Książki o nieruchomościach

Inwestycje w nieruchomości są uważane za jeden z najbezpieczniejszych sposobów na lokowanie kapitału. Domy i mieszkania, zwłaszcza w dużych miastach, cały czas zyskują na wartości. Deweloperzy operują wielkimi sumami pieniędzy, a sprzedaż nieruchomości to dziś ogromny rynek. Przyciąga jak magnes zwłaszcza osoby z dużym kapitałem.

Jeśli i Ty chcesz spróbować swoich sił w tym obszarze, potrzebna będzie Ci spora dawka wiedzy. Najlepiej czerpać ją od fachowców. Dlatego w OSMPower przygotowaliśmy dla Ciebie książki o nieruchomościach napisane przez osoby, które działają na tym rynku od lat. Dowiesz się, jak inwestować. Poznasz tajniki transakcji największych deweloperów. Ale znajdziesz tutaj także praktyczne porady remontowe. Wybierz tytuł, który spełni Twoje oczekiwania!

Jak zacząć inwestować w nieruchomości? Praktyczne porady od fachowców

Zgodnie z polskim prawem, deweloperem może zostać niemal każdy - zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prawne. Tzw. ustawa deweloperska głosi, że działalność deweloperska jest działalnością gospodarczą wykonywaną w sposób zorganizowany i ciągły, we własnym imieniu, w celach zarobkowych. Jej przedmiotem jest realizacja przedsięwzięcia deweloperskiego. A to wiąże się z budową nieruchomości lub oddawaniem ich do użytkowania.

Przepisy prawa to podstawa, ale książki o nieruchomościach z asortymentu OSMPower to znacznie szersze źródło informacji. Prawdziwym przewodnikiem po meandrach tego rynku jest pozycja “Zostań deweloperem” napisana przez Pawła Górskiego i Michała Rosiaka. Ta książka pokaże Ci, jak wygląda cały proces inwestycyjny. To prawdziwa skarbnica wiedzy, dzięki której sprawdzisz, czy wejście na rynek deweloperski jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Inwestowanie w nieruchomości jest doskonałym sposobem na osiągnięcie wolności finansowej. Książka “Wszystkie drogi prowadzą do… nieruchomości” pod redakcją Ewy Machoń udowadnia, że tę wolność może zdobyć każdy, bez względu na to, z jakiej pozycji startuje. W tej publikacji znajdziesz 40 inspirujących historii inwestorów - możesz skorzystać z ich doświadczeń. Dostrzeżesz szczegóły, które na co dzień powstrzymują Cię przed działaniem lub motywują do zmian.

Książki o remontach. Z nimi łatwiej odnowisz mieszkanie!

Książki o nieruchomościach to jednak nie tylko poradniki dla deweloperów. To również publikacje, które pomogą w nieco bardziej prozaicznych czynnościach związanych z własnym mieszkaniem. Na przykład takich jak remonty. To właśnie o nich Jeremiasz Gorzędowski i Izabela Hryniewicz piszą w książce “Remonty. Podręcznik inwestora”.

Na bazie swoich doświadczeń autorzy przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces remontu. Dowiesz się, jak wyznaczyć zakres potrzebnych prac, oszacować koszty i sformułować umowę remontową. Zacznij remont… od zakupu książki!

Bestsellery o nieruchomościach w OSMPower!

Chcesz wiedzieć, jak sprzedawać nieruchomości? Książki mogą Cię tego nauczyć! W naszej księgarni internetowej znajdziesz bestsellery autorstwa najlepszych amerykańskich agentów nieruchomości. Ich umiejętności sprzedażowe można wykorzystać właściwie na każdym rynku. Zwróć uwagę przede wszystkim na książkę Fredrika Eklunda “Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu” oraz “Twój ruch” Josha Altmana.

Książki o nieruchomościach, które dla Ciebie wybraliśmy, to dawka praktycznej wiedzy połączona z inspirującymi historiami. Dzięki nim dowiesz się, jak zostać deweloperem i przeprowadzić remont, ale poznasz też nowe techniki negocjacji i sprzedaży. Wybierz coś dla siebie i zamów jeszcze dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium