Manifest motywacji - Brendon Burchard

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 44,90 zł 44.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: MT Biznes
Kod produktu: 9788377465103
Pin It

Opis

Upomnij się o osobistą moc

„Manifest motywacji” to elokwentne, inspirujące, płomienne wezwanie do upominania się o własną, osobistą moc. Światowej sławy trener Brendon Burchard tłumaczy w tej książce, że podstawowym czynnikiem motywującym ludzkość do działania jest dążenie do poszerzania granic wolności osobistej.
Wszyscy pragniemy większej swobody – w zakresie dysponowania własnym czasem, w dziedzinie społecznej i finansowej, ale także w sferze duchowej.

Burchard przekonuje, że wolność osobistą można osiągnąć tylko poprzez jasne określenie własnych zamiarów i przedstawienie deklaracji niezależności  – że musimy odwołać się do własnej wewnętrznej siły i aż do skutku przeciwstawiać się tkwiącym w nas wątpliwościom oraz wszystkim czynnikom zewnętrznym rozpraszającym naszą uwagę. Nawołuje nas do wyzwolenia się od strachu i przejęcia raz na zawsze kontroli nad własnym życiem.

 

Kilka lekcji z książki:

  • Nie jesteśmy niewolnikami naszej historii. Możemy uzyskać wolność za pomocą świadomego myślenia oraz zdyscyplinowanych nawyków.

Innymi słowy, nowy poziom świadomości materializuje się, kiedy zaczniesz aktywnie trenować swój umysł i rozwijać nawyki. 

  • Jeżeli nie będziemy uważni, nasze zmartwienia szybko ograniczą to kim jesteśmy oraz co potrafimy.

O ile to możliwe, otaczaj się ludźmi pozytywnymi oraz tymi, którzy działają. 

  • Jeśli wczorajsze trudności kradną dzisiejszą chęć do życia, należy zacząć szukać innego poziomu podświadomości.

Żyjąc przeszłością pozwalasz, aby przestarzałe myśli, przekonania i wspomnienia napędzały twoją teraźniejszość. Obudź się i zauważ, że sabotujesz siebie. 

  • Zadaj sobie pytanie: Na czym mogę skoncentrować się w danej chwili, aby odczuwać spokój, wdzięczność lub entuzjazm?

Masz zdolność to kreowania własnych myśli. Rób to właściwie. 

  • Czy czuję to życie?

Brendon stawia kilka świetnych, dużych pytań w trakcie swojej książki, a to jest fantastyczne, ponieważ prosi o kontakt z podstawowymi uczuciami. Jest wielkim fanem używania tych pojęciowych pytań jako podpowiedzi w dzienniku.

  • Unikanie to najlepsza długoterminowa strategia zapewniająca cierpienie.

Ojej, czujesz to? Przestań zwlekać - nawet rzeczy, które przerażają Cię. Zmierz się z tym. Zrób to. Obiecuję Ci, rozwiązanie twojego strachu leży w środku twojego działania. 

  • Bądź strażnikiem własnego umysłu, ciała i duszy. 

Ten cytat przemawia do głębszego poziomu samoopieki. W życiu musimy być własnymi strażnikami i zaciekle chronić siebie i nasze terytorium. 

 

 

Dane techniczne

Rok wydania 2016
Wydawnictwo MT Biznes
Oprawa Miękka
Stron 300

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium