Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
 

Robert Greene - Jest znanym autorem, mówcą oraz autorytetem w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Jest także poliglotą. Przez kilka lat po studiach pracował jako redaktor, między innymi w magazynie "Esquire". Otarł się również o Hollywood, gdzie pracował jako scenarzysta. Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie. Swoją najnowszą książkę napisał wraz z raperem 50 Cent. Jej treść opiera się na stosowaniu najważniejszego prawa: "Niczego się nie bój".

 

Robert Greene

Prawa ludzkiej natury - Robert Greene

Prawa ludzkiej natury - Robert Greene

Prawa ludzkiej natury - Robert Greene

Ta książka jest swoistym przewodnikiem po meandrach natury człowieka. Zawiera zestaw kodów służących do rozszyfrowywania ludzkich zachowań w pełnej gamie ich odcieni — tych zwyczajnych, nietypowych, a nawet destrukcyjnych.

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 77,00 zł
szt.

Robert Greene - mistrz subtelnej perswazji

Robert Greene jest dziś osobistością znaną na całym świecie, ale do tego miejsca zaprowadziła go długa i ciekawa droga. Zanim na dobre zajął się pisaniem, pracował na ponad 60 różnych stanowiskach - od robotnika budowlanego do tłumacza.

Miał więc okazję do sprawdzenia na wielu polach tego, w czym jest mistrzem, czyli sztuki subtelnej perswazji. W swoich książkach opisuje, w jaki sposób można ją wykorzystywać do własnych celów. Już jego pierwsza publikacja - „48 praw władzy” - została bestsellerem i odbiła się szerokim echem. A sam autor z miejsca zaczął być porównywany do takich klasyków, jak Niccolo Machiavelli czy Sun Zi.

Greene ubiera jednak swoje myśli w nowoczesną formę, przystosowaną do używania jej we współczesnych czasach. Najwięcej subtelnej perswazji można znaleźć w jego „Sztuce uwodzenia”, gdzie analizuje zachowania uwodzicieli i uwodzicielek - od Kleopatry po Johna F. Kennedy’ego.

To właśnie jest jego wielką siłą. Greene po mistrzowsku wyciąga bowiem zaskakująco aktualne wnioski z historycznych rozważań. Dzięki niemu uświadomisz sobie nie tylko siłę perswazji, ale i zrozumiesz, że historia faktycznie jest „nauczycielką życia”.

Robert Greene - książki, które doceniają nawet raperzy

Wnikliwa analiza i zmysł obserwatora pozwoliła mu na napisanie prawdziwego przewodnika po meandrach natury człowieka. Jego „Prawa ludzkiej natury” pozwalają nie tylko zrozumieć zasady, które rządzą naszym zachowaniem, ale też skutecznie je rozszyfrowywać. To nie naukowa analiza, a praktyczny podręcznik, z którym oderwiesz się od własnych emocji i lepiej zrozumiesz siebie oraz innych. A to prosta droga do aktywowania pełni swojego potencjału.

Niewiele postaci łączy świat literatury i kultury popularnej w takim stopniu, jak Robert Greene. Książki tego autora stały się bowiem tematem piosenek raperów takich jak Kanye West czy Young Buck. Do czytania jego książek przyznał się też Busta Rhymes. Może i Ty powinieneś więc po nie sięgnąć? Nie zwlekaj i dowiedz się, czy Greene odmieni również Twoje życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium