Zanurz się w błękitnym oceanie networkingu - Grzegorz Turniak, Krzysztof Rumianowski

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm.

W książce autorzy stawiają tezę, że przedsiębiorcy sprawdzają się na co dzień w ekosystemie rywalizacyjnym, jednak nie każdy miał okazję skorzystać z ekosystemu kooperacyjnego. 

Pokazują, na podstawie swojego 10 letniego doświadczenia z budowania i aktywnego uczestnictwa w networkingu BNI, jakie czynniki kreują błękitny ocean współpracy i jakie korzyści przynosi właścicielom firm zanurzenie się w społeczności współpracy. 

 

O autorach:

Inspirujący mówca, pasjonat i niestrudzony orędownik wartościowej idei networkingu

Mingling maven – poprowadził ponad 1000 sesji networkingowych dla ponad 100.000 uczestników

W lutym 2006 wprowadził na polski rynek firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa Jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager - SAP Polska, Managing Director - Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College), oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). 

W latach 2003-2007 członek Zarządu PSZK, od 2006 Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. 

Grzegorz jest współautorem książek: “Alchemia Kariery” z J.Santorskim, “Profesjonalny networking. Kontakty które procentują” z R.Wendtem, “Praktyczny poradnik networkingu” z W.Antosiewiczem. W wolnych chwilach pomaga w sprzedaży firm. 

 

Krzysztof Rumianowski

Z wykształcenia ekonomista i filozof, z zawodu przedsiębiorca, z zamiłowania networker. Działalność przedsiębiorcy prowadzi od 1989. Członkiem BNI jest od lutego 2006. Jako prezes zarządu i właściciel firm zarządza w sumie około tysiącem osób. Certyfikowany w zakresie doradztwa zawodowego przez Ministerstwo Pracy, w zakresie księgowym przez Ministerstwo Finansów. Uhonorowany tytułem Notable Networker przez twórcę BNI Ivana Misner’a. 

Wyznawca zasady „Givers Gain”, zawsze chętny do pomocy, zaangażowany w budowanie kapitału społecznego firm. Jest mentorem dla wielu przedsiębiorców, których wspiera w osiąganiu wyższego stopnia rozwoju ich przedsiębiorstw. Zawodowo głównym nurtem działalności Krzysztofa jest doradztwo i prowadzenie na rzecz dużych podmiotów procesów Human Resources, łącząc w nich kompetencje i doświadczenie oraz ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu. 

 

Rekomendacje:

"Kiedy w 1994 roku odkryłem jak zorganizowany jest amerykański rynek usług szkoleniowych byłem zaskoczony. Szczególnie tym, że tam ludzie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Spotykają i rozmawiają. Dlatego książkę Grzegorza i Krzysztofa przyjmuję z wielką nadzieją, że pomoże ona propagować ideę współpracy. Nawet wśród konkurencji."

Jacek Walkiewicz 

 

"...ktoś podczas konferencji prezentował standardy, cele, kryteria i narzędzia networkingu. na koniec zapytał mnie: a jak u Was się to robi? odparłem: my tylko rozmawiamy... niniejsze dzieło autorskie jest tylko o tym ostatnim. i to dobrze wróży, bo rozmowa może zmienić wszystko albo nic..."

Robert Krool 

 

"Znalezienie “błękitnego oceanu”, nieodkrytego obszaru biznesu, na którym można działać nie obawiając się konkurencji, jest marzeniem każdej firmy. Po to, aby taki obszar znaleźć, trzeba jednak umieć go szukać. Autorzy pokazują, w jaki sposób można to zrobić poprzez sieć kontaktów i współpracy."

Witold Orłowski 

Dane techniczne

Rok wydania 2016
Wydawnictwo Grzegorz Turniak i Krzysztof Rumianowski
Autor książki Grzegorz Turniak, Krzysztof Rumianowski
Oprawa Miękka
Stron 381

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl