Opcje przeglądania
 

Grant Cardone - Jest amerykańskim przedsiębiorcą, autorem bestsellerowych książek z listy New York Times i mówcą motywacyjnym. Jest wysoce cenionym mistrzem sprzedaży, którego pasją jest uczenie innych: jak sprzedawać siebie i swoje produkty czy usługi, niezależnie od sytuacji ekonomicznej. Jego książki, nagrania audio i seminaria dostarczają ludziom z wielu środowisk zawodowych praktycznych narzędzi, niezbędnych do tego, aby budować niezależność finansową w drodze do prawdziwej wolności. Jego prywatne firmy rocznie osiągają przychody 100 milionów dolarów. Grant Cardone i jego zespół certyfikowanych trenerów sprzedaży współpracuje z takimi firmami jak:  Google, Morgan Stanley, Afflac, AutoTrader, Camping World, Web Filings, NOVA University, Wayne Huizenga School of Business, Kawasaki, Cenegenics, Reinhardt Food Service, Carrier HVAC i wiele innych.

Grant Cardone

Obsesja albo przeciętność. Stań się autorem swojego sukcesu! - Grant Cardone

Obsesja albo przeciętność. Stań się autorem swojego sukcesu! - Grant Cardone

Obsesja albo przeciętność. Stań się autorem swojego sukcesu! - Grant Cardone

Obsesja zazwyczaj kojarzy się negatywnie. Jej synonimy to dziwactwo, bzik, czy natręctwo. A przecież bez niej nie da się tak naprawdę nic osiągnąć. Trzeba mieć dużo ambicji, wytrwałości i energii, aby zrealizować postawione sobie cele. Obsesja sprawia, że wykorzystujemy swój potencjał i talenty. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł
szt.

Reguła 10X - Grant Cardone

Reguła 10X - Grant Cardone

Reguła 10X - Grant Cardone

Reguła 10X jest stosowana przez wszystkich czołowych ludzi sukcesu we wszystkich obszarach życia, które dzięki temu naprawdę rozkwitają.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł
szt.

Sell or be sold - Grant Cardone

Sell or be sold - Grant Cardone

Sell or be sold - Grant Cardone

Życie bez sprzedaży nie istnieje! Odkryj prawdziwe tajniki sukcesu w książce „Sell or Be Sold”  autorstwa Granta Cardone'a.

PRZEDSPRZEDAŻ

WYSYŁKI PRZEWIDYWANE NA PRZEŁOMIE MAJA/CZERWCA

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 30 dni

Cena: 100,00 zł
szt.

Historia sukcesu Granta Cardone

Nawet najwięksi ludzie sukcesu rzadko odnoszą je na wszystkich polach. Grant Cardone jest tutaj chlubnym wyjątkiem. Niemal każdy biznes, w który się angażował, szybko rozkwitał. Z powodzeniem szkolił sprzedawców, ale i wykorzystywał swoje umiejętności w praktyce - na przykład sprzedając samochody czołowych światowych koncernów. Realizował reality show dla National Geographic, wspierał kierowców serii NASCAR.

Dziś Cardone jest dla wielu prawdziwym guru i mentorem. Ma wiernych fanów na Instagramie - obserwuje go tam ponad cztery miliony osób. W mediach społecznościowych dzieli się ciekawymi wskazówkami i poradami, które wielu marketingowców i przedsiębiorców stosuje na co dzień.

Grant Cardone - książki dla tych, którzy dążą do sukcesu

Z czego jednak najbardziej znany jest Grant Cardone? Książki tego autora wylansowały regułę 10X, która bardziej lub mniej świadomie jest stosowana przez właściwie wszystkich ludzi sukcesu. Publikacja Granta Cardone o tym samym tytule stała się bestsellerem. Dowiesz się z niej, jak znaleźć poczucie celu, odnaleźć wiarę we własne możliwości i osiągnąć sukces. Oczywiście tę niezwykłą książkę w polskiej wersji językowej znajdziesz w OSMPower.

To jednak nie jedyna publikacja, której autorem jest Grant Cardone. Książki Amerykanina są znane na całym świecie, ale do polskich czytelników trafia zwłaszcza „Obsesja albo przeciętność. Stań się autorem swojego sukcesu!”. To podręcznik do realizacji najbardziej szalonych celów. Brzmi niewiarygodnie? Z technikami i podpowiedziami Granta Cardone wszystko jest możliwe.

Ty również możesz zrozumieć, dlaczego przemyślenia tego autora cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wystarczy, że skorzystasz z okazji i kupisz jego książki na OSMPower. Nie zwlekaj z decyzją!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium