Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do
 

 

Robin Sharma - Jest jednym z najznakomitszych, powszechnie uznanych ekspertów w dziedzinie technik przywódczych oraz samodoskonalenia. Jest autorem siedmiu światowych bestsellerów, prowadzi Sharma Leadership International – renomowaną szkołę nauk psychologiczno-socjologicznych.

Robin Sharma

Mnich, który sprzedał swoje Ferrari - Robin S. Sharma

Mnich, który sprzedał swoje Ferrari - Robin S. Sharma

Mnich, który sprzedał swoje Ferrari - Robin S. Sharma

Błyskotliwie łącząc ponadczasową mądrość Wschodu z nastawionymi na sukces pryncypiami Zachodu, opowieść ta inspiruje i krok po kroku objaśnia sposoby na życie pełne, cechujące się odwagą, radością i wewnętrzną harmonią. 

PONAD MILION SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY NA ŚWIECIE!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Robin Sharma - książki, które zmieniają podejście do życia

Myślałeś kiedyś, by porzucić swoje dotychczasowe życie i zająć się czymś zupełnie innym? Robin Sharma do takiego wniosku doszedł w wieku 25 lat. Do tego czasu był prawnikiem procesowym, który pisanie traktował raczej jako zajęcie dodatkowe. Po tym, jak druga jego książka napisana właśnie w takim dorywczym trybie odniosła sukces, Sharma postanowił zostać pisarzem na pełny etat.

Z pewnością ani on, ani jego czytelnicy nie żałują tego kroku. Niewielu autorów potrafi bowiem pomagać ludziom w zmianie podejścia do życia tak skutecznie, jak robi to Robin Sharma. Książki tego Kanadyjczyka uczą, jak pozbyć się nawyków, które negatywnie oddziałują na codzienne życie. Oprócz wskazówek do walki z problemami pokazuje jednak, jak rozwijać swoje pasje i w jaki sposób realizować się każdego dnia.

Pierwszą książką, która przyniosła Sharmie rozgłos, był „Mnich, który sprzedał swoje Ferrari”. To historia, w którym popularny adwokat po zawale serca zmienia swoje życie o 180 stopni. Szuka sensu życia i spokoju ducha, który odnajduje w filozofii Wschodu.

Ta książka to manifest poglądów i przekonań Sharmy, który w mistrzowski sposób łączy wschodnią mądrość z zachodnim nastawieniem na sukces. Jemu samemu ta publikacja zagwarantowała mocną pozycję na rynku autorów piszących o samodoskonaleniu - „Mnich” sprzedał się na całym świecie w liczbie ponad miliona egzemplarzy.

Pisarz, który nie zamyka się na świat

Samo słowo „pisarz” nie opisuje jednak w pełni tego, kim jest dzisiaj Robin Sharma. Książki nie są jedynym polem jego aktywności. Prowadzi także szkolenia, często występuje przed dużą publicznością, której na żywo przekazuje swoją filozofię. A w niej regularnie odwołuje się do natury, z której - jak przekonuje - może czerpać każdy z nas.

Poza tym Sharma jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie niemal codziennie dzieli się swoimi przemyśleniami lub nagraniami występów. Na Twitterze jego konto śledzi ponad 620 tysięcy osób. Do tego prowadzi fundację, która niesie pomoc potrzebującym dzieciom z całego świata. Poznaj tego niezwykłego człowieka bliżej - najlepiej z kart jego książek!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium