Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
 

Klaudia Pingot - To kreatywna mówczyni, psycholog i trener z długoletnim doświadczeniem, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP. Dzieli się swoją wiedzą, pisząc książki i prowadząc swój kanał Youtube. Jest empatyczna, profesjonalna i ma duże poczucie humoru. Jako trener wspiera liderów w budowaniu zaangażowanych zespołów, diagnozowaniu i rozwijaniu kluczowych umiejętności. Współpracowała z liderami m.in. takich firm jak: Dell Technologies, Volkswagen Group Polska, Telecity. Pracowała dla Collegium Civitas a od kilku lat prowadzi zajęcia w ramach Akademii Liderów IT. Stworzyła autorskie projekty, takie jak: „SHERO” — proces wspierający rozwój kobiet w organizacjach oraz „Metody FBI w biznesie” — trening technik wspierających sprzedaż i umiejętności negocjacyjne. W relacjach biznesowych lubi być szczera i transparentna. Ma dystans do siebie i swoich porażek. To daje jej ogromną siłę i elastyczność.

 

 

Klaudia Pingot

Błękitny umysł - Klaudia Pingot

Błękitny umysł - Klaudia Pingot

Błękitny umysł - Klaudia Pingot

Błękitny umysł. Myśl na odwrót, działaj na opak, poznaj nieznane! Koncepcja błękitnego umysłu, zachęca do widzenia świata na odwrót, motywuje do odwrócenia zasad do góry nogami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
szt.

Autorka, która łączy znane z nieznanym

Klaudia Pingot przekonuje, że do miejsca, w którym jest dzisiaj, doprowadziła ją podróż licząca aż siedem lat. W tym czasie, jak sama twierdzi, odkrywała tajniki ludzkiego umysłu, a także serca i świadomości. Dzięki temu dziś zapewnia, że umysł może dokonywać w naszej codzienności wielkich zmian - również fizjologicznych i biologicznych.

W swojej działalności łączy praktykę z mistyką. Z jednej strony opiera się na naukowych opracowaniach, z drugiej na głębokim doświadczaniu i przeżywaniu zdarzeń. Mało kto angażuje się w pracę z drugim człowiekiem w takim stopniu, jak Klaudia Pingot. Książki tej autorki pokazują jej holistyczne spojrzenie na życie i charakter pracy. Łączy w nich naukę z medytacją i kreatywną psychologią.

Klaudia Pingot - książki, które pomagają na nowo tworzyć rzeczywistość

Jedną z najważniejszych koncepcji, jakie propaguje Klaudia Pingot, jest błękitny umysł. To zachęta do widzenia świata… na odwrót. Dlaczego takie podejście miałoby się sprawdzić? Autorka przekonuje, że takie myślenie i działania pozwala na przełamywanie schematów i dokonywanie prawdziwych zmian w swoim życiu. Innymi słowy, w ten sposób można na nowo tworzyć rzeczywistość.

Dlaczego warto poznać publikacje, których autorką jest Klaudia Pingot? Książki takie jak „Błękitny umysł” mogą otworzyć Cię na nowe doświadczenia. Na kartach tej publikacji znajdziesz jednak również mnóstwo technik i trików, które pozwolą lepiej planować swoje działania biznesowe, podejmować bardziej trafne decyzje.

Klaudia Pingot pokazuje, jak przyspieszyć swoją karierę - i podaje do tego przykłady ludzi z pierwszych stron gazet. Ty też możesz skorzystać z jej wyjątkowych porad!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium