Angażujący lider. Angażuj, żebyś nie musiał motywować - E. Błaszczak, P. Kolmas, S. Błaszczak

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.33
Producent: 4 RESULTS
Kod produktu: 9788394600808
Pin It

Opis

Realia polskiego biznesu

We współczesnym świecie biznesowym rośnie znaczenie zaangażowania. Obserwujemy, że nie każdy lider ma świadomość, jak wielki ma na nie wpływ. Wierzymy, że świadome budowanie zaangażowania w organizacji zdecydowanie wpływa na poprawę wyników firmy i przekłada się na długoterminową lojalność i odpowiedzialność pracowników. Wartość zaangażowania doceni każdy lider, który ma do czynienia z ambitnymi celami, okresami zmian i wyzwaniami. Przede wszystkim jednak zaangażowanie sprawdza się na co dzień, bo wszystkim pracownikom po prostu bardziej zależy.

Co da mi ta książka?

  • Dzięki tej książce staniesz się lepszym liderem. 
  • Angażujący sposób zarządzania docenią nie tylko Twoi pracownicy. 
  • Sam poczujesz efekt zarówno biznesowy, relacyjny i osobisty, bo zarządzanie będzie dawać Ci większą satysfakcję. 

Czego się z niej nauczę?

  • Nauczysz się jak wspólnie z zespołem koncentrować się na tym, co buduje biznes. 
  • Dostaniesz konkretne wskazówki jak prowadzić rozmowy liderskie, w których uruchomisz w pracowniku poczucie odpowiedzialności, inicjatywę do nowych działań, gotowość do wyzwań. 

Jeśli kupię tę książkę to, jaką obietnicę spełnicie?

  • Zobaczysz typowe błędy, jak i sprawdzone rozwiązania. Książka opiera się zarówno o badania,  jak i konkretne doświadczenia zebrane w pracy z kilkoma tysiącami liderów w ciągu ostatnich 8 lat. 
  • W książce dajemy Ci proste i sprawdzone wskazówki, których możesz użyć następnego dnia. Jeśli je zastosujesz poczujesz, że stajesz się coraz lepszym i bardziej efektywnym liderem. 
  • Książkę dedykujemy tym, którzy chcą mieć najlepszych pracowników, budować ich lojalność i wspólnie z nimi osiągać szczyty.

 

W książce znajdziesz zarówno inspirację, konkretne podpowiedzi, przykłady i business case’y.

„Angażujący lider” jest zbiorem kilkunastu lat naszych doświadczeń odnośnie tego co działa, a co nie działa w realiach polskiego biznesu.

 

Co mówią o książce inni:


W ostatniej dekadzie, na zachodzie zwłaszcza po kryzysie 2008, a w Polsce w związku z wyczerpywaniem się "folwarcznego paradygmatu” prowadzenia firm, zarówno małych, średnich jak i korporacji, coraz częściej stawiana jest teza, że motywowanie pracowników metodami kija i marchewki, choćby nawet było dobrze ukryte za fasadą "systemów motywacyjnych przestaje”działać, a przynajmniej jest równie drogie, co mało skuteczne. Coraz częściej pytamy, w jaki sposób głęboko i trwale budować zaangażowanie pracowników i morale zespołów na drodze odpowiedzialnego zarządzania i przywództwa?

Książka, którą trzymasz w rękach zawiera praktyczne odpowiedzi na to pytanie, od tego - co i jak robić, po - jak być - żeby osiągać trwały sukces z wewnętrznie umotywowanym zespołem i konstelacją uskrzydlonych „dream teamów". 

Autorzy są bardzo doświadczonymi praktykami i precyzyjnie dzielą się z nami swoimi modelami i narzędziami, które się sprawdziły w wielu polskich i międzynarodowych firmach. Warto zaangażować się razem z nimi w proces przemian polskiego przywództwa! 

- Jacek Santorski, Twórca Akademii Psychologii Przywództwa VALUES i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.  


 

Marcin Osman w rozmowie z Ewą Błaszczak

 


 

4 RESULTS to zespół 50 doświadczonych konsultantów, trenerów, coachów. Łączy nas pasja do rozwoju biznesu, ciągłego doskonalenia ludzi i procesów, ale przede wszystkim do wymiernych i trwałych rezultatów. Od 11 lat wspieramy przedsiębiorców, zarządy i liderów w budowaniu efektywnych organizacji opartych o zaangażowane zespoły.

Obszary specjalizacji 4Results:
- Budowanie Organizacji Zaangażowanej
- Efektywność procesów (Lean, TPM)
- Value Added Leadership
- Quick Response Manufacturing
- Zarządzanie Zmianą
- System Zarządzania Sprzedażą w Retail
- System Zarządzania Operacją
– Pozytywna Produktywność
- Innowacyjność (Desing Thinking)

 

A U T O R 


 

Ewa Błaszczak - Mentor liderów, strategiczny konsultant biznesowy, wykładowca MBA Akademii Leona Koźmińskiego, ekspert zwinnego zarządzania (agile), komunikacji, angażowania i innowacyjności.

Autorka książek m.in.: „Angażujący lider. Angażuj, żebyś nie musiał motywować”, „Agile. Krótko, prosto i na temat”, „Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka”, „Zarządzanie w chaosie”.

 

Dane techniczne

Rok wydania 2016
Wydawnictwo 4 Results sp. z o.o.
Oprawa Miękka
Stron 161

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium