Konsultacja rozwojowa z Kamilą Kruk (spotkanie on-line)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 449,00 zł 449.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: Konsultacja rozwojowa z Kamil
Pin It

Opis

Konsultacje to dla mnie możliwość indywidualnej pracy z drugą osobą. Dzięki nim dostajesz rozwiązania dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb i Twojego tempa.

Jedni z nas wolą MAŁE KROKI, inni EWOLUCJĘ, a niektórzy potrzebują życiowych REWOLUCJI.

Takie dopasowanie może właśnie dać praca indywidualna. Ze względu na moje doświadczenie trenerskie, coachingowe i biznesowe, każde pierwsze spotkanie to ogólna konsultacja, podczas której ustalamy cele współpracy oraz odpowiednie formy. Może być to TRENING INDYWIDUALNY, COACHING czy też MENTORING.

Nie prowadzę psychoterapii, a jeśli zachodzi taka potrzeba, to podczas pierwszego spotkania rekomenduję pomoc odpowiednich specjalistów.

Spotkania odbywają się on-line, w formie rozmów telefonicznych lub na skype, najczęściej w odstępach 2-3 tygodni. Jedno spotkanie trwa 1,5 godziny.

 

Dla kogo?

Pracuję z osobami ambitnymi, które chcą od życia więcej, ale na obecnym etapie czują, że utknęły i kręcą się w kółko. Pomagam im znaleźć właściwe ścieżki i z energią ruszyć do przodu. Wspieram ich w budowaniu motywacji i podjęciu skutecznych działań. Jest to też praca, podczas której klienci szukają nowych, niestandardowych rozwiązań do swoich planów i działań. Pomagam ludziom aktywnym, znaleźć sposoby takiego sprytnego działania, aby osiągali więcej, z większą radością i luzem, bo wierzę, że to właśnie ludzie ambitni budują nasz świat. By w swoje działania wprowadzali więcej entuzjazmu i radości, a w tym samym osiągali to, czego potrzebujecie.

Kamila KrukPrzede wszystkim kobieta przedsiębiorcza, ponadto wydawca, redaktor naczelna, trenerka rozwoju osobistego, coach ICF, autorka książek i artykułów.

Współwłaścicielka i partner w firmie oraz wydawnictwie, w ramach których realizuje projekty łączące rozwój osobisty z biznesem. Pełni funkcję dyrektora operacyjnego, szefa redakcji i redaktor prowadzącej projekty książkowe. Mentorka autorów i trenerka self-publisherów - prowadzi kursy i konsultacje dotyczące tego, jak wydać książkę, by zarówno przynosiła zysk, przyciągała klientów i wzmacniała wizerunek ekspercki (www.osmmasters.pl). Swoją pasją do pisania dzieli się poprzez wyzwania i kursy dotyczące pisania przyciągających uwagę tekstów.

Trenerka rozwoju osobistego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i biznesem. Coach z międzynarodową akredytacją ICF. W pracy, wykorzystuje zdobytą na studiach wiedzę z ekonomii i psychologii komunikacji społecznej.

Zafascynowana ludźmi i schematami, jakie nimi kierują. Jej zainteresowania psychologiczne koncentrują się głównie w obszarze biznesu oraz zachowań ludzi w social mediach. Indywidualnie pracuje z osobami ambitnymi, które osiągają w życiu swoje cele, ale na jakimś etapie utknęły lub chcą działać skuteczniej. Pomaga odkrywać przepis na życie, zgodnie z hasłem: „Twoje życie - Twoja przygoda - Twój wybór”.

Sama stara się żyć według tego motta, realizując swoje plany życiowe oraz biznesowe, realizując różnorodne pomysły i projekty osobiste i zawodowe m.in. przez ponad pół roku podróżując po Polsce i świecie próbując życia w trybie cyfrowej nomadki, tworząc ilustracje do swojej książki czy też realizując różne inicjatywy

Inicjatorka i organizatorka projektów adresowanych do kobiet m.in. Kobiecego Lublina, Kongresu Kobiet czy autorskiego programu rozwojowego: „Kobieta z moich snów”. Finalistka plebiscytu, nagrodzona III miejscem w konkursie “Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny”.  

Przez ponad 2 lata była jedną z prowadzących audycję radiowej „Freeewolnie nakręceni”, gdzie dzieliła się swoją wiedzą i pozytywną energią. Teraz audycje można odsłuchać na nakale YT: Freeewolnie nakręceni. Założyła i przez ponad 5 lat prowadziła ogólnopolski portal Świat Coachingu, specjalizujący się w porządkowaniu i promowaniu wiedzy na temat profesjonalnego coachingu.

 

Prowadzi Kamila Kruk www.kamilakruk.pl

PS. Konsultacja rozwojowa, to nie konsultacja wydawnicza. Tu pracujemy nad twoim rozwojem, celami i znalezieniem sposobu na trudności. Jeśli interesuje cię konsultacja wydawnicza, to znajdziesz ją tutaj: https://osmpower.pl/pl/p/Konsultacja-wydawnicza/231

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium