DWUPAK: Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
98.00
Cena: 98,00 zł 98.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.35543
Producent: OSMpower
Kod produktu: 9788395184482
Pin It

Opis

88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces

"Jak zarobić (duże) pieniądze” - Nie jest to kolejny poradnik w stylu “jak zarobić milion w 3 dni”, ale praktyczna, konkretna wiedza i doświadczenia jednego z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii skondensowana w 88 lekcjach.

 

Ty leniwy biedaku!

W swojej głupocie i dumie wierzysz, że do bogactwa prowadzi „droga na skróty”. Nieświadomy swego nieróbstwa, szukasz „magicznej kuli”, by zgładzić wampiry biedy,
które co noc wysysają z ciebie krew. Jesteś głupi.(...) Widziałem cię w różnych wcieleniach, w wielu miejscach. I wreszcie spotykam cię tutaj, w tej księgarni, gdy przerzucasz szybko strony, szukając kolejnego „skrótu” w nadziei, że uda ci się wydobyć sedno tej książki bez wydawania na nią pieniędzy. Ty żałosny robaku. Niczego się nie nauczysz i nigdy nie będziesz bogaty.

Tak bezpośrednio i konkretnie Felix Dennis zwraca się do czytelników w jednym z rozdziałów. Autor bezpardonowo pisze o tym, jakie błędy popełniają ludzie chcący się wzbogacić, jak sabotują swoje próby zyskania pieniędzy i w jakie pułapki wpadają.

Daje też konkretne lekcje. Czasem są one bardzo krótkie i mogą nie być przyjemne czy popularne, ale Felix Denis, który sam od zera wypracował swoją fortunę, wie z praktyki, o czym pisze. Mimo tego, że książka ta została po raz pierwszy wydana wiele lat temu, wszystkie 88 rad autora jest nadal aktualne.

Dlaczego powinieneś przeczytać tę książkę?

  • Ta książka jest ukłonem w stronę tych,którzy chcą się bogacić i dorobić się wielkich majątków, ale nie mają czasu ani ochoty, aby czytać stronę po stronie kolejnych poradników o tym, jak to zrobić.
  • Jest napisana przez człowieka, który doszedł do wszystkiego, zaczynając od zera i na swoich własnych doświadczeniach opracował praktyczne sposoby na zdobywanie dużej fortuny.
  • W książce „Jak zarobić (duże) pieniądze” autor zawarł opis 88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces.

 

Dlaczego dwupak?
Bo ta książka jest zbyt dobra, abyś kupił tylko jeden egzemplarz.

Jeden jest dla Ciebie, a drugi od razu sprezentuj komuś,
na kim zależy Ci, aby również zarobił WIELKIE pieniądze. W przyszłości i on i Ty nam za to podziękujecie!

  


"Jak zarobić (duże) pieniądze"

dostępna również w formie ebooka! 

https://osmpower.salescrm.pl/ebook-jak-zarobic-duze-pieniadze-felix-dennis

 

 

i audiobooka

https://osmpower.salescrm.pl/audiobook-jak-zarobic-duze-pieniadze-felix-dennis

Wejdź na:

i sprawdź ofertę innych ebooków i audiobooków. 


 

Marcin Osman o książce "Jak zarobić (duże) pieniądze"

 

Co mówią o książce inni:


Możliwe że to najlepsza książka w temacie zarabiania pieniędzy, jaką kiedykolwiek wydano. Napisana przez praktyka, który całe swoje życie poświęcił rozwijaniu biznesowego imperium, co nie przeszkodziło mu być niezwykle barwną, cieszącą się życiem osobą. Polecam każdemu dla kogo, jak mawia sam Felix, „biznes to bardzo niepoważna gra, o bardzo poważnych zasadach”.

Lech Kaniuk, współtwórca pizzaportal.pl oraz itaxi, autor książki "Siła Pędu"


Ta książka bez wątpienia zalicza się do tych, które wywarły na mnie największy wpływ jako przedsiębiorcy. Kiedy po wielu latach od założenia mojej firmy przeczytałem ją ponownie, zdałem sobie sprawę, jak wiele nauczyłem się od Felixa Dennisa. Gdybym miał polecić jedną książkę przyszłym przedsiębiorcom, byłaby to właśnie ta książka.

Robert Gryn, najmłodszy polski milioner, twórca codewise


Chcesz poczytać książkę faceta, ktory od zera zarobił prawie 800 mln dolarow? Chcesz przeczytać książkę faceta, ktorego stać było na pisanie samej prawdy? I najważniejsze: też chcesz mieć ZA DUŻO PIENIĘDZY? Jeśli odpowiedź brzmi 3 razy TAK, kup od razu dwa egzemplarze. Jeden zapełnij zakreśleniami, notatkami i wykrzyknikami, a drugi potraktuj jak świętego Graala, bo Felix Dennis napisał biblię bogacenia się.

Rafał Mazur, zenjaskiniowca.pl


Felix Dennis to mistrz ponad mistrze! Jego bezcenne, bo praktyczne lekcje każdego dnia pomagają mi... zarabiać coraz to większe pieniądze! W tej książce zachwyciło mnie to, jak bardzo skondensowane i konkretne lekcje zawarł Felix w swoich rozważaniach na temat budowania bogactwa. Zero zbędnych wypełniaczy tekstu, sam konkret, tak jak lubię najbardziej.

Marcin Osman, marcinosman.pl


 

 

 

 

Dane techniczne

Rok wydania 2018
Wydawnictwo OSMPower
Oprawa Miękka

Opinie o produkcie (40)

20 lutego 2019

Co za ździerstwo ze jednej nie można kupić ..

5 marca 2019

Książka jest tak dobra, że chciałem ją sprezentować czterem osobom na których mi zależy. Jednak w dwupaku nijak nie pasuje. Niestety jestem zmuszony poczekać na ciekawszą ofertę.

5 marca 2019

Książka może i spoko ale patent sprzedażowy pod tytułem ,,ta książka jest tak dobra ze musisz kupić DWIE! Jednej nie możesz! Bo nie i koniec!” Jest trochę poniżej pasa. Najcenniejsze co możesz ludziom dać Marcinie to wolność wyboru! Nie tanie chwyty marketingowe tylko wybór ;) zapamiętaj te lekcje skoro lubisz się tak uczyć, no chyba ze już wszystko wiesz

6 marca 2019

A jeśli Ja nie chcę dwupaku? Po co na siłę "pchać" 2 egz i uszczęśliwiać na siłę (bynajmniej nie portfel)

8 marca 2019

A ja nie chcę dwupaku. I co teraz?

11 marca 2019

W jaki sposób zamówić można jedną sztukę?

22 marca 2019

A jak chcę kupić jedną książkę, jak mam to zrobić?

24 marca 2019

Kupiłem, przeczytałem i zapisałem wartościowych rzeczy, które wyciągnąłem z tej książki. Czy tytuł jest mylący? Tak, książka w niektórych osobach może rozbudzac niepotrzebnie wyobraźnię, podobnie, jak sposób jej marketingu. W rzeczywistości, to zestaw porad człowieka, który zarobił miliony. Czy ta książka może bezpośrednio wpłynąć na zwiększenie Twoich zarobkow? Nie. To nic innego, jak zestaw porad dla początkujących przedsiębiorców i osób, które są na początku swojej drogi. Jeśli usiądziesz do niej i zanotujesz rzeczy, które możesz wdrożyć u siebie, to super. Nie oczekuj jednak, że zrewolucjonizują one Twój biznes. Pomysł na jej marketing, odpowiadając wszystkim osobom "Ty leniwy biedak", które kwestionują sens zakupu dwupaku jest średni i czy warto książkę kupić w dwóch egzemplarzach? Nie, jednocześnie warto ją sprawdzić i wyciągnąć coś dla siebie.

2 kwietnia 2019

Cytujecie biznesmenów którzy wypowiadają się na temat pierwszej książki felixa a sprzedajecie tłumaczenie jego drugiej książki - kogo kantujecie? Ostatni komentujący to właśnie sprzedający książkę także jego komentarz (twój) jest zbędny

27 kwietnia 2019

Jest dobra tylko czemu w dwu paku po cholere komuś dwie książki to zniechęca do zakupu ja osobiście kupiłem gdzie indziej.

10 maja 2019

Uniemożliwienie zakupu jednej sztuki to marketingowa przesada. Tak samo jak marketingową przesadą było wykupienie całego polskiego nakładu książki 'Do roboty' i ustanowienie jej ceny na 269 złotych, podczas gdy wcześniej można było ją kupić za niecałe 20. Ja rozumiem wszystko, biznes is biznes, ale takie naciąganie ludzi sprawia, że wielu z nich nie będzie po prostu stać na tę cenną wiedzę. A myślałem, że chodzi Wam o to, aby propagować wiedzę dla jak najszerszej publiczności. Nie tędy droga... Proszę o komentarz w tej sprawie.

14 maja 2019

Dorwę gdzieś jedną sztukę, nie ma innej opcji, ten chwyt godzi w moje wolnościowe serce ;p

21 maja 2019

@Michau Zapewne na Allegro, od któregoś z naszych klientów, który kupił dwupak i teraz odsprzedaje 1 egz :) @DC Można było kupić prawie 700 egz w cenie

21 maja 2019

@Michau Zapewne na Allegro, od któregoś z naszych klientów, który kupił dwupak i teraz odsprzedaje 1 egz :) @DC Można było kupić prawie 700 egz w cenie

24 maja 2019

Myślę, że zakup książki w dwupaku to już pierwsza lekcja przedsiębiorczości. Kup dwie za 98, sprzedaj jedna za 60 zł. Proste?

27 maja 2019

Książka pojawiła się na Storytel po polsku :D Polecam.

27 maja 2019

Jak ktoś nie chce tylko jedną sztukę to może drugą odsprzedać, albo znaleźć drugą osobę która też by chciała. (nawet w komentarzach) Trochę wysiłku i przedsiębiorczości dobrze robi z rana jak zimny prysznic :)

27 maja 2019

Też chciałbym kupić jedną sztukę ... Czym innym jest dobry marketing a czym innym chciwość.

28 maja 2019

Proszę sprzedawać po jednej sztuce.

21 sierpnia 2019

Gdyby ktoś zakupił zestaw, mogę odkupić jedną sztukę. Daj znać aerosoulart@o2.pl

21 sierpnia 2019

Gdyby ktoś zakupił zestaw, mogę odkupić jedną sztukę. Daj znać aerosoulart@o2.pl

21 sierpnia 2019

Ciekawym faktem jest dla mnie to, że masa osób piszących tutaj komentarze negujące ofertę sprzedaży dwóch książek (O BIZNESIE, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARABIANIU PIENIEDZY!) Nie widzi możliwości zwyczajnej odsprzedaży książki. Myślę że to jest grupa która zdecydowanie itak nie wyciągnie z tej książki niczego dla siebie, ponieważ już na etapie zakupu braku tutaj podstaw tej przedsiębiorczości. Nie ma sensu im jej kupować. Natomiast ja chętnie przeczytam.

26 sierpnia 2019

Konrad - dokładnie :) Ludzie - zacznijcie trochę myśleć.

10 września 2019

Książki dla przedsiebiorców a tyle żali że sprzedają ją jako dwupak po 88zł. 88 zł to jest wypad do taniej restauracji w 2 osoby a po drugie można dać drugiej osobie na prezent bądź znaleźć osobe co kupi na spółkę...

14 września 2019

Wstyd. Polecam zamówic na Amazonie po angielsku. Podwójna korzyść.

14 września 2019

@Muszyna Zawsze polecamy wersję oryginalną/angielską książek! :) A co do wstydu, to Felix napisał tak "jeżeli ich potrzeba, będzie większa niż Twoja chciwość, to wygrasz". U welkom :)

19 września 2019

88 sposobów odsłuchane na syorytell... Chcialabym tylko How to make money zamówić. Kiedy będzie taka możliwość?

19 września 2019

@Magda Far Wersja drukowana będzie początkiem października. Audiobooka na razie nie planujemy :)

10 października 2019

Szczerze? Wiedza kosztuje. A czasami warto zapłacić więcej, aby podświadomość zrozumiała, że coś jest ważne. Wiedza skondensowana, w tej książce, jest wyborna, skoro nie tylko wymyśliłem pewien pomysł, ale zacząłem go realizować i jeszcze nie wiem, jak go sprzedam, lecz wiem, że go sprzedam i na nim, być może zarobię. Bogacą się ci, co chcą posiadać, a to może być poważny krok, ku temu, choć gromadzenie majątku nie powinno być poważne. Zobaczymy w praktyce. Już mnie fascynuje ta gra. Czekałem prawie miesiąc, na zestaw książek Felixa Dennisa i powiem krótko; warto było. Drugi egzemplarz podarowałem bliskiej osobie. Pozdrawiam i podejrzewam, iż jeszcze tu wrócę, po kilka książek :).

11 listopada 2019

Udało wam się negatywnie nastawić ludzi... Jak Microsoft z xbox one. To już lepiej było sprzedawać jedną drożej jak szafrański (kupiłem). A tak to mam mieszane uczucia do was, bo nie chodzi o pieniądze a bardziej o urąganie inteligencji, bo to książka a sprzedajecie jak papier toaletowy w biedronce. I teraz część nie myśli o treści książki tylko o tym jakim chuj@m trzeba być by wymyślić wielosztuki w biedronce i żabce też mnie do mocno irytuje.

11 listopada 2019

Porównanie do Microsoftu przyjmuję jako największy komplement, dziękuję! :) Jeżeli Ci nie pasuje, to po prostu nie kupuj, lub odkup od kogoś 1 egz na Allegro :)

12 listopada 2019

Proszę usunąć moje komentarze. To chyba nie przypadek.

22 listopada 2019

Po zakupie pakietu jest możliwość wysłania na 2 różne adresy w opakowaniu prezent, plus koszty wysyłki

6 marca 2020

Chętnie odkupię jeden egzemplarz jak ktoś kupi sobie 2 sztuki.

26 marca 2020

Mógł wystawić jedną sztukę w tej samej cenie i wszyscy bylibyście zadowoleni....... Albo gdyby napisał że druga sztuka jest w gratisie też było by ok. Ale dwupak już nie .................. Otwórzcie umysł i sprzedajcie drugą na allegro wyjdziecie na swoje

19 czerwca 2020

Kochani już nie trzeba kupować od tego szabrownika... Dostępna jest w AUDIOTEKA za normalną stawkę ;)

5 września 2020

Chcecie do czegoś dojść, przeczytajcie wszystkie książki tej tematyki, we wszystkich aspektach, gdy kilku z was dojdzie do tak dużej fortuny jak Felix, zrozumie o co w tym wszystkim chodzi, wiedza to potęga, a kto umie ją wykorzystać będzie większy niż wszyscy wielcy tego świata razem wzięci. Brak wam wiary, bo gdybyście ją mieli chodź procent prawdziwej i wierzyli w nią, chodzili byście po wodzie.... Wtedy byście nie narzekali, nie mieli powodu, nie to w głowie by było, patrzyli inaczej na wszystko... Pozdrawiam was bo żaden z was nie zostanie nawet milionerem, ale każdy może nim być inspirując się ludźmi jak my, korzystajcie bo era dobrych nauczycieli się kończy......

10 stycznia 2021

Na serio nie kumam ludzi: mają dwie książki w cenie 1 i jeszcze marudzą, że nie chcą. XD Kup dwie- jedną zostaw sobie, a drugą obdaruj kogoś bezinteresownie. Może właśnie komuś odmieni się życie i zrobisz tym niezwykły prezent. Make better place.

10 stycznia 2021

Co za pomysł ze sprzedażą dwóch na raz, zupełnie jak sieci komórkowe- masz u nich abonament i wszystko czego chciałeś a oni dzwonią z promocją. Lepiej sprzedać jedną w wybranej przez was cenie, choćby nie wiem jaka nie była, niż zmuszać kogoś do zakupu dwóch. Pozdrawiam

26 stycznia 2021

Też chętnie bym kupił jedną, bo drugiej nie mam komu dać. Najlepiej by było się z kimś złożyć, bo koszty na pół i każdy ma książkę.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium