Kod ciała - Bradley Nelson

Kod ciała - Bradley Nelson
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 89,90 zł 89.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GALAKTYKA
Kod produktu: 9788375798760
Pin It

Opis

Prawda jest w Tobie

 

W swojej pierwszej publikacji, zatytułowanej „Kod Emocji”, autor skupił się na wyjaśnieniu mechanizmu, dzięki któremu podświadomy umysł przechowuje informacje dotyczące emocjonalnego bagażu każdego z nas. „Kod Emocji” stanowił metodę umożliwiającą odnalezienie i uwolnienie skrywanych emocji, wpływających niekorzystnie na radość życia i manifestujących się w różnorodnych objawach na płaszczyźnie fizycznej, mentalnej oraz emocjonalnej.

Tajemnice kodu ciała

Teraz autor przedstawia swoje kolejne dzieło, zatytułowane „Kod Ciała”, jako rozwinięcie wcześniejszej metody. Ta nowatorska samopomocowa technika przynosi nie tylko zdumiewające rezultaty, ale również niezwykłe korzyści zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i emocjonalnego. Poprzez „Kod Ciała”, czytelnik ma szansę dotrzeć do głęboko zakorzenionych przyczyn różnorodnych objawów fizycznych i psychicznych, identyfikując zaburzenia równowagi w organizmie. Podświadomy umysł wie o każdej formie zaburzeń równowagi. Wie, że brakuje ci jakiegoś składnika odżywczego, którego organizm potrzebuje do optymalnego funkcjonowania. Wie, że twoje pokłady energii uszczupla jakaś niezbyt silna, acz uporczywa infekcja. Wie, że za trapiącymi cię bólami migrenowymi stoi nieprawidłowe ułożenie malutkiej kości w czaszce. I choć tego typu przypadki zaburzenia równowagi są niezmiernie częste, w praktyce łatwo je zidentyfikować i wyrównać. A gdy równowaga zostanie przywrócona, ciało będzie w stanie wykorzystać swoją niebywałą moc samouzdrawiania.

 

Ścieżki zdrowia z kodem ciała

Książka kładzie szczególny nacisk na zastosowanie „Kodu Ciała”, w radzeniu sobie z różnymi dolegliwościami, takimi jak depresja, lęki, problemy w związku, ataki paniki, zespół stresu pourazowego, zaburzenia odżywiania czy fobie. Autor zachęca czytelnika do korzystania z tej metody z miłością i odpowiednią intencją, przekonując, że prowadzi ona przez labirynt ciała, odkrywając źródło problemów i dając szansę na odzyskanie równowagi, kluczowej dla powrotu do zdrowia.

Celem tej publikacji jest nauczanie czytelnika nowatorskich fundamentów dbania o siebie, z naciskiem na przekonanie, że odpowiedzi na problemy zdrowotne kryją się w samym zainteresowanym. Nawet w przypadku chorób przewlekłych czy poczucia, że wszystkie inne możliwości zostały wyczerpane, autor utrzymuje, że prawda i potencjał zdrowienia zawsze istniały w człowieku.

 

 

 

Co mówią o książce inni:


Kod ciała to najbardziej zaawansowany podręcznik uzdrawiania. Tworzy spójną całość z Kodem emocji, który po wydaniu w 2012 roku stał się światowym bestsellerem, dzięki czemu za tą metodą opowiedziały się już setki tysięcy praktykujących. Fascynująca koncepcja organizmu jako energii pozwoliła dr. Nelsonowi stworzyć skuteczny system przywracania zdrowia. Aby rozwiązać trapiący nas problem, wystarczy się odwołać do podświadomości, która zna odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszego zdrowia. Informacje potrzebne do przywrócenia równowagi są więc odczytywane wprost ze źródła. Ta książka to kwintesencja tysięcy uzdrowień, których latami dokonywał dr Nelson, czyli system dogłębnie sprawdzony w praktyce. Niezwykła prostota tej metody sprawia, że każdy może dokonywać „cudów uzdrawiania”, czego sam doświadczam na co dzień.
 
Dariusz Chwiejczak, terapeuta kodu ciała 

Kod ciała to rewolucyjna metoda na miarę obecnych czasów. Stanowi ścieżkę do emocjonalnej wolności, oferując system pozwalający uwolnić i przekształcić czynniki leżące u podłoża fizycznego i emocjonalnego cierpienia. Zawiera też niezwykłe świadectwa, ilustrujące moc ludzkiego pola energetycznego i podświadomego umysłu. Kod ciała to prawdziwy dar zarówno dla społeczności medycznej, jak i psychologicznej.

Sherianna Boyle, autorka "Emotional Detox Now"


Miałem szczęście doświadczyć działania kodu ciała – różnica w poziomie energii przed sesją i po niej była zdecydowanie wyczuwalna. Kilkukrotnie filmowałem Brada i mogę z całą pewnością stwierdzić, że ten człowiek jest całkowicie spójny w tym, co mówi i co robi.

Frazer Bailey, reżyser filmów dokumentalnych E-motion i Root Cause


 

Dane techniczne

Rok wydania 2023
Wydawnictwo Galaktyka
Oprawa Miękka
Stron 459

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium