Dlaczego twoja sprzedaż NIE DZIAŁA? 0
Dlaczego twoja sprzedaż NIE DZIAŁA?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i zadajesz sobie to pytanie – widocznie jesteś słabym sprzedawcą. W twojej głowie pewnie nasuwa się inne rozwiązanie tego problemu. Wpadasz na genialny pomysł obniżenia ceny swojego produktu. Odważę się wysnuć hipotezę, że wcale nie poprawiło to twoich wyników, prawda? W takim razie co teraz? Jeśli marża produktu jest już tak niska, że prawie nic na nim nie zarabiasz a statystyki sprzedaży dalej znacząco odbiegają od twoich oczekiwań. Wróćmy do mojej hipotezy. Jeśli przekonałeś się już, że nie chodzi o cene produktu to prawdopodobnie musisz zwiększyć swoje kompetencje i udoskonalić swoje umiejętności sprzedaży.

czytaj całość »
Twój świąteczny prezent od OSMpower! :) Chcesz? :) 0
Twój świąteczny prezent od OSMpower! :) Chcesz? :)

OSMpower.pl KOCHAMY naszych klientów, a Ciebie szczególnie! :) miłością przeogromną, to chcemy również dać Ci coś więcej niż tylko zakupione u nas książki! :)

Chcemy obdarować czymś co sprawi, że się uśmiechniecie, może nawet wzruszycie! Kto wie :)

A zatem pierwsze 100 osób, które złoży zamówienie na minimum 2 KSIĄŻKI — dostanie od nas w paczce 2 prezenty niespodzianki o wartości 90 zł! :)

czytaj całość »
Czy dobrze wydajesz pieniądze? 1
Czy dobrze wydajesz pieniądze?

Często mówię o tym, że ludzie nie umieją mądrze gospodarować swoimi pieniędzmi. Moje video o latte, w którym odpowiedziałem na pytanie „dlaczego nie masz pieniędzy?”, wzbudziło swojego czasu trochę kontrowersji. Co niby złego jest w kupowaniu kawy, którą wypijamy ze znajomymi, kiedy wychodzimy na miasto?

czytaj całość »
Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl