KARTY Kroniki Akaszy: Wtajemniczenie. Karty do odkrywania światła Twojej duszy - Małgorzata Kwietniewska

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: karty_akaszy
Pin It

Opis

Akasza

Akasza to nazwa wywodząca się z sanskryckiego słowa आकाश (Ah-Kah-Sha) i odnosi się do podstawowej substancji wszechświata - eteru. Pierwotne znaczenie tego słowa to „promieniowanie” lub „lśnienie”. 

Akasza jako niefizyczna, duchowa płaszczyzna istnienia, umożliwia rozwijanie wszystkich przyszłych wydarzeń, opierając je na wyborach, jakie podejmujemy. Wymiar ten ewoluuje i napełnia się nowymi informacjami wraz z naszymi doświadczeniami będącymi konsekwencją naszych codziennych wyborów. W Kronikach Akaszy znajduje się każda myśl, słowo i doświadczenie każdej duszy oraz potencjały jej rozwoju w przyszłości. 

Rekordy Akaszy stanowią kompendium wszelkiej wiedzy w zakresie: ludzkiego doświadczenia każdej jednostki, historii świata oraz uniwersalnych prawd duchowych zakodowanych i przechowywanych w formie wibracyjnego, energetycznego zapisu. To pierwsza faza krystalizacji ducha. Ten wymiar świadomości istnieje zawsze i wszędzie. Jest dostępny zawsze i dla każdego. Praktyka łączenia się z tym wymiarem jest zaawansowanym narzędziem rozwoju świadomości.

Pudełko zawiera 33 karty z uniwersalnymi przesłaniami odczytanymi z Kronik Akaszy.

To małe arcydzieła, które mogą być twoją inspiracją do odkrywania duchowego znaczenia codziennych doświadczeń. Mogą Cię wspierać, odpowiadać na twoje pytania lub wydobywać z twojego wnętrza nowe pytania, prowokując Cię do głębokich przemyśleń. 

Każda karta zawiera obraz energetycznej mandali namalowanej przez artystkę Grace – Grażynę Rutkowską. Mandale te są barwnymi, wielowymiarowymi obrazami inspirowanymi świętą geometrią, stworzonymi z miłości do malowania. Ich barwy nawiązują także do kolorów ukochanej przez Grace Arizony, dlatego czarują, otaczają Cię magią, zachwytem i przynoszą ukojenie zmysłów.

Możesz je wykorzystać do osobistej medytacji i kontemplować ich przesłania lub zastosować je jako narzędzie uzupełniające do podręcznika „Kroniki Akaszy: wtajemniczenie. Podręcznik do odkrywania światła Twojej duszy”. 

Te karty mogą stać się twoim przyjacielem wspierającym w podróży przez codzienność. Możesz zawsze je mieć przy sobie, sięgnąć do nich by podnieść wibrację swojego nastroju lub uzyskać wskazówki w obliczu trudności czy ważnych decyzji.

Stanowią doskonałe, pełne miłości i inspiracji narzędzie do odkrywania światła Twojej duszy.

  

  Rozmowa Marcina Osmana z Małgorzatą Kwietniewską! 

 

 

Co mówią o kartach inni?


To pozycja unikalna. Nigdy wcześniej nie powstały karty, których opis byłby czystą pieśnią boskiej miłości. Wśród wielu pięknych talii ta jest absolutnie wyjątkowa, ponieważ jej jasna energia dla wrażliwego czytelnika może stać się dotykiem Najwyższego Źródła. W moim odczuciu – stworzona Językiem Światła – działa wielowymiarowo, również poza naszą świadomością. Zawiera przekazy płynące prosto do ludzkiego serca i w jego polu układające się miękkimi, uzdrawiającymi falami. To miłość w czystej, bezwarunkowej postaci. To jasność poza wszelkimi lękami, wątpliwościami, obawami, przesądami. W przestrzeni pola serca siła przekazów z Kronik działa na poziomie najczystszego Światła. Karty mistrzów Kronik Akaszy to bezcenny dar dla każdego, kto zechce po nie sięgnąć. 

Bogusława Andrzejewska, wykładowca prosperity, Mistrzyni Reiki, konsultantka Kroniki Akaszy, pisarka i publicystka, redaktorka czasopisma „Medium”. (Fragment z przedmowy)


PAKIET - karty można kupić też w pakiecie z książką w niższej cenie.


 

 

Dane techniczne

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium