Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
 

David Goggins - Był członkiem elitarnej jednostki Navy SEAL i jedynym amerykańskim żołnierzem, który nie tylko przetrwał selekcję do SEALs, ale także ukończył kurs w Rangers School i szkolenie Air Force Tactical Air Controller. Wziął udział w ponad 60 ultramaratonach, triathlonach i ultratriathlonach, ustanawiając nowe rekordy tras i regularnie zajmując miejsca w pierwszej piątce. Jest byłym rekordzistą Guinnessa – w 17 godzin wykonał 4030 podciągnięć na drążku – i cenionym mówcą, który dzieli się swoją historią z pracownikami firm i korporacji z listy Fortune 500, zawodnikami z zawodowych drużyn sportowych oraz setkami tysięcy uczniów i studentów z całego kraju.

 

David Goggins

Niezwykła historia Davida Gogginsa

David Goggins to wymowny przykład, jak wiele w życiu można osiągnąć ciężką pracą i samozaparciem. Kiedy miał sześć lat, ojciec zmuszał go do ciężkiej pracy na swoim lodowisku. Wraz z matką Davidowi udało się jednak uciec i przenieść do Indiany, gdzie z kolei był szykanowany jako jedyne w szkole dziecko o ciemnym kolorze skóry.

Po ukończeniu nauki zdecydował się wstąpić do wojska, ale i tam nie obyło się bez problemów. Gdy zgłosił się do brygady ratowniczej sił powietrznych, zdiagnozowano u niego anemię i musiał przerwać treningi. Kiedy rozpoczął szkolenie do SEALs, prześladowały go urazy. Ostatecznie udało mu się jednak zakwalifikować do elitarnych oddziałów, służył w Iraku i Afganistanie.

W 2005 r. Goggins przeżył osobistą tragedię - pięciu jego kolegów zginęło w czasie katastrofy śmigłowca w Afganistanie. To właśnie po tym wydarzeniu zaczął działać na rzecz fundacji, która pomaga rodzinom poległych żołnierzy. Dla niej startuje w ultramaratonach i triathlonach.

David Goggins - książki, które inspirują

Takie wydarzenia wykuły niezwykłą osobowość, jaką wyróżnia się David Goggins. Książki o wybitnych sportowcach często są pełne banałów. Ten autor przedstawia w nich jednak poruszającą historię swojego życia. I pokazuje, jak dużo można osiągnąć, kiedy akceptuje się ból i strach.

Goggins w swoich książkach dowodzi, że większość ludzi na co dzień korzysta jedynie z 40 procent swoich możliwości. Kluczem do sukcesów i osiągnięć jest odnalezienie w sobie siły, by wykorzystać je do maksimum. Autor pokazuje, jak to zrobić.

David Goggins - książki w OSMPower

Najlepszym przykładem na to, że to podejście działa, jest sam David Goggins. Książki i osiągnięcia sportowe dały mu sławę, ale i możliwość pomagania ludziom. Dziś jego inspirujące działania tylko na Instagramie śledzi ponad 6,5 miliona osób. Najlepiej poznasz go jednak z książki „Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu”. Zamów ją w OSMPower i zainspiruj się historią Gogginsa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium