, Venmo czy Uber. Gary jest członkiem zarządu/rady doradczej Ad Council i Pencils of Promise. Od długiego czasu angażuje się też w działania organizacji Charity: Water. Mieszka w Nowym Jorku.

Gary Vaynerchuk

Osobowość, której zaufały miliony

Vaynerchuk urodził się w Bobrujsku w Związku Radzieckim, na terenach dzisiejszej Białorusi. Wychowywał się jednak i dorastał w Stanach Zjednoczonych. Już w wieku kilkunastu lat przejawiał talent do biznesu, zarabiając na handlu kartami baseballowymi. Później zajął się rodzinnym sklepem z winami, gdzie w krótkim czasie doprowadził do kilkunastokrotnego zwiększenia obrotów.

Te sukcesy kontynuował później, pracując już na własny rachunek. Dziś zarządza dużą firmą, przeprowadza udane inwestycje i pomaga w rozwoju wielu biznesów. Miliony ludzi znają nazwisko „Gary Vaynerchuk” - książki tego autora podbijają księgarnie na całym świecie. Do tego jest niezwykle aktywny i popularny w sieci. Tylko na Instagramie obserwuje go aż 10 milionów ludzi, kolejne trzy miliony na Twitterze.

Gary Vaynerchuk - książki dla przedsiębiorców i nie tylko

Jak najlepiej poznać podejście biznesowe, które wyznaje Gary Vaynerchuk? Książka „Ekonomia wdzięczności” wydaje się do tego idealnym wstępem. Dzięki tej lekturze poznasz zasadę wzajemności w biznesie. Dowiesz się, dlaczego warto troszczyć się o klientów i pracowników - także tych, z którymi masz kontakt jedynie za pośrednictwem internetu.

Co jeszcze może Ci przekazać Gary Vaynerchuk? Książki tego autora, które warto przeczytać, znajdziesz w OSMPower. „Przebij się!” pomoże Ci zbudować od podstaw markę dużo łatwiej, niż Ci się wydaje. „Wybij się” to z kolei opowieść o przekuwaniu na finansowy sukces swoich pasji. A „Dwanaście i pół” to zasady Vaynerchuka, na bazie których sam osiągnął sukces, ale przede wszystkim szczęście. Oprócz nich książka zawiera również konkretne narzędzia i scenariusze do wykorzystania w praktyce.

W OSMPower czeka na Ciebie jednak jeszcze więcej publikacji tego autora. Możesz nawet zdecydować się na zamówienie pakietu jego książek. Zrób to jak najszybciej - naprawdę warto!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium