Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do
 

Kamila Rowińska - Jest trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci. Ukończyła kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej. Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowała swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. Od tego czasu przeprowadziła setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogła uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

Kamila Rowińska

Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu! (wyd. IV) – Kamila Rowińska

Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu! (wyd. IV) – Kamila Rowińska

Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu! (wyd. IV) – Kamila Rowińska

Pozwól poprowadzić się podczas ćwiczeń w niej zawartych do miejsc, których istnienia nie podejrzewasz. Poznaj historie kobiet, które bardzo mocno postawiły na swoją mentalną i finansową niezależność.

Zrób to, co trzeba i zacznij wreszcie żyć życiem, na które naprawdę zasługujesz!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 51,00 zł
szt.

Sięgaj po więcej z Kamilą Rowińską

Wiedza, którą dzieli się Kamila Rowińska, jest na swój sposób unikatowa. Stoi bowiem za nią historia sukcesu samej autorki. Dzięki temu potrafi celnie zdiagnozować problemy kadry zarządzającej, menedżerów i przedsiębiorców. W swoich wystąpieniach pokazuje nie tylko, w jaki sposób zarządzać firmą, ale też jak zarządzać samym sobą. Z tego powodu jej wiedza okazuje się cenna nie tylko w sprawach zawodowych, ale i w życiu prywatnym. Z jej poradami sięgniesz po więcej.

Szkolenia, których jest autorką, cieszą się bardzo dużą popularnością. Spotkania w ramach Rowińska Business Coaching przyciągają rocznie nawet siedem tysięcy uczestników. Nawet kilka razy więcej osób korzysta z jej kursów online. O tym, jak ważne dla wielu osób są wskazówki udzielane przez Kamilę Rowińską, świadczy też jej popularność w mediach społecznościowych - prowadzi popularne kanały na Facebooku i Instagramie.

Kamila Rowińska - książki w OSMPower

Jednym z najważniejszych konceptów Kamili Rowińskiej jest Kobieta Niezależna. Dzięki niemu dociera do kobiet i pomaga im w konkretny sposób. Przede wszystkim chce, by kobiety „obudziły się” i uwierzyły, że mogą osiągnąć sukces.

W swojej książce „Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu!” obnaża mity na temat pieniędzy, uczy odpowiedniej komunikacji, a nawet radzi, jak podzielić obowiązki domowe. To konkretna treść z praktycznymi ćwiczeniami. Znajdziesz w niej też wywiady z kobietami, które sukces już odniosły.

Co ważnego napisała jeszcze Kamila Rowińska? Książki, które wielu osobom pomogły zmienić podejście do życia, to także kolejne wydania publikacji „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Dzięki tej lekturze przełamiesz nieśmiałość i wybierzesz ścieżkę, jaką naprawdę chcesz podążać.

Najważniejsze książki Kamili Rowińskiej znajdziesz w OSMPower. Zamów je jeszcze dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium