Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do
 

Marzena Rakowska - Coach Serca i instruktorka Jog. Wspiera kobiety, które świadomie podjęły decyzję o zmianie życia, które pragną stanąć w swojej mocy, pragną zmiany. Jej misją życia jest pomaganie w uzdrawianiu Serc. Otwarte serce to furtka do pięknego życia w zgodzie ze sobą oraz wyjście do głębokich relacji z wołania duszy. Wierzy w nowy, lepszy świat, który tworzymy codziennie, każdą swoją myślą i wyborem. Jest wizjonerką, Manifestującą Generatorką o profilu 1/5 reagującą na możliwości Wszechświata.

Jej transformacyjne procesy pomogą Ci stworzyć życie, którego pragniesz, pokonać bariery i podjąć inspirujące działania w kierunku realizacji marzeń. Marzena pracuje z ciałem mentalnym, duchowym/energetycznym i fizycznym.

Marzena Rakowska

Karty Mocy - POLE SERCA - Marzena Rakowska

Karty Mocy - POLE SERCA - Marzena Rakowska

Karty Mocy - POLE SERCA - Marzena Rakowska

Karty Mocy to potężne narzędzie pomagające w uzdrawianiu serca, otrzymywaniu przewodnictwa od uniwersalnej miłości Wszechświata. Dowiesz się jakie kroki masz podjąć w celu uzdrowienia sytuacji, zmiany przekonań, uwolnienia się od blokad i lęków. Odnajdziesz przesłania dotyczące celów, relacji i manifestacji. Karty zawierają przesłania oraz wskazówki takie jak asany, afirmacje, czakry i ćwiczenia do pracy wewnętrznej. 

Talia mocy to 40 kart przeznaczona dla początkujących jak i zaawansowanych w czytaniu przekazów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 250,00 zł
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium