Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
 

Natalia de Barbaro - To znana psycholożka i felietonistka magazynu "Wysokie obcasy". Specjalizuje się w psychologii społecznej i marketingu politycznym, naukowo związana z Uniwersytetem Jagiellońskim. Jest autorką dwóch tomików poezji: "Ciemnia" oraz "Tkanka". Napisała również przewodnik po świecie kampanii wyborczych "Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej", skierowany zarówno do osób zawodowo związanych z polityką, jak i osób chcących lepiej zrozumieć jej świat.

Natalia De Barbaro

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - Natalia De Barbaro

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - Natalia De Barbaro

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - Natalia De Barbaro

"Czuła przewodniczka"  to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,99 zł
szt.

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności - Natalia De Barbaro

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności - Natalia De Barbaro

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności - Natalia De Barbaro

Autorka bestsellerowej książki „Czuła Przewodniczka” powraca z nowym, inspirującym dziełem!

„Przędza” to nieocenione rady i wskazówki dla współczesnych kobiet, które poszukują harmonii, równowagi i szczęścia w swoim życiu. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 46,99 zł
szt.

Natalia de Barbaro - książki o kobietach i dla kobiet

Autorami wielu książek coachingowych i motywacyjnych są mężczyźni, którzy prowadzą narrację ze swojego punktu widzenia. W tych publikacjach często brakuje delikatniejszego podejścia do świata, charakterystycznego dla kobiet. Tę lukę w znakomity sposób wypełnia Natalia de Barbaro. Książki tej autorki dotykają przede wszystkim problemów kobiet, dla których mogą stać się prawdziwym drogowskazem.

Jej publikacje trafiają do czytelniczek, bo są oparte na doświadczeniach z pracy terapeutycznej z kobietami. Autorka wie więc, co naprawdę trapi współczesne kobiety. A co najważniejsze, zna sposoby, które mogą tym problemom zaradzić.

Publikacją de Barbaro, która odbiła się szczególnie szerokim echem, była „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”. To książka, która może być dla kobiety podróżą w głąb siebie. Dzięki wskazówkom i spostrzeżeniom autorki każda kobieta odnajdzie w sobie radość i zrozumie, że nie może dać się przytłoczyć codziennym powinnościom.

„Czuła przewodniczka” przyniosła autorce wiele nagród i doczekała się dużej popularności. Zyskała status bestsellera i została zauważona nie tylko w Polsce. Zainteresowali się nią wydawcy z dziewięciu innych krajów, między innymi Niemiec, Brazylii i Hiszpanii.

Jak znaleźć drogę do wewnętrznej wolności?

„Czuła przewodniczka” to jednak nie jedyna ważna pozycja, jaką ma w dorobku Natalia de Barbaro. Książki tej autorki, które z pewnością warto przeczytać, to także wspomniane już tomiki jej poezji oraz „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności”.

Ten ostatni tytuł ma pokazać wszystkim kobietom, jak zyskać odwagę do podążania za własnymi pragnieniami. Dzięki de Barbaro każda kobieta zwróci uwagę na to, co jest ważne tylko dla niej - a nie narzucane przez rodzinę czy media. To wyjątkowe spojrzenie na kobiecą naturę, które rzuca nowe światło na życie każdej kobiety. Zamów książki de Barbaro i przekonaj się, że i Ty tego potrzebujesz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium