Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie Kamila Kruk

Dostępność: brak towaru
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.3417
Producent: OSM Consult
Kod produktu: 9788393855216
Pin It

Opis

"Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie" to NIE typowa książka do czytania, a twój osobisty przewodnik w rozwoju osobistym - zbiór zadań, w którym znajdziesz zebrane ćwiczenia, które pomogły autorce, jej klientom i zaproszonym  gościnnie współautorom książki, lepiej poznać i zrozumieć siebie.

To książka zawierająca, aż 125 zadań może być świetną zabawą, jak i narzędziem do rozwijania siebie, gdyż wiele zadań kończy się pytaniami dającymi pole do przemyśleń i ref-lekcji.

 

Zatem, jeśli:

- chcesz się rozwijać;

- chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie;

- szukasz kreatywnego sposobu, aby spędzić czas wartościowo, ciekawie i rozwojowo;

- zależy ci, aby przyjrzeć się sobie i po jakimś czasie móc wrócić do konkretnych ćwiczeń, żeby zobaczyć swoje postępy i zachodzące zmiany, tutaj będziesz mieć możliwość wykonania zadań i notatek w jednej książce;

- masz dość walających się kartek z notatkami;

To warto, żebyś zainteresował się tą książką!

 

A jeśli pracujesz z ludźmi i poszukujesz zadań oraz ćwiczeń na swoje warsztaty, szkolenia lub prowadzony coaching, to w tej publikacji znajdziesz zebrane 125 zadań, które pochodzą z wielu źródeł, zostały stworzone przez Kamilę Kruk, zmodyfikowane, czasem połączone. Możesz też potraktować je jako bazę i wskazówkę, w jaki sposób można tworzyć swoje własne zadania i wyzwania.

 

Gościnnie swoje propozycje zadań rozwojowych zaproponowali:
Anna Kupisz-Cichosz - inicjatorka akcji Firma jest kobietą, trenerka, konsultant i doradca, właścicielka firmy Softway.

Monika Madejska - trenerka, coach, konsultant Harrison Assesments. Wiceprezes, współfundator i ekspert ds. psychofizjologii stresu w Fundacji Slowlajf.

Joanna Rosiek - partner HR i ekspertka w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, autorka bloga uslyszsiebie.pl, 

Justyna Stępniak-Urban - obecnie właścicielka i kreatorka marki niezleciacha.pl . Doświadczona trenerka i pasjonatka rozwoju. 

Michał Zwierz - kreator marek. Założyciel Moc2.pl i Grand Brand. Prezes w coinala.pl. Współtwórca kalendarza "366 dni mocy".

Małgorzata Żukowska - trenerka, coach i konsultant. Pionierka pracy coachingowej on-line. Przedsiębiorca i twórczyni marki Prosperuj jako coach, w której wspiera coachów w budowaniu ich biznesów. 

 

O autorce:

Kamila Kruk  - przedsiębiorca, wydawca, redaktor naczelna portalu, trenerka rozwoju osobistego, coach ICF, autorka książek i artykułów.

Współwłaścicielka i partner w firmie oraz wydawnictwie, w ramach których realizuje projekty łączące rozwój osobisty i biznes.

Redaktor naczelna ogólnopolskiego portalu Świat Coachingu i coach z międzynarodową akredytacją ICFTrenerka rozwoju osobistego z ponad 11-letnim doświadczeniem w pracy z administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i biznesem, gdzie wykorzystuje swoją wiedzę z ukończonych studiów: ekonomii i psychologii komunikacji społecznej. Autorka trzech książek, w tym książki "Przedsiębiorca w podróży" i „Wyspy komfortu” oraz autorskich warsztatów „Wyjdź ze swojej strefy komfortu- świadomie i celowo”.

Ekspertka w zakresie rozwoju osobistego w Akademii Marki z Klasą. Inicjatorka i organizatorka projektów dla kobiet m.in. Kobiecy Lublin, Kongres Kobiet czy autorski program rozwojowy: Kobieta z moich snów. Nagrodzona w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny.  

Ekspertka portalu „Zmiany w życiu”. Od ponad 2 lat współgospodarz audycji radiowej o rozwoju osobistym.

Zafascynowana ludźmi i schematami, jakie nimi kierują. Pomaga ludziom odkryć własny przepis na życie zgodnie z hasłem: „Twoje życie - twoja przygoda - twój wybór” opierając się nie tylko na wiedzy, ale również na swoich różnorodnych doświadczeniach. Propagatorka świadomego rozwoju, pozytywnego myślenia, idei „workation" i "life hackingu”, które wdraża w praktyce. Cieszy się życiem, pracuje z pasją łącząc podróże, rozwój, odpoczynek i pracę. Żyje zgodnie z maksymą: „Życie jest zbyt krótkie, by było małe”.

Więcej informacji: www.kamilakruk.pl 

 

Partnerami wydania są: Akademia Marki z Klasą, Fundacja Slowlajf, Portal Świat Coachingu, Portal Zmiany w życiu, Prosperuj jako coach, Softway, Usłyszsiebie.pl.

 

 Wywiad z Kamilą Kruk o książce "Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie":

Dane techniczne

Rok wydania 2017
Wydawnictwo OSM CONSULT
Autor książki Kamila Kruk
Oprawa Miękka
Stron 228

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl