Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

 

 

Andy Harrington - Urodził się 1969 w Londynie. W wieku 29 lat  Andy Harrington pracował w call center dla firmy ubezpieczeniowej z wynagrodzeniem £1500 na miesiąc. Sfrustrowany pracą pożyczył 10.000 funtów z banku i rozpoczął własną działalność gospodarczą, która teraz wypracowuje ponad £50.000. 000 (78.000.000 dolarów) przychodów.

Po sprzedaży swojej firmy Andy  rozpoczął działalność jako trener hollywoodzkich gwiazd filmowych. Stał się także międzynarodowym mówcą. Występował na scenie obok takich znakomitości jak: Sir Richard Branson, Anthony Robbins, Sir Alan Sugar, Brian Tracy, Paul McKenna i Bob Proctor. To tylko kilka światowej sławy osobistości, z którymi miał okazję występować na scenie. Obecnie mieszka w Kent z żoną Beckie i piątką dzieci Josh, Tom, Gemma,  Amelia i Alfie.

Andy Harrington

Jak Czerpać Zyski z Pasji - Andy Harrington

Jak Czerpać Zyski z Pasji - Andy Harrington

Jak Czerpać Zyski z Pasji - Andy Harrington

CZY POMYŚLAŁEŚ KIEDYŚ, ŻE TWOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE MOGĄ BYĆ WIELE WARTE?

DokładnieTERAZ, gdzieś na świecie są ludzie i organizacje gotowe zapłacić DUŻE PIENIĄDZE by nauczyć się tego, co ty już robisz i dowiedzieć się tego, co ty już wiesz. A MOŻE JUŻ CZAS, BYŚ ZACZĄŁ CZERPAĆ ZYSKI Z PASJI?


Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium