Jakub B. Bączek - Pomysłodawca i twórca Akademii Trenerów Mentalnych™. Trener Mentalny Mistrzów Świata i Olimpijczyków. Przedsiębiorca, właściciel kilku firm. Człowiek wolny finansowo. Rozchwytywany mówca. Autor kilkunastu książek. Podróżnik. Pasjonat Życia. Człowiek, który uważa, że marzenia się nie spełniają – marzenia się… SPEŁNIA!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Mistrzostwo świata w treningu mentalnym

Jakub B. Bączek udowadnia, że odpowiednia recepta na życie może zapewnić sukces niemal na wszystkich polach. Sam zaczynał od siatkówki. Jeszcze w ubiegłym wieku pomógł swojej drużynie wywalczyć mistrzostwo Polski, a w 2014 r. był trenerem mentalnym drużyny Stephane’a Antigi, która po 40 latach przerwy zdobyła dla Polski mistrzostwo świata.

Sukcesy Jakub Bączek odnosił jednak również na innych polach. Dziś jest wziętym mówcą i organizatorem warsztatów. Z jego pomocy mentalnej korzystają gwiazdy estrady oraz telewizji, sam także występuje w mediach.

Trening mentalny, który poleca Jakub B. Bączek, opiera się na kilku zasadach. Łączy w sobie elementy znane z psychologii oraz kognitywistyki. Dzięki temu pomaga w skutecznej komunikacji i obniżaniu stresu. To wszystko przekłada się na znacznie lepszą efektywność. Bączek to osoba, która zna przepis na sukces - warto mu więc zaufać.

Jakub Bączek - książki, które uczą, jak być efektywnym

Jakub B. Bączek swoją wiedzę przekazuje w książkach, które można zamówić na OSMPower. Dzięki nim Twoja efektywność może znacząco się poprawić. Co dzięki temu zyskasz? Więcej czasu dla siebie! Kiedy Twoja praca stanie się bardziej efektywna, szybciej poradzisz sobie z wykonywaniem obowiązków. Poczujesz większą pewność siebie oraz wyjątkową satysfakcję. Ale większa efektywność to także lepsza realizacja projektów i więcej pieniędzy na Twoim koncie.

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, jak szkoli Jakub Bączek, książki będą najlepszym rozwiązaniem. W OSMPower są dostępne od ręki. Błyskawicznie prześlemy Ci wybrany tytuł, a Ty rozpoczniesz swoją mentalną podróż z Bączkiem już za chwilę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium