Kurs: Zrób z nami swoją książkę!

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
3000.00
Cena: 3 000,00 zł 3000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: OSM Masters
Kod produktu: Kurs: Zrób z nami swoj
Pin It

Opis

KURS: Jak wydać własną książkę – Kamila Kruk i Marcin Osman

Nie jest to szkolenie, nie jest to też kurs, ale jest to praktyczne, profesjonalne tworzenie Twojej książki! Zero teorii, 100% praktyki.

Zwróć uwagę na to, że jest to mastermind, który pokaże Ci jak:

 1. Sprzedać
 2. Napisać
 3. Wydać

Twoją książkę.


W procesie wypracowanym przez Marcina Osmana i Kamilę Kruk, to właśnie kolejność poszczególnych etapów tworzenia książki ma największe znaczenie i stanowi o jego wyjątkowości i unikalności.

Ale spokojnie, nic się nie bój, bo prowadzący zadbają o to, abyś w ramach naszych lekcji otrzymał potrzebną wiedzę, praktyczne wskazówki oraz wsparcie dotyczące wszystkich etapów niezbędnych nie tylko do wydania książki, ale również użycia tego w twojej karierze zawodowej lub biznesie.

 

Jak będzie wyglądać praca nad Twoją książką:

 1. Tempo pracy narzucasz sobie sam, gdyż do kolejnych lekcji przechodzisz wtedy, gdy jesteś gotowy. Możesz też wracać dowolnie do poprzedniego materiału.
 2. Na kursie dostaniesz kolejne wskazówki, co, kiedy i w jakiej kolejności robić, aby twoja książka powstała i była zrobiona profesjonalnie.
 3. Główne założenie projektu opiera się na stworzeniu takiej książki, która będzie dobrze przyjęta przez jej przyszłych czytelników – dlatego na pierwszym miejscu stawiany będzie przyszły czytelnik, a nie autor.
 4. Dowiesz się również, jak kierować procesem sprzedaży Twojej książki, tak aby pierwsze sto egzemplarzy rozeszło się w ciągu pierwszych 2-3 tygodni samego kursu.
 5. Dostęp do kursu kupujesz raz i otrzymujesz go bezterminowo. Zatem przy tworzeniu kolejnych książek i ebooków możesz korzystać z tego kursu.
 6. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania – pisz proszę na: shop@osmpower.pl

 

Możesz dołączyć w każdej chwili!
Po wykupieniu kursu, od razu otrzymujesz do niego dostęp.

 

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Całe szkolenie przebiega w postaci lekcji dostępnych na Platformie OSMMasters.pl, do której dostęp mają tylko uczestnicy, którzy wykupili kurs.
 2. Szkolenie prowadzą Marcin Osman i Kamila Kruk – autorzy, wydawcy i dystrybutorzy książek, mający na swoim koncie wydanie takich bestsellerów jak F. Eklund „Sprzedaż”, G. Vaynerchuck „Zapytaj Garyego” i wiele innych. Sami zaczynali od self-publishingu, a obecnie są autorami łącznie 5 książek.
 3. Dostaniesz wskazówki zarówno prowadzące przez proces związany z:
  – walidacją pomysłu na książkę (sprawdzeniem konkretnie, czy ludzie są gotowi za nią zapłacić i czy dany temat ich interesuje);
  – powstawaniem treści (pisaniem tekstu, ale również innymi formami, jakich możesz używać, jeśli nie lubisz pisać);
  -sprawieniem by tekst stał się książką;
  – jak też jej sprzedaży.
 4. Kurs jest stworzony w formie audio. video i tekstu – zatem formy będą różnorodne.
 5. Dostajesz również rozpisane wytyczne dotyczące procesu wydawniczego i niezbędnych parametrów.
 6. Gościnnie w kursie swoje rady przekażą:
  – autor selfpublisher, który ostatnio przechodził przez ten sam proces;
  – autor, który swoją książkę skutecznie użył do promocji swojego biznesu;
  – redaktor, korektor;
  – grafik, ilustrator.
 7. Podczas kursu będziesz też pracować nad swoim wizerunkiem i komunikacją jako autor książki. Dlatego, jeśli nie robiłeś jeszcze tego, stworzysz swój pierwszy FB live, solidny merytoryczny post i materiały, które pomogą Ci w promocji.

 

Powyższy pakiet obejmuje:

  1. Dostęp do zamkniętego kursu i konkretnych lekcji, w którym Ty sam będziesz prowadzony przez proces tworzenia swojej książki.
  2. Dodatkowe materiały dotyczące promocji  i marketingu online, oraz tematu sprzedaży.

 

ZAKRES

 1. Wybór i weryfikacja pomysłu
 2. Koncepcja książki
 3. Jak wydać książkę jako selfpublisher bez inwestowania swoich pieniędzy?
 4. Sposoby tworzenia treści
 5. Sprzedaż bezpośrednia
 6. Proces tworzenia książki
 7. Proces wydawniczy i jego koszty
 8. Twój team
 9. Dystrybucja i dropshiping
 10. ISBN i kwestie formalne
 11. Książka jako twoje narzędzie marketingowe
 12. Promocja ciebie jako autora i twojej książki
 13. Promocja w social media i internecie
 14. Jak zrobić FB live / video o książce?

 

Dodatkowe informacje:
– Współpraca ze specjalistami i weryfikacja merytoryczna treści?

W ramach szkolenia zapewniamy prowadzenie przez kolejne etapy tworzenia książki z mocnym naciskiem na jej przedsprzedaż i promocję. Zatem również  tłumaczymy na czym polegają poszczególne etapy, kiedy i jak je wykonać, jak dobrać podwykonawców i jak ich zweryfikować np. jeśli chodzi o korektę. Możemy też ewentualnie pomóc skompletować zespół, jeśli ze znalezieniem kogoś z wykonawców byłaby trudność.
 
Pomagamy stworzyć zakres książki, tak aby była interesująca dla czytelników i znalazła nabywców.
Natomiast takie elementy, jak konsultacje ze specjalistami w branży są zatem już w Państwa zakresie. My nie ingerujemy szczegółowo w merytorykę książek, tym bardziej, że są one z bardzo różnych dziedzin.
 
 

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania?
Odezwij się do mnie na maila: kontakt@kamilakruk.pl, a podeślę ci dokładniejszy program i odpowiem na pytania lub wątpliwości.

 

  

DOSTĘP WYSYŁAMY NA TWOJEGO MAILA W CIĄGU 24H TYLKO W DNI ROBOCZE Z ZAŁĄCZONĄ INSTRUKCJĄ DOSTĘPU DO MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH, ZAKUPIONYCH NA OSMPOWER, UDOSTĘPNIANYCH W RAMACH NASZEJ NOWEJ PLATFORMY: KUPTENKURS.PL

 

 

 P R O W A D Z Ą C Y 

 
 Marcin Osman

Marcin Osman - Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Właściciel wydawnictwa i sklepu internetowego OSMPower. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. W swojej karierze tworzył projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele.  Propagator hustlerskiej postawy działania oraz ekonomii wdzięczności. Przeprowadził ponad 300 webinarów i kilkaset facebook live’ów, na których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu sprzedaży, marketingu i selfpublishingu. Jego domeną jest „działanie tu i teraz z tym co masz” a największą wartością jest skuteczność. Jego motto to: „czytaj i działaj” przez co rozumie szybkie, konkretne i nastawione na efekt wdrażanie wiedzy z wydawanych książek.

 

Promotor podejść takich jak:

• życie z “lekkim plecakiem”;

• bezkosztowy marketing;

• kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe;

• walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją;

• ekonomia wdzięczności;

• content marketing.

 

Autor książek: – “Biznes ci ucieka” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” –  “Biznes ci ucieka 2” – “Jak zacząć”

Współautor książek: – “Przedsiębiorca w podróży”  “Sprzedawaj Więcej” – “POWERbook” – “Zostań Drapieżnikiem” – “Biblia e-biznesu 3.0

 

Kamila Kruk

Kamila Kruk - Współwłaścicielka osmpower.pl i partner w firmie oraz wydawnictwie, w ramach których realizuje projekty łączące rozwój osobisty z biznesem. Przede wszystkim kobieta przedsiębiorcza, ponadto wydawca, redaktor naczelna, trenerka rozwoju osobistego oraz autorka książek i artykułów. Mentorka autorów i trenerka self-publisherów - prowadzi kursy i konsultacje dotyczące tego, jak wydać książkę, by zarówno przynosiła zysk, przyciągała klientów i wzmacniała wizerunek ekspercki (www.osmmasters.pl). Swoją przygodę z pisaniem Kamila zaczęła w 2009 roku prowadząc bloga, dalej rozwinęło się to w pisanie książek. Obecnie jej teksty możesz znaleźć na BLOGU firmowym OSMPOWER lub na jej profilu na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego przez 3 lata współprowadziła audycję na antenie Radio Freee na temat rozwoju “Freeewolnie nakręceni”, którą można odsłuchać na kanale na Youtube’ie. Jej pasją jest wspieranie i wzmacnianie kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym, dlatego aktywnie angażuje się w organizację spotkań oraz realizację projektów rozwojowych dla kobiet. Dzięki swoim działaniom w styczniu 2014 została finalistką w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny 2014 zajmując III miejsce. Ponadto uwielbia rysować, a swoją pasję i talent wykorzystała przy tworzeniu książek. Swoją wiedzą, doświadczeniem i pasjami dzieli się na kanale YouTube. A pierwszy polski podcast o wydawaniu książek i self – publishingu w wykonaniu Kamili znajdziesz m.in. na platformie soundcloud.

  

Autorka książek: – “Wyspy komfortu” – “Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie

Współautorka książek: – “Przedsiębiorca w podróży” – “Sprzedawaj Więcej” – “POWERbook” – “Biblia e-biznesu 3.0

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium