KARTY ROZWOJOWE

Karty rozwojowe, które będą Ci pomagać

Moc słów, znaków i symboli jest ceniona przez ludzi od dawna. Zamiast stawiania tarota dziś można jednak podejść do tych kwestii w nieco bardziej sprawdzony, psychologiczny sposób. To, jakimi treściami się karmisz, może bowiem oddziaływać na Twoje myśli oraz podświadomość i odpowiednio nastrajać do działania.

Właśnie w taki sposób mogą Ci pomóc karty rozwojowe. W OSMPower przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy kart, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. A dzięki temu uwierzyć we własne możliwości, zmotywować do podjęcia działania, a może nawet zmian w Twoim życiu. Karty afirmacji, symboli, wewnętrznego rozpoznania - poznaj je bliżej!

Karty afirmacji - na czym polega ich tajemnica?

Pojęcie afirmacji wywodzi się z łaciny. W tym starożytnym języku funkcjonuje jako „affirmatio” i tłumaczy się na polski jako „potwierdzenie” bądź „przyjęcie”. Psychologia idzie jednak w interpretacji tego słowa jeszcze dalej. W tym kontekście afirmację uznaje się za zdania, których celem jest przekonanie samego siebie w kwestiach związanych z własnym życiem czy osobowością.

Sekret afirmacji polega na powtarzaniu tych zdań w myślach. To połączenie autosugestii i medytacji. Karty afirmacji pomagają w uporządkowaniu tej metody rozwoju osobistego. Są na nich wypisane pozytywne myśli, które, przy regularnym zerkaniu na kartę, mogą przeniknąć do umysłu i pomóc w kreowaniu pozytywnego świata.

Czy bezpiecznie jest korzystać z takiej karty? Afirmacje to nie magia, a sugestie, które pomogą Ci docenić coś w sobie, a może i zmienić - jeśli poczujesz taką potrzebę. Musisz tylko otworzyć się na ich działanie i od czasu do czasu zerkać na ten pozytywny przekaz.

Karty z afirmacjami dla kobiet - dla wiary w siebie i spokoju ducha

W OSMPower czekają na Ciebie różnorodne karty z afirmacjami. Szczególną ich część stanowią te skierowane do kobiet. To one zwykle są bardziej wrażliwe i na co dzień muszą mierzyć się z ocenami innych. Z myślą o paniach przygotowano kilka zestawów z kartami dedykowanymi kobiecej duszy.

Wyjątkowym projektem są z pewnością Karty Afirmacyjne KOBIET.OM przygotowane przez Natalię Kaletę. „OM” oznacza tu coś nowego, wibrację, która przenosi się na te karty. To propozycja dla każdej kobiety, którą dręczą negatywne myśli. Dzięki tym kartom zmieni je w pozytywną siłę. A ta pozwoli nie tylko na unikanie upadków, ale i naukę nowego spojrzenia na życie - z przyjemnością i wdzięcznością.

Specjalne karty motywacyjne dla kobiet przygotowała również Agnieszka Maciąg, była modelka i dziennikarka. Jak przekonuje, przesłania zawarte w kartach afirmacyjnych „Dobrostan” pomagają również jej samej. Łącznie w zestawie znajdziesz 61 kart, a także książeczkę z medytacjami i modlitwami. „Dobrostan” czeka na Ciebie w OSMPower.

Karty symboli, wewnętrznego rozpoznania i nie tylko

Wśród naszych propozycji znajdziesz również kilka szczególnych rodzajów kart. Katarzyna Miller i Joanna Olekszyk przygotowały karty symboli. W zestawie z nimi otrzymasz niezwykłą książkę „Poczuj życie”, która wskaże Ci, jak interpretować symbole i dzięki nim jeszcze rozwinąć swój potencjał.

Ciekawą propozycją, która z pewnością wesprze Twój rozwój osobisty, są karty wewnętrznego rozpoznania przygotowane przez Chucka Spezzano. Do 48 kart została dołączona książka, w której znajdziesz wyjaśnienie znaczenie każdej z tych afirmacji. To połączenie symboli świata Wschodu i Zachodu, które zawiera elementy psychologii i tarota. Również te karty znajdziesz w naszym sklepie.

Karty motywacyjne w OSMPower - najlepsze propozycje w dobrej cenie

Jeśli chcesz na nowo zinterpretować swoje życie, bardziej uwierzyć w siebie lub rozważyć głębokie, osobiste zmiany, rozwojowe karty z afirmacjami mogą Ci pomóc. W OSMPower czeka na Ciebie wiele zestawów przygotowanych przez psychologów oraz osoby, które wnikliwie obserwują życie duchowe swoje i innych. Znajdziesz tu karty motywacyjne, karty zaangażowania i wiele innych propozycji. Wszystkie w przystępnych cenach. Zdecyduj się na zakup już dzisiaj!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium