Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
 

Katarzyna Kucewicz - Psycholożka i psychoterapeutka zagadnienie wysokiej wrażliwości zna od podszewki. Od lat pracuje z osobami czującymi za bardzo. W swojej książce doradza wysoko wrażliwym kobietom, jak mogą o siebie zadbać, i uczy, jak czerpać siłę z posiadania tej wyjątkowej cechy osobowości. Pokazuje, co zrobić, by odnaleźć się w ekstrawertycznym, pełnym bodźców świecie.

Katarzyna Kucewicz

Kobiety, które czują za bardzo - Katarzyna Kucewicz

Kobiety, które czują za bardzo - Katarzyna Kucewicz

Kobiety, które czują za bardzo - Katarzyna Kucewicz

Wysoka wrażliwość, cechuje duży odsetek kobiet. Niewiele z nich jest o tym świadomych.

Z książki "Kobiety, które czują za bardzo" dowiesz się wszystkiego o wrażliwej naturze.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
szt.

Wysoka wrażliwość, którą warto zaakceptować

Wrażliwa natura bywa w życiu przeszkodą, zwłaszcza dla kobiet. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Wysoką wrażliwość, którą zajmuje się Katarzyna Kucewicz, można jednak przekuć w atut.

Ta psycholożka jak nikt inny trafia do wrażliwych kobiet. Na co dzień pomaga zresztą ludziom w walce z przeciwnościami. Zgłaszają się do niej pacjenci z kłopotami w relacjach z innymi ludźmi, osoby z niską samooceną i kompleksami. Pomaga przezwyciężać depresję, podnosić się z kryzysów psychicznych, radzić sobie z fobiami.

Kucewicz prowadzi też konsultacje dla par, które przeżywają różne problemy w związku - od konfliktu po obojętność. Oprócz tego organizuje projekt mentoringowy, który pomaga osobom z otyłością w zrzucaniu wagi. Do tego prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm, w których skupia się na umiejętnościach miękkich i relacjach międzyludzkich w przedsiębiorstwach.

Na bazie tak dużego doświadczenia poznała mnóstwo osób wysoce wrażliwych. Dzięki temu przede wszystkim lepiej je zrozumiała, ale też nauczyła się do nich docierać. Dziś trudno wyobrazić sobie ich lepszego „rzecznika” i mentora niż Katarzyna Kucewicz. Książki tej autorki udowadniają, że wcale nie trzeba być przebojowym, by odnaleźć się w dzisiejszym świecie. W końcu ludzie wysoko wrażliwi to aż 20 procent populacji.

Swoje przemyślenia i porady w tym temacie Katarzyna Kucewicz zawarła w książce „Kobiety, które czują za bardzo”. To publikacja, która nie tylko diagnozuje, dlaczego niektóre kobiety tak mocno przeżywają codzienne sytuacje. Ta książka przede wszystkim uczy, w jaki sposób zaakceptować siebie taką, jaka jesteś. Autorka opowiada, jak przekuć tę cechę w atut i wykorzystać w rozwoju swojej kariery. Co więcej, Katarzyna Kucewicz podpowiada, jak znaleźć miłość.

Katarzyna Kucewicz - książki w OSMPower

W jaki sposób poznać porady dla osób o wysokiej wrażliwości, które przekazuje Katarzyna Kucewicz? Książki tej psycholożki najlepiej zamówić na OSMPower. Nie zwlekaj z tą decyzją - „Kobiety, które czują za bardzo” to publikacja, która pomoże Ci odnaleźć siebie i lepiej zrozumieć własne życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium