Synergia mocy – wszystkie części na CD

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 89,90 zł 89.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.33333
Producent: OSM Consult
Kod produktu: 752F-1719B_20161230082507
Pin It

Opis

 

Komplet trzech poradników, dzięki którym na zawsze odmienisz swoje życie! Wyczerpujące wskazówki, które odsłonią przed Tobą nową przyszłość – w niższej cenie!

CZĘŚĆ 1: Prawdziwe mechanizmy osobistego sukcesu

Jak zwiększyć swoją siłę do osiągania sukcesu? Z pomocą przychodzi doświadczenie wielu ludzi sukcesu oraz eksperymenty naukowe, które udowadniają, że wprowadzanie zmian i osiąganie sukcesu jest UMIEJĘTNOŚCIĄ. Może ją posiąść każdy z nas.

 

Z audiobooka Synergia Mocy: Prawdziwe mechanizmy osobistego sukcesu dowiesz się: 

• Jak wygląda właściwa, a więc zgodna z rzeczywistym doświadczeniem, formuła osiągania sukcesów;

• Jak powstał często przedstawiany w środowiskach rozwojowych, fałszywy paradygmat wprowadzania zmian w życiu; 

• Funkcjonowanie, jakich przestrzeni życia trzeba zaplanować by całe Twoje otoczenie wspierało Cię w dążeniu do wybranych przez Ciebie celów; 

• Co to jest „język mocy”, jak zacząć z niego korzystać i rozwijać jego możliwości w każdej sytuacji;

• Jak wychodzić poza barierę strefy dyskomfortu.

 

CZĘŚĆ 2: Okna iluzji

Jak często słyszałeś o ludziach sukcesu, którzy byli nieszczęśliwi?
Zdobyli to, do czego dąży wielu w dzisiejszym świecie: pieniądze, uwielbienie, zainteresowanie, a mimo to ich egzystencja była przepleciona pasmem nałogowych ciągów lub w ogóle kończyła się przedwcześnie. „Okno iluzji” pozwoli Ci zagłębić się w siebie tak byś uniknął przystawienia swojej drabiny rozwoju do niewłaściwej ściany. 

Z tego audiobooka dowiesz się nie tylko dlaczego kluczem jest działanie,
ale także dostaniesz konkretne narzędzie wskazujące, jak przejść od przemyśleń o wartościach, lękach i priorytetach do poukładanego i skoncentrowanego na TWOICH celach działania. Tym narzędziem będzie „Drugie Okno Iluzji”, które w jasny sposób podświetli istotne dla Ciebie czynności.

Człowiek może rozwinąć się tylko na tyle, na ile pozwala mu jego umysł!
Stąd w mocnym przekazie Fabiana Błaszkiewicza znalazło się miejsce na technikę „Przeskórowania”, która sprawi, że dasz sobie przyzwolenie na osiąganie wielkości. A po pokonaniu mentalnych barier zaczniesz przełamywać je w rzeczywistości!

CZĘŚĆ 3: Od lęku do pełni życia

By wyzbyć się lęku, musisz go najpierw zidentyfikować, natomiast by odczuć pełnię życia potrzebujesz zająć się wyłącznie wielkimi dziełami. Pierwszym etapem jest zwycięstwo nad lękiem. Dowiesz się więc:

• Jak rozpoznać lęk w nawet najbardziej inteligentnych racjonalizacjach?

• Co sprawia, że się boisz? Jakie struktury emocjonalne kazały Ci podejmować tchórzowskie decyzje i nijakie czyny, po których czułeś, że rozmijasz się ze swoją życiową misją?

• Jak odkryć mechanizmy strachu, auto-szantażu i auto-sabotażu oraz jak się ich raz na zawsze pozbyć?

• Jak wydobyć na światło dzienne obawy, fałszywe przekonania, wstydliwe wspomnienia lub kłamstwa na swój temat zasłyszane od innych? Jak wykorzenić je ze swojej (pod)świadomości i zacząć wieść życie wolne od wymówek.

• Dlaczego zamiast pozbywać się w ogóle mechanizmów obronnych, lepiej stworzyć nowe, skuteczniejsze, które ustrzegą Cię przed powrotem strachu?

SPRAWDŹ TEN MOCNY AUDIOBOOK!


Fabian Błaszkiewicz

Szkoleniowiec i ekspert rozwoju osobistego. Motywator i mówca. Fabian nie bawi się w piękne słówka, które każdy chciałby usłyszeć, nie kreuje fałszywej rzeczywistości. To właśnie charakterystyczny styl, charyzma, bezpośredniość w kontakcie z odbiorcami i bezkompromisowość przekazu sprawiają, że jego szkolenia cieszą się ogromną popularnością. Prowadzi bloga, jest też autorem książek i audiobooków. Od 2013 roku prowadzi cykl seminariów Synergia mocy, których głównym tematem jest świadome osiągnięcie sukcesu w biznesie i życiu. Treści wykładów można odnaleźć w trzyczęściowej serii audiobooków pod takim samym tytułem.

 

Dane techniczne

Autor Fabian Błaszkiewicz
Lektor Fabian Błaszkiewicz
Wydawnictwo OSM CONSULT
Czas trwania 07:14:00

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl