Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

 

 

Krzysztof Rumianowski - Z wykształcenia ekonomista i filozof, z zawodu przedsiębiorca, z zamiłowania networker. Działalność przedsiębiorcy prowadzi od 1989. Członkiem BNI jest od lutego 2006. Jako prezes zarządu i właściciel firm zarządza w sumie około tysiącem osób. Certyfikowany w zakresie doradztwa zawodowego przez Ministerstwo Pracy, w zakresie księgowym przez Ministerstwo Finansów. Uhonorowany tytułem Notable Networker przez twórcę BNI Ivana Misner’a. 

Wyznawca zasady „Givers Gain”, zawsze chętny do pomocy, zaangażowany w budowanie kapitału społecznego firm. Jest mentorem dla wielu przedsiębiorców, których wspiera w osiąganiu wyższego stopnia rozwoju ich przedsiębiorstw. Zawodowo głównym nurtem działalności Krzysztofa jest doradztwo i prowadzenie na rzecz dużych podmiotów procesów Human Resources, łącząc w nich kompetencje i doświadczenie oraz ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu. 

 

Krzysztof Rumianowski

Zanurz się w błękitnym oceanie networkingu - Grzegorz Turniak, Krzysztof Rumianowski

Zanurz się w błękitnym oceanie networkingu - Grzegorz Turniak, Krzysztof Rumianowski

Zanurz się w błękitnym oceanie networkingu - Grzegorz Turniak, Krzysztof Rumianowski

W książce autorzy stawiają tezę, że przedsiębiorcy sprawdzają się na co dzień w ekosystemie rywalizacyjnym, jednak nie każdy miał okazję skorzystać z ekosystemu kooperacyjnego. 

Pokazują, na podstawie swojego 10-letniego doświadczenia z budowania i aktywnego uczestnictwa w networkingu BNI, jakie czynniki kreują błękitny ocean współpracy i jakie korzyści przynosi właścicielom firm zanurzenie się w społeczności współpracy. 

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 50,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium