Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do
 

Napoleon Hill - Amerykański pisarz, prekursor nowoczesnego rodzaju pisarstwa znanego jako literatura osobistego sukcesu. Jego najsławniejsze dzieło  "Myśl i bogać się"  jest jednym z bestsellerów. Prace Hilla poświęcone były badaniu mocy własnych przekonań i ich roli w odniesieniu sukcesu w życiu. Jego słynne motto brzmi: „Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać”. 

Napoleon Hill

Myśl i bogać się! - Napoleon Hill

Myśl i bogać się! - Napoleon Hill

Myśl i bogać się! - Napoleon Hill

Książka N. Hilla, tłumaczona na wiele języków i wydana w milionowych nakładach w licznych krajach świata, stała się niekwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Przez swych niezliczonych czytelników uważana jest za „kartę powołania”, która skierowała ich na drogę wiodącą do sławy i bogactwa.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł
szt.

Napoleon Hill - człowiek, który „rozgryzł” tajemnicę sukcesu

Zanim Napoleon Hill odkrył formułę sukcesu, sam długo błądził. Przez brak pieniędzy nie ukończył studiów prawniczych. Po upadku jego firmy handlującej drzewem ukrywał się przed dłużnikami. Kiedy zaczął nauczać biznesu w szkole, po kilku latach została zamknięta za malwersacje finansowe, wydano też nakaz aresztowania Hilla. Nie były to zbyt obiecujące początki.

Wszystko zmieniło jedno spotkanie. Człowiekiem, u którego Napoleon Hill znalazł natchnienie, był Andre Carnegie, jeden z najbogatszych ludzi Ameryki początku ubiegłego wieku. To on miał zachęcić Hilla do poszukiwania formuły sukcesu, która może do niej doprowadzić każdego. Tak zaczęły się rozmowy Hilla z największymi Amerykanami tamtych czasów. Po latach autor wreszcie „rozgryzł” sposób myślenia i działania, który gwarantuje sukces. A jego książka „Myśl i bogać się” z miejsca stała się bestsellerem.

Napoleon Hill - książki aktualne do dziś

I choć biografowie Carnegie’ego kwestionowali spotkanie obu panów, Hill z pewnością odkrył sposób na sukces - w końcu sam go odniósł. W „Myśl i bogać się” wskazuje drogę do bogactwa, którą podążały miliony kobiet i mężczyzn. Jego formuła nadal jest aktualna, bo tytuł cały czas znajduje się na liście amerykańskich bestsellerów.

Choć Hill dorastał jeszcze w XIX wieku, jego sposób myślenia był bowiem niezwykle nowoczesny. Całe pokolenia ludzi sukcesu stosowały jego porady. Wystarczy odkryć sekret, który kryje się na kartach jego książek.

A co Tobie może przekazać Napoleon Hill? Książki jego autorstwa są dziś dostępne w języku polskim, możesz więc czerpać z nich pełnymi garściami. Jego porady nie tylko pokażą Ci, jak powinieneś się rozwijać, by osiągnąć majątek. Pomogą Ci również wykonać pierwszy krok i zmobilizują Cię do działania. „Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna” - to jeden z najbardziej znanych cytatów Hilla.

Weź sobie do serca te słowa. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z wyjątkowej i uniwersalnej formuły sukcesu, poznaj filozofię Napoleona Hilla jeszcze dziś. Jego „Myśl i bogać się” czeka na Ciebie w naszym sklepie. Nie zwlekaj - zamów tę książkę i zacznij podbijać świat najszybciej jak to możliwe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium