Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie - Kamila Kruk

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 44,90 zł 44.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.89272
Producent: OSMpower
Kod produktu: 9788395184437
Pin It

Opis

"Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie" to NIE typowa książka do czytania, a twój osobisty przewodnik w rozwoju osobistym - zbiór zadań, w którym znajdziesz zebrane ćwiczenia, które pomogły autorce, jej klientom i zaproszonym  gościnnie współautorom książki, lepiej poznać i zrozumieć siebie.  

 

To książka zawierająca, aż 125 zadań może być świetną zabawą, jak i narzędziem do rozwijania siebie, gdyż wiele zadań kończy się pytaniami dającymi pole do przemyśleń i ref-lekcji.

 

 

 

Zatem książka "Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie" jest dla Ciebie jeśli:

  • chcesz się rozwijać;
  • chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie;
  • szukasz kreatywnego sposobu, aby spędzić czas wartościowo, ciekawie i rozwojowo;
  • zależy ci, aby przyjrzeć się sobie i po jakimś czasie móc wrócić do konkretnych ćwiczeń, żeby zobaczyć swoje postępy i zachodzące zmiany, tutaj będziesz mieć możliwość wykonania zadań i notatek w jednej książce;
  • masz dość walających się kartek z notatkami;

 

To warto, żebyś zainteresował się książką "Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie"!

 

A jeśli pracujesz z ludźmi i poszukujesz zadań oraz ćwiczeń na swoje warsztaty, szkolenia lub prowadzony coaching, to w tej publikacji znajdziesz zebrane 125 zadań, które pochodzą z wielu źródeł, zostały stworzone przez Kamilę Kruk, zmodyfikowane, czasem połączone. Możesz też potraktować je jako bazę i wskazówkę, w jaki sposób można tworzyć swoje własne zadania i wyzwania.

 

Gościnnie swoje propozycje zadań rozwojowych zaproponowali:

Anna Kupisz-Cichosz - inicjatorka akcji Firma jest kobietą, trenerka, konsultant i doradca, właścicielka firmy Softway.

Monika Madejska - trenerka, coach, konsultant Harrison Assesments. Wiceprezes, współfundator i ekspert ds. psychofizjologii stresu w Fundacji Slowlajf.

Joanna Rosiek - rozwija managerów i buduje zespoły w branży IT; szerzę ideę usłyszenia siebie w świecie pełnym technologicznych skili, pomaga klientom docierać do sedna i skupia się na trwałych efektach.

Justyna Stępniak-Urban - doświadczona trenerka i pasjonatka rozwoju.

Michał Zwierz - kreator marek. Założyciel Moc2.pl i Grand Brand. Współtwórca kalendarza "366 dni mocy".

Małgorzata Żukowska - trenerka, coach i konsultant. Pionierka pracy coachingowej on-line. Przedsiębiorca i twórczyni marki Prosperuj jako coach, w której wspiera coachów w budowaniu ich biznesów. 

 

O AUTORCE

Kamila Kruk  - Przede wszystkim kobieta przedsiębiorcza, ponadto wydawca, redaktor naczelna, trenerka rozwoju osobistego, coach ICF, autorka książek i artykułów.

Współwłaścicielka i partner w firmie oraz wydawnictwie, w ramach których realizuje projekty łączące rozwój osobisty z biznesem. Pełni funkcję dyrektora operacyjnego, szefa redakcji i redaktor prowadzącej projekty książkowe. Mentorka autorów i trenerka self-publisherów - prowadzi kursy i konsultacje dotyczące tego, jak wydać książkę, by zarówno przynosiła zysk, przyciągała klientów i wzmacniała wizerunek ekspercki (www.osmmasters.pl). Swoją pasją do pisania dzieli się poprzez wyzwania i kursy dotyczące pisania przyciągających uwagę tekstów.

Trenerka rozwoju osobistego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i biznesem.

Coach z międzynarodową akredytacją ICF. W pracy, wykorzystuje zdobytą na studiach wiedzę z ekonomii i psychologii komunikacji społecznej.

Zafascynowana ludźmi i schematami, jakie nimi kierują. Jej zainteresowania psychologiczne koncentrują się głównie w obszarze biznesu oraz zachowań ludzi w social mediach. Indywidualnie pracuje z osobami ambitnymi, które osiągają w życiu swoje cele, ale na jakimś etapie utknęły lub chcą działać skuteczniej. Pomaga odkrywać przepis na życie, zgodnie z hasłem: „Twoje życie - Twoja przygoda - Twój wybór”.

Sama stara się żyć według tego motta, realizując swoje plany życiowe oraz biznesowe, realizując różnorodne pomysły i projekty osobiste i zawodowe m.in. przez ponad pół roku podróżując po Polsce i świecie próbując życia w trybie cyfrowej nomadki, tworząc ilustracje do swojej książki czy też realizując różne inicjatywy

Inicjatorka i organizatorka projektów adresowanych do kobiet m.in. Kobiecego Lublina, Kongresu Kobiet czy autorskiego programu rozwojowego: „Kobieta z moich snów”. Finalistka plebiscytu, nagrodzona III miejscem w konkursie “Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny”.  

Przez ponad 2 lata była jedną z prowadzących audycję radiowej „Freeewolnie nakręceni”, gdzie dzieliła się swoją wiedzą i pozytywną energią. Teraz audycje można odsłuchać na nakale YT: Freeewolnie nakręceni. Założyła i przez ponad 5 lat prowadziła ogólnopolski portal Świat Coachingu, specjalizujący się w porządkowaniu i promowaniu wiedzy na temat profesjonalnego coachingu.

Więcej informacji: www.kamilakruk.pl 

 

 


ZOBACZ POZOSTAŁE PUBLIKACJE KAMILI KRUK TUTAJ


 

 

 

Partnerami wydania są: 

Akademia Marki z Klasą, Fundacja Slowlajf, Portal Świat Coachingu, Portal Zmiany w życiu, Prosperuj jako coach, Softway, Usłyszsiebie.pl.

 

Wywiad z Kamilą Kruk o książce "Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie":

Dane techniczne

Rok wydania 2018
Wydawnictwo OSMPOWER
Autor książki Kamila Kruk
Oprawa Miękka
Stron 232

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium