Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do

 

 

Stephen R. Covey - Autor bestsellerowych pozycji na temat przywództwa, rozwoju osobistego, twórca teorii 7 nawyków skutecznego działania, mówca motywacyjny. Był uznanym doradcą biznesowym, światowej sławy ekspertem od spraw zarządzania, przywództwa, skuteczności działania, rodziny i związków międzyludzkich. Jego książka "7 nawyków skutecznego działania" stała się bestsellerem na świecie (20 mln sprzedanych egzemplarzy).

W roku 1996 amerykański tygodnik Time umieścił Stephena R. Coveya na liście najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 Covey uhonorowany został m.in. odznaczeniem Thomas Moore College Medallion. W tym samym roku otrzymał także międzynarodową nagrodę pokojową – Sik'h 1998 International Man of Peace Award.

Covey posiadał dyplom z zarządzania na uniwersytecie Utah, a także MBA z Harvard University. Był także wykładowcą na Brigham Young University w Provo. Covey w 1984 porzucił karierę uniwersytecką i założył w Salt Lake City organizację Covey Leadership Center. Została ona przejęta w 1997 przez FranklinQuest i obecnie nosi nazwę Franklin Covey Company.

Był ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt. Zmarł w lipcu 2012 w wieku 79 lat w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku rowerowym.

Stephen R. Covey

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium