Joe Coleman "NIgdy więcej nie trać klienta" zapowiedź! 0
Joe Colleman

Lada dzień w OSMpower.pl pojawi się w sprzedaży książka Joe Coleman "Nigdy więcej nie trać klienta"

Książka mówi o tym w jaki sposób prowadzić relację z klientem od momentu gdy ten dokonuje pierwszego zakupu.

Bardzo często dzieje się tak, że pierwszy zakup staje się pierwszym i OSTATNIM zakupem klienta w Twoim sklepie.

Coleman pokazuje jak to zmienić i sprawić aby klient był z Tobą na zawsze! :) 

czytaj całość »
WEBINAR - JAK ZAROBIĆ NA KUPNO DOMU? 0
WEBINAR - JAK ZAROBIĆ NA KUPNO DOMU?

Ostatnio spotkaliśmy się z małżeństwem, które zajmuje się produkcją ręcznie wytwarzanych, pięknych naczyń (kubki, talerzyki, miski itp). 

Ręcznie malowane cudeńka! :)

Podczas rozmowy przyznali się, że ich marzeniem jest kupno domu, ale nie ma opcji aby kupili to za gotówkę (bo jej nie mają), a bank nie da im kredytu w odpowiedniej wysokości (bo nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej).

czytaj całość »
„Kreatywność na zawołanie” - Todd Henry 0
„Kreatywność na zawołanie” - Todd Henry

Przez ostatnie kilka miesięcy każdy z nas miał do czynienia z pandemią. Możesz pracować na etacie, mieć własny biznes, albo planować swoją działalność. Niezależnie od tego, do której grupy z tych osób należysz, w trakcie pandemii byłeś zmuszony do zmodyfikowania schematu działania,
do którego byłeś dotychczas przyzwyczajony. Jeśli chodzi o mnie, to zadałem sobie pytanie jak wyjść obronną ręką z tego kryzysu i doszedłem do wniosku, że uda się to zrobić dzięki… kreatywności. Tak, kreatywności! :) 

czytaj całość »
Jak zacząć swój podcast od zera? 0
Jak zacząć swój podcast od zera?

Zastanawiasz się, jak nagrać podcast? Jak zacząć?

Zanim odpowiem na to pytanie należy rozpocząć od listy rzeczy, która dokładnie przedstawi Ci czego NIE należy robić, aby zacząć tworzenie podcastu.

Większość czytających to osób zapewne ma już kilka zakazanych czynności na swoim koncie lub rozważa ich wykonanie – tu pojawiam się ja, aby Cię mój drogi czytelniku, przed tym uratować! Słuchając w tym momencie moich rekomendacji zaoszczędzisz kupę czasu, energii i co bardzo ważne pieniędzy. Warto te zasoby przekierowywać jedynie we właściwe działania!

czytaj całość »
Jak prowadzić biznes online! 0
Jak prowadzić biznes online!

Przez lata mojej działalności w Internecie moja społeczność nie przestaje zadawać mi tego jednego pytania. Przyznam szczerze, że zaczyna mnie to już przerażać! Ilość oporu czy wymówek zawartych w obiekcjach przed rozpoczęciem biznesu zaczyna już być prawdziwie frustrująca. To smutne i przerażające, że hamuję Cię brak wiedzy jak zacząć lub strach, że Twój pomysł nie wypali. 

W tym artykule kolejny raz podejmę próbę wskazania kierunku w jakim należy się rozwijać. Zatem jak znaleźć pomysł na biznes? Jak rozwinąć nowy projekt w ramach firmy, którą już prowadzisz, jednak szukasz czegoś innego. 

czytaj całość »
WEBINAR - jak prowadzić biznes online? 0
WEBINAR - jak prowadzić biznes online?

Zdjęcia, które widzisz powyżej, użyłem ponad 3 lata temu do zakomunikowania webinaru.

Gdy na nie teraz natrafiłem to zainspirowało mnie do zadania Ci pytania:
co by było, gdybyś 3 lata temu mi zaufał?
I zaczął działać lub zaczął działać naprawdę mocno w Internecie hmm? :)

Zapraszam Cię na webinar, podczas którego podzielę się z Wami moimi najlepszymi lekcjami w zakresie działania w biznesie online (zarówno dla tych początkujących, jak i tych zaawansowanych).

czytaj całość »
Audyt internetowych sklepów z kawą! 2
Audyt internetowych sklepów z kawą!

Moją pasją jest uczenie się biznesu. Za jeden z najbardziej efektywnych sposobów na naukę jest wcielenie się w rolę klienta. Raz na jakiś czas wykonuje różne biznesowe eksperymenty aby dzielić się doświadczeniami z moją społecznością. Przez większość czasu więcej sprzedaję niż kupuję w Internecie. Przyszedł czas, aby tę rolę odwrócić! 

Pod lupę mojego najnowszego eksperymentu trafiły – internetowe sklepy oferujące kawę. W efekcie moich działań powstało bardzo praktyczne case study. W moich oczach rynek kawy jest nie tylko specyficzny, ale także mocno konkurencyjny.

czytaj całość »
Kupuję w ciemno! Tajemnicze pudełko #2! 0
Kupuję w ciemno! Tajemnicze pudełko #2!

Poprzednia edycja TAJEMNICZEGO PUDEŁKA cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! :)

Pudełka zniknęły w kilka godzin, a na wszystkie wysłane zamówienia tylko dwie osoby marudziły, że się im ono nie spodobało.

Co znajdziesz w tajemniczym pudełku?

czytaj całość »
Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium