Nagranie VOD - SZKOLENIE: Zarabiaj na swoich Social Mediach - Marcin Osman

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 000,00 zł 1000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.84
Producent: Marcin Osman
Kod produktu: VOD Marcin Osman
Pin It

Opis

szkolenie: ZARABIAJ NA SWOICH SOCIAL MEDIACH

SZKOLENIE: Zarabiaj na swoich Social Mediach

Nagrania z całodniowego warsztatu, podczas, którego Marcin Osman pracował z 15 uczestnikami kompleksową rozwiązując problemy w zakresie social media i sprzedaży online.

Nie! Nie jest to szkolenie o tym, jak zarobić milion w 3 dni na Facebooku, ani też nie jest to szkolenie o tym, jak kupowanymi followersami rozpocząć współpracę z dużymi markami.

Marcin Osman razem z uczestnikami przerobili dokładnie, dogłębnie, punkt po punkcie to co, jak i dlaczego należy robić, aby za pomocą social mediów, osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś.

Jak zarabiać Twoimi social mediami, czyli jak użyć:

  • Facebooka
  • Instagrama
  • YouTuba

do tego aby:

  • sprzedawać Twoje produkty i usługi w takiej ilości, jakiej chcesz! 
  • budować mocny brand, który przyciągnie do Ciebie właściwe osoby/klientów/współprace

 

To szkolenie jest dedykowane tym, którzy:

  • oglądają treści Marcina Osmana i OSMPower od miesięcy, rozumieją jak działa Marcin i OSMpower.pl i chcą pójść w tej wiedzy głębiej, tak aby stworzyć własny plan działania online.
  • wiedzą czym jest „filozofia hustle” czyli połączenie ciężkiej pracy z mądrym planem. Sam nie wierzę, w to że można zarabiać bez pracy, a tym bardziej nie wierzę w „nagły sukces”. Zamiast tego przedstawię Ci konkretny plan działania oraz sposób jego tworzenia, tak aby w połączeniu z Twoją ciężką pracą i naszymi „skrótami” dojść do celu.
  • używają już Facebooka, Instagrama i YouTuba ale z jakichś przyczyn te media nie generują im sprzedaży.
  • Jeżeli nie masz zainstalowanych tych aplikacji na smartphonie to… to szkolenie NIE JEST dla Ciebie. Idź do konkurencji, oni ściągną z Ciebie pieniądze za szkolenie podczas, którego będą Cię uczyć jak przez 1h zainstalować Instagrama na komórce (Kto bierze za coś takiego pieniądze? Zdziwił byś się jak wiele osób! 

 

 

#1
W pierwszej części szkolenia mówimy o tym, dlaczego media społecznościowe – Facebook, Instagram i YouTube – są genialnymi narzędziami do tego, żeby budować swój biznes online. Dowiecie się, dlaczego warto jest działać na kilku kanałach komunikacyjnych jednocześnie i jak mierzyć statystyki w social mediach. Obalamy też popularne mity związane z Facebookiem, takie jak idealne godziny publikowania postów i obcinanie zasięgów przez algorytmy serwisu.

#2
W drugiej części szkolenia rozmawiamy o sposobach kontaktowania się z klientami, współpracy z partnerami biznesowymi i influencerami oraz tworzeniu wartościowego contentu, m.in. pigułek wiedzy. Na podstawie działań OSMpower wyjaśniamy, w jaki sposób powstają nasze posty w mediach społecznościowych oraz jak wygląda ich dystrybucja.

#3
W trzeciej części szkolenia rozmawiamy o konstruowaniu ofert marketingowych, dokumentowaniu naszych działań oraz optymalizacji czasu pracy (blokowaniu zadań i wykorzystywaniu różnych sytuacji do tworzenia contentu). Wyjaśniamy też, na czym polega ekonomia wdzięczności.

#4
W czwartej części szkolenia skupiamy się na budowaniu i wykorzystywaniu bazy mailingowej oraz nagrywaniu webinarów, czyli szkoleń online. Rozmawiamy o tym, jak sprawdzać skuteczność naszych Instastories. Odpowiadamy też na pytania: dlaczego nie warto zatrudniać agencji reklamowej oraz w jaki sposób budować swój team?

 Kupując ten produkt otrzymujesz dostęp do nagrań video, które możesz obejrzeć online.

   

 

DOSTĘP WYSYŁAMY NA TWOJEGO MAILA W CIĄGU 24H TYLKO W DNI ROBOCZE Z ZAŁĄCZONĄ INSTRUKCJĄ DOSTĘPU DO MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH, ZAKUPIONYCH NA OSMPOWER, UDOSTĘPNIANYCH W RAMACH NASZEJ NOWEJ PLATFORMY: KUPTENKURS.PL

 

 

 

 P R O W A D Z Ą C Y 

 
 Marcin Osman

Marcin Osman - Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Właściciel wydawnictwa i sklepu internetowego OSMPower. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. W swojej karierze tworzył projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele.  Propagator hustlerskiej postawy działania oraz ekonomii wdzięczności. Przeprowadził ponad 300 webinarów i kilkaset facebook live’ów, na których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu sprzedaży, marketingu i selfpublishingu. Jego domeną jest „działanie tu i teraz z tym co masz” a największą wartością jest skuteczność. Jego motto to: „czytaj i działaj” przez co rozumie szybkie, konkretne i nastawione na efekt wdrażanie wiedzy z wydawanych książek.

 

Promotor podejść takich jak:

• życie z “lekkim plecakiem”;

• bezkosztowy marketing;

• kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe;

• walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją;

• ekonomia wdzięczności;

• content marketing.

 

Autor książek: – “Biznes ci ucieka” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” –  “Biznes ci ucieka 2” – “Jak zacząć”

Współautor książek: – “Przedsiębiorca w podróży”  “Sprzedawaj Więcej” – “POWERbook” – “Zostań Drapieżnikiem” – “Biblia e-biznesu 3.0

 

Wybrane dla Ciebie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium