Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do
 Michał Zawadka, zdjęcie autora

Michał ZawadkaTwórca i założyciel Mind&Dream – wydawnictwa ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży. Promotor szeroko pojętej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu. Ekspert komunikacji z młodzieżą. Autor i twórca rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Gość licznych festiwali, kongresów, konferencji edukacyjnych i społecznych. Za swoją działalność był nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji ibBY. Tworzy książki w oparciu o warsztatowe spotkania autorskie. Obserwacje potrzeb młodych ludzi, wyzwań i problemów socjologicznych i wychowawczych oraz obcowanie z ogromną grupą rodziców i nauczycieli zamienia w pełne wyobraźni wiersze i formy poradnikowe.

Popularność autora potwierdza blisko dwieście spotkań z czytelnikami rocznie. Przez osiem lat w jego warsztatach i wykładach wzięło udział ponad sto tysięcy dzieci i młodzieży oraz grupa ponad piętnastu tysięcy rodziców i nauczycieli. W tym czasie odwiedził ponad tysiąc szkół, bibliotek oraz placówek edukacyjnych i kulturalnych. Językiem autora do czytelnika jest język wyobraźni, który kształtował przez czternaście lat pracy na scenach wielu teatrów w Polsce i za granicą. Trener wystąpień publicznych, komunikacji, relacji i sztuki słowa. Mówca inspiracyjno - motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Przemawiał na jednej scenie m.in. obok Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella, Briana Tracy’ego, Richarda Denny’ego, Roberta Cialdiniego. Optymista. Szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego.

Michał Zawadka

Michał Zawadka - autor bestsellerów

Michał Zawadka pomaga wychować nastolatka w czasach, w których internet zmienia tradycyjny układ rodziny i osłabia wpływ ojca i matki. “Ponad 81% rodziców wskazało jako najważniejszy obszar swojego rozwoju budowanie relacji” - podkreśla ekspert. Na tym stwierdzeniu nie poprzestaje, wiedzę na ten temat przekazuje w swoich książkach.

Jego “Uśmiechologia. Wartościownik dla rodzicówpokazuje, jak budować w dzieciach poczucie własnej wartości i wspierać najważniejsze obszary ich rozwoju. Takie działania to praktyczne porady i konkretne wskazówki, które pomogą w przekazywaniu dziecku naprawdę ważnych rzeczy. Michał Zawadka tłumaczy to jak nikt inny.

Ekspert komunikacji z młodzieżą pisze jednak nie tylko o dzieciach, ale i dla dzieci. Wyjątkową pozycją są książki z jego serii “Zarządzanie marzeniami”. To z jednej strony wiersze dla najmłodszych, a z drugiej - poprzez zabawę - praca nad zarządzaniem pierwszymi własnymi planami. Takiej książki na rynku dotąd nie było.

Twórca Mind&Dream wspiera też młodych ludzi w budowaniu własnej osobowości. Prawdziwym bestsellerem stały się książki z jego cyklu “Chcę być kimś”. Przekazuje w nim, że każdy młody człowiek jest kimś wyjątkowym. Dziś to ważne przesłanie, które pomoże rozwinąć wiarę w siebie, samodyscyplinę i indywidualność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium