Go-giver Lider - Rozdawca - Bob Burg, John David Mann

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
29.90
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MT Biznes
Kod produktu: 9788380871564
Pin It

Opis

W doskonale ocenianym bestsellerze Go-Giver. Rozdawca Bob Burg i John David Mann udowodnili, że wiarygodnie opowiedziana historia może przekazać wartościowe idee. W książce Go-Giver. Lider-Rozdawca przedstawiają równie wciągającą historię firmy zmagającej się z problemami i młodego ambitnego menedżera próbującego przewodzić jej
w trakcie podejmowania strategicznej decyzji.

 

Firma Allen & Augustine od dziesięcioleci produkuje wysokiej jakości krzesła. Pracownicy są dumni ze swojej pracy i lojalni wobec właścicieli i zarządu. Jednak ta szanowana firma znalazła się na rozdrożu – musi zmierzyć się z trudną sytuacją gospodarczą, zagraniczną konkurencją i problemami finansowymi. W powietrzu wyczuwalna jest atmosfera niepewności, obawy, a może nawet paniki.

 

Wtedy w spółce pojawia się Ben ze zleconym przez większą firmę zadaniem przekonania właścicieli i pracowników do zgody na przejęcie Allen & Augustine. Ma to uchronić producenta krzeseł przed upadkiem. Dla Bena sytuacja jest jasna – albo Allen & Augustine zostanie przejęty i zrestrukturyzowany, albo zbankrutuje i zniknie z rynku. Dlaczego więc nikt nie ulega jego argumentom, począwszy od prezesa firmy, a na szeregowych pracownikach kończąc? Czy przed decydującym głosowaniem Ben znajdzie sposób, by przekonać pracowników, będących jednocześnie akcjonariuszami? Czy Allen & Augustine przetrwa, nie tracąc swojej duszy? Śledząc drogę Bena do zrozumienia, że prawdziwy wpływ mniej zależny jest od przejmowania przywództwa niż od jego dawania, znajdziesz zaskakującą odpowiedź na te pytania.
 

 

 


Każdy z nas powinien postępować zgodnie z przesłaniem pięknie przedstawionym w książce Go-Giver. Lider-Rozdawca – najlepsi liderzy nie starają się postępować jak „liderzy”, oni bardziej pragną być ludźmi.


   - Simon Sinek, optymista, autor Zaczynaj od dlaczego: jak wielcy liderzy inspirują innych do działania i Leaders Eat Last


 

 


Go-Giver. Lider-Rozdawca niesie ważny przekaz dla liderów, wspólników i wszystkich ludzi – w przywództwie najważniejsi są inni ludzie.


   - kapitan L. David Marquet, emerytowany żołnierz amerykańskiej marynarki wojennej, autor "Turn the Ship Around!"


 

 


W prawdziwym przywództwie chodzi o twój zespół, twoich klientów, twoją społeczność i twoją spuściznę. Podziel się tą książką z tymi, dla których są to ważne sprawy.


   - Seth Godin, autor książek: "Najmocniejsze ogniwo: jak stać się niezastąpionym zawsze i wszędzie", "Plemiona 2.0: zostań internetowym przywódcą" i "Fioletowa krowa: zmień się i bądź rozpoznawalny"


 

 


Burg i Mann po raz kolejny rzeczowo i merytorycznie uzasadnili, że sukces odnosi ten, kto kieruje się duchem egalitaryzmu, postępuje każdego dnia zgodnie ze złotą regułą etyczną i inspiruje swoich pracowników do podejmowania decyzji wypływających z ich serc i dusz. Uwielbiam tę książkę.


   - Colleen Barrett, emerytowana prezes Southwest Airlines


 

 


Burg i Mann nie tylko opowiadają świetne historie, ale są również wrażliwymi i dobrymi mężczyznami. Go-Giver. Lider-Rozdawca przedstawia istotę trwałego sukcesu w biznesie. 


   - Gary Keller, autor książki "Jedna rzecz: zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć"


 

 


Manifest przywództwa na miarę XXI wieku przedstawiony w postaci zabawnej i wciągającej historii. Kup ją i daj każdemu
w twojej firmie!


   - Darren Hardy, wydawca magazynu „Success”, autor The Compound Effect


 

O AUTORACH

Bob Burg jest popularnym mówcą motywacyjnym, który na całym świecie naucza zasad będących istotą książki Go-Giver. Rozdawca. Osiągał znakomite wyniki jako sprzedawca. Jest również autorem Endless Referrals i Adversaries into Allies. Przez American Management Association został zaliczony do 30 najbardziej wpływowych świadomych liderów w biznesie w 2014 roku.

John David Mann jest przedsiębiorcą i autorem zdobywających liczne nagrody książek, w tym Flash Foresight i Czerwonego kręgu z listy bestsellerów „New York Timesa” oraz bestselleru The Slight Edge. Jego napisana wspólnie
z Betsy Myers książka Take the Lead została uznana przez Toma Petersa i „The Washington Post” za najlepszą książkę poświęconą przywództwu w 2011 roku.

Dane techniczne

Rok wydania 2017
Wydawnictwo MT Biznes
Oprawa Miękka ze skrzydełkami
Stron 148

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium