Książki e commerce - by lepiej zrozumieć sprzedaż w internecie

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój e-commerce w całej Polsce. Aż 77 procent wszystkich internautów kupuje produkty online. Eksperci przewidują, że ten trend w najbliższych latach będzie się tylko umacniać. W sieci kupują wszyscy - zarówno mieszkańcy wsi, jak i największych polskich metropolii z Warszawą, Krakowem i Wrocławiem na czele. W dodatku coraz bardziej poszerza się zestaw produktów, które zamawiamy w e-commerce. Książka, chemia domowa, jedzenie - dziś w internecie kupujemy niemal wszystko.

Marketing internetowy - książka to podstawa

Na rynku siłą rzeczy rośnie więc również konkurencja, dlatego coraz ważniejszy staje się marketing w e-commerce. Literatura w tym temacie rozwija się niemal równie szybko, co sama sprzedaż. Książki e commerce pomogą we wdrożeniu nowych technologii, podrzucą ciekawe pomysły na rozwój sklepu, przełożą doświadczenia ze stacjonarnej sprzedaży na marketing internetowy. Książka stanie się Twoim sprzymierzeńcem, dzięki któremu Twój biznes w sieci zyska nowe oblicze!

E marketing - książka poprowadzi Cię w e-commerce

E-commerce to branża, w której jeden nieuważny ruch może spowodować następstwa i błędy, które później trzeba będzie długo i mozolnie naprawiać. W uniknięciu takich sytuacji już na starcie może pomóc książka. Marketing internetowy zaczyna się bowiem już na etapie zakładania sklepu internetowego.

Na OSMPower znajdziesz książki e commerce, które pomogą Ci już na wstępie wybrać rozwiązania, z których będziesz czerpać profity w przyszłości. To skuteczny marketing internetowy - książka będzie przewodnikiem na tej drodze.

Handel elektroniczny - książki i poradniki

W ofercie OSMPower znajdziesz również pozycje, które poprowadzą Cię przez kolejne etapy działalności e commerce. Książka o technologiach przydatnych dla dobrego funkcjonowania sklepu pomoże wdrożyć odpowiednie funkcjonalności.

Czekają na Ciebie również poradniki, w których zawarto wskazówki dotyczące poprawy konwersji w sklepach internetowych, a także pozycje opisujące firmowe social media. Książki i ich fachowa pomoc są w takiej sytuacji nie do przecenienia.

Marketing internetowy - literatura systematyzuje wiedzę o e-commerce

Jak już wspomnieliśmy, oprócz praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań dziś coraz ważniejszy staje się marketing w internecie. Książka, zabawka czy inny towar muszą być już nie tylko zaprezentowane na stronie w czytelny sposób i szybko dostarczone do klienta. Teraz trzeba przede wszystkim trafić do potencjalnego nabywcy z odpowiednim przekazem i przebić się przez konkurencję.

Praktyczne książki - marketing internetowy oczami doświadczonych

Ze starannie wyselekcjonowanymi propozycjami na temat marketingu internetowego będzie Ci łatwiej wyróżnić się na rynku. Przygotowaliśmy poradniki, które kompleksowo ujmują cały e biznes. Książki takie jak “Biblia e-biznesu” pozwalają lepiej zrozumieć, jak działa marketing internetowy. Książki e commerce opisują też poszczególne platformy aukcyjne, wskazują, jak powinna przebiegać komunikacja z klientem.

Stawiamy na pozycje praktyków, którzy odnieśli sukces na rynku i znają od podstaw marketing internetowy. Książki ich autorstwa zawierają sprawdzone pomysły na biznes.

Marketing internetowy - książki e-commerce pomogą rywalizować z konkurencją

Prognozy dotyczące e-commerce na najbliższe lata są obiecujące. To oznacza napływ nowych inwestycji i większą konkurencję. By ją wyprzedzić, warto czytać fachowe książki. Marketing internetowy i odpowiednie funkcjonalności pozwolą Ci zwiększać zyski oraz rozsądnie inwestować w rozwój własnego biznesu. Łatwiej będzie to zrobić z podręcznikiem pełnym profesjonalnych porad w ręku.

E commerce - książka, poradnik i inne pozycje w atrakcyjnych cenach

Chyba nie masz już wątpliwości, że warto zdobywać wiedzę o e-commerce? Bibliografia pozycji, które czekają na Ciebie w OSMPower, jest bogata i pełna ciekawych opracowań. Tutaj znajdziesz zarówno naukowe podejście do e-biznesu, jak i praktyczne wskazówki oraz historie sukcesu największych marek. Przy okazji oferujemy książki e commerce w atrakcyjnych cenach, które pomogą “rozruszać” Twój e marketing. Książka to zawsze dobry pomysł - skorzystaj z tej oferty jeszcze dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium