Philip Kotler - Lider myśli marketingowej, profesor marketingu międzynarodowego i autor książek. Profesor Kotler doradzał takim firmom jak IBM, General Electric, AT&T, Honeywell, Bank of America i Merck. Dużo podróżuje po Europie, Azji i Ameryce Południowej, doradzając wielu firmom i wygłaszając wykłady.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Philip Kotler jest profesorem marketingu międzynarodowego w J. L. Kellog Graduate School of Management, uczelni działającej przy Northwestern University w Evanstone w stanie Illinois. Szkoła ta sześciokrotnie zwyciężyła w przeprowadzanym przez Business Week konkursie na najlepszą uczelnię biznesową w Stanach Zjednoczonych. Jest również uważana za najlepszą szkołę marketingu, w dużej mierze dzięki wieloletniej działalności Philipa Kotlera.

Kotler został pierwszym laureatem przyznawanej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu (AMA) nagrody za wybitną działalność edukacyjną w dziedzinie marketingu. Europejskie Stowarzyszenie Konsultantów Marketingowych i Trenerów Kadry Sprzedażowej uhonorowało go nagrodą za wybitne osiągnięcia w dziedzinie marketingu, a członkowie AMA nadali mu tytuł lidera myśli marketingowej.

Profesor Kotler doradzał takim firmom jak IBM, General Electric, AT&T, Honeywell, Bank of America i Merck. Jest autorem kilku. Dużo podróżuje po Europie, Azji i Ameryce Południowej, doradzając wielu firmom i wygłaszając wykłady.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium