Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
 

Małgorzata Kwietniewska - Twórczyni holistycznego podejścia do rozwoju świadomości przez kontakt z Kronikami Akaszy, niefizycznym wymiarem informacji o ludzkim doświadczeniu. Od 2013 roku w sposób świadomy praktykuje rozmowy z Mistrzami i Nauczycielami Kronik Akaszy. Przeprowadziła tysiące sesji indywidualnych i stworzyła program szkoleniowy pod nazwą Akashic Vibe Integrity: Kroniki Akaszy. Z pomocą wymiaru Kronik Akaszy powstało podejście bazujące na wielu praktykach stosowanych na całym świecie, które uwzględnia przygotowanie do procesu, dostrajanie, odbiór informacji i kształtowanie indywidualnej relacji z opiekunami duchowymi, odpowiednie formułowanie pytań, rozwijanie umiejętności odbioru różnymi zmysłami, medytacje i integrację innych narzędzi w tym procesie, jakie umożliwiają uzdrawianie lub likwidowanie ograniczających nas percepcji czy wierzeń bądź więzów. 

Jako Licencjonowany HeartMath Trainer and Coach, Add Heart Facilitator i Stress and Well-Being Assessment Provider, programów Instytutu HeartMath w Stanach Zjednoczonych, propaguje praktyczną inteligencję serca. Prowadzi sesje coachingowe oraz szkolenia z budowania osobistej odporności na stres i zarządzania energią przez praktykę technik koherencji serca opracowanych na podstawie 30-letnich badań HeartMath Institute nad emocjami i fizjologią stresu. Jako Women's Temple Facilitator certyfikowana przez Awakening Women Instiute prowadzi Świątynię Kobiet w ramach międzynarodowej sieci niezwykłych praktyk duchowego przebudzenia dla kobiet według Chameli Ardagh, założycielki Awakening Women Institute i autorki książki "Kobiecość". Małgorzata współtworzy wraz z Grażyną A. Adamską Kwantowy E-Uniwersytet, program rozwoju świadomości i wielowymiarowej zmiany życia. Jest praktykiem Dwupunktu, Matrycy Energetycznej, Synchronizacji Kwantowej, Prawa Przyciągania, The Work i wielu innych metod rozwoju osobistego i duchowego. Prowadzi fanpage Inteligencja duchowa, jest autorką stron Koherencja Serca i Kroniki Akaszy oraz założycielką INFINITY Instytutu Rozwoju Świadomości. 

Małgorzata Kwietniewska

Karty Ścieżka Yogini. Karty Ucieleśnienia Kobiecości - Małgorzata Kwietniewska

Karty Ścieżka Yogini. Karty Ucieleśnienia Kobiecości - Małgorzata Kwietniewska

Karty Ścieżka Yogini. Karty Ucieleśnienia Kobiecości - Małgorzata Kwietniewska

Przedstawiamy Ci „Karty Ścieżka Yogini. Karty Ucieleśnienia Kobiecości” - zestaw 54 kart, które zostały stworzone, aby pomóc Ci odzyskać poczucie kobiecości i moc ucieleśnienia przez praktyki, które od wieków pomagają kobietom na całym świecie. Każda karta jest nie tylko pięknie wykonanym dziełem sztuki, ale przede wszystkim praktycznym narzędziem wzrostu i transformacji.

Teraz każda kobieta może stać się Yogini w swoim własnym domu, celebrując i honorując swoje życie, swoje ciało, swoją duchowość i swoje niepowtarzalne doświadczenie bycia kobietą!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 98,00 zł
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium