Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
  Brian Tracy - Jest jednym z najlepszych zawodowych mówców i trenerów z technik sprzedaży. Osobiście przeszkolił ponad 500 tysięcy handlowców na całym świecie. Z jego treningów korzystają ludzie w prawie każdej branży i osiągają dzięki temu znakomite rezultaty. Brian Tracy  zajmuje stanowisko prezesa i dyrektora generalnego Brian Tracy International®,  firmy specjalizującej się w szkoleniach i rozwoju osób indywidualnych i organizacji. Do stałych klientów BTI® należą: Barclays, Citibank, Coca Cola, Ford, Mercedes, Apple, Microsoft czy Hewlett Packard.

Brian Tracy

Zjedz tę żabę! Wydanie III rozszerzone - Brian Tracy

Zjedz tę żabę! Wydanie III rozszerzone - Brian Tracy

Zjedz tę żabę! Wydanie III rozszerzone - Brian Tracy

Zjedz tę żabę! to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności w pracy i osiągania z niej zadowolenia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Psychologia sprzedaży - Brian Tracy

Psychologia sprzedaży - Brian Tracy

Psychologia sprzedaży - Brian Tracy

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem "The Psychology of Sales" jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka "Psychologia sprzedaży" jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca, który na poważnie myśli o karierze.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł
szt.

Brian Tracy i jego książki. To autor bestsellerów

Brian Tracy jest kanadyjskim pisarzem i twórcą poradników z dziedzin psychologii sukcesu oraz rozwoju osobistego, m.in.: "Bądź mądrzejszy!", "Zarządzanie Sprzedażą", "Zjedz tę żabę!", "Psychologia sprzedaży". Znaczna część publikacji pisarza trafiła na listy światowych bestsellerów.

Pozycje spod pióra Tracy'ego są przede wszystkim pełne inspirujących, motywujących i pouczających treści, które mają na celu ułatwienie odnalezienia własnej drogi, postawienia życiowych celów, dążenie do samorozwoju i zrobienie kariery w wymarzonej przestrzeni.

Brian Tracy - od psychologii po zarządzanie sprzedażą

Czego można nauczyć się od kanadyjskiego mówcy? Z pewnością aktywizowania naturalnych talentów. Tracy Brian wykorzystał je do maksimum. W swoich książkach porusza wiele tematów, do każdego potrafi jednak podejść w nowatorski sposób.

Brian Tracy może być świetnym przewodnikiem dla wszystkich, którzy chcą więcej sprzedawać. Wierzy w to, że klucz do klienta leży w jego głowie. Dlatego stawia duży nacisk na psychologię. Tracy Brian to autor książek, których lektura w pewnych kręgach jest właściwie obowiązkowa.

Najwyższy czas, byś i ty po nie sięgnął. Brian Tracy pokaże Ci, jak lepiej rozumieć ludzi i samemu się rozwijać. To żywy przykład na to, że z odpowiednim podejściem poradzisz sobie w każdych warunkach. W końcu profil “Brian Tracy” na Twitterze - człowieka, który już dawno skończył 70 lat - obserwuje niemal pół miliona ludzi. Jak on to robi? Zamów jego książkę i sprawdź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium