FAQ - najczęstsze pytania

1. Czy mogę dostać autograf lub dedykacje w książce? 

Niestety nie. Książki wysyłane są z magazynu, a nie z biura Osmpower, w związku z tym nie mamy możliwości wpisywać przed zamówieniem indywidualnych dedykacji.   

2. Kiedy zostanie wysłana przesyłka? 

Zwykle czas wysyłki z magazynu to 24h (obejmujące dni robocze), natomiast w przypadku płatności przelewem tradycyjnym czas liczony jest dopiero od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty na konto. W związku z tym, jeśli zależy ci na jak najszybszej wysyłce wybieraj płatność on-line zamiast tradycyjnego przelewu.  Jeśli dana książka jest w przedsprzedaży, to całe zamówienie zostanie wysłane dopiero wraz z jej dostępnością. Przy każdej książce, podczas zamówienia i w potwierdzeniu zamówienia można sprawdzić przewidywaną datę wysyłki.   

3. Czy kurier może do mnie zadzwonić przed dostarczeniem paczki? 

Niestety nie mamy na to wpływu. W zależności od tego, jaką formę dostawy wybierzesz, przekazujemy paczkę kurierowi i dalej dostawa zależy już od wytycznych danej firmy przewozowej. Możemy oczywiście przekazać twoją prośbę razem z zamówieniem, jednak nie możemy gwarantować takiego kontaktu.   

4. Czy mogę prosić o dostarczenie paczki w konkretnych godzinach? 

Niestety nie mamy na to wpływu. W zależności od tego, jaką formę dostawy wybierzesz, przekazujemy paczkę kurierowi i dalej dostawa zależy już od wytycznych danej firmy przewozowej oraz kuriera. Możemy oczywiście przekazać twoją prośbę razem z zamówieniem, jednak nie możemy gwarantować określonych godzin.   

5. Kupiłem kurs - kiedy i jak otrzymam do niego dostęp? 

Po zakupie kursu odezwiemy się do Ciebie w przeciągu 48h mailowo z opisanym krok po kroku dostępem do kursu. Oczekuj na maila z adresu: kontakt@osmpower.pl. Sprawdź profilaktycznie czy nasz mail nie wpadł Ci przypadkiem do SPAMu. Jeśli z jakiegoś powodu nie dostaniesz jednak od nas maila z dostępem do kursu to napisz na adres: kontakt@osmpower.pl

6. Czy książki OSMpower można kupić w księgarniach stacjonarnych? 

Jedyną księgarnią, która ma wszystkie nasze tytuły jest Księgarnia Ekonomiczna w Warszawie. Co do innych miejsc, to jest to już niezależne od nas. Aczkolwiek części tytułów (zwłaszcza naszych premier) nie dostaniecie w żadnej innej księgarni, tylko i wyłącznie u nas w sklepie.   

7. Co muszę zrobić, żeby otrzymać fakturę do swojego zamówienia? 

Podaj w zamówieniu dane do faktury, koniecznie uwzględniając numer NIP (niezależnie czy jest to firma polska czy zagraniczna).  Wszystkie pozostałe zamówienia czyli te, w których nie ma podanego NIPu mają z automatu wystawiane paragony fiskalne. Niestety nasz system nie pozwala na wystawianie faktur bez podanego NIPu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium