Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
 

Małgorzata Kwietniewska - Twórczyni holistycznego podejścia do rozwoju świadomości przez kontakt z Kronikami Akaszy, niefizycznym wymiarem informacji o ludzkim doświadczeniu. Od 2013 roku w sposób świadomy praktykuje rozmowy z Mistrzami i Nauczycielami Kronik Akaszy. Przeprowadziła tysiące sesji indywidualnych i stworzyła program szkoleniowy pod nazwą Akashic Vibe Integrity: Kroniki Akaszy. Z pomocą wymiaru Kronik Akaszy powstało podejście bazujące na wielu praktykach stosowanych na całym świecie, które uwzględnia przygotowanie do procesu, dostrajanie, odbiór informacji i kształtowanie indywidualnej relacji z opiekunami duchowymi, odpowiednie formułowanie pytań, rozwijanie umiejętności odbioru różnymi zmysłami, medytacje i integrację innych narzędzi w tym procesie, jakie umożliwiają uzdrawianie lub likwidowanie ograniczających nas percepcji czy wierzeń bądź więzów. 

Jako Licencjonowany HeartMath Trainer and Coach, Add Heart Facilitator i Stress and Well-Being Assessment Provider, programów Instytutu HeartMath w Stanach Zjednoczonych, propaguje praktyczną inteligencję serca. Prowadzi sesje coachingowe oraz szkolenia z budowania osobistej odporności na stres i zarządzania energią przez praktykę technik koherencji serca opracowanych na podstawie 30-letnich badań HeartMath Institute nad emocjami i fizjologią stresu. Jako Women's Temple Facilitator certyfikowana przez Awakening Women Instiute prowadzi Świątynię Kobiet w ramach międzynarodowej sieci niezwykłych praktyk duchowego przebudzenia dla kobiet według Chameli Ardagh, założycielki Awakening Women Institute i autorki książki "Kobiecość". Małgorzata współtworzy wraz z Grażyną A. Adamską Kwantowy E-Uniwersytet, program rozwoju świadomości i wielowymiarowej zmiany życia. Jest praktykiem Dwupunktu, Matrycy Energetycznej, Synchronizacji Kwantowej, Prawa Przyciągania, The Work i wielu innych metod rozwoju osobistego i duchowego. Prowadzi fanpage Inteligencja duchowa, jest autorką stron Koherencja Serca i Kroniki Akaszy oraz założycielką INFINITY Instytutu Rozwoju Świadomości. 

KARTY Kroniki Akaszy: Wtajemniczenie. Karty do odkrywania światła Twojej duszy - Małgorzata Kwietniewska

KARTY Kroniki Akaszy: Wtajemniczenie. Karty do odkrywania światła Twojej duszy - Małgorzata Kwietniewska
KARTY Kroniki Akaszy: Wtajemniczenie. Karty do odkrywania światła Twojej duszy - Małgorzata Kwietniewska

Pudełko zawiera 33 karty z uniwersalnymi przesłaniami odczytanymi z Kronik Akaszy.

To małe arcydzieła, które mogą być twoją inspiracją do odkrywania duchowego znaczenia codziennych doświadczeń.
Mogą Cię wspierać, odpowiadać na twoje pytania lub wydobywać z twojego wnętrza nowe pytania, prowokując Cię do głębokich przemyśleń.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium