Angażujący lider. Angażuj, żebyś nie musiał motywować - E. Błaszczak, P. Kolmas, S. Błaszczak

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.31818
Producent: 4 RESULTS
Kod produktu: 9788394600808
Pin It

Opis

 

Co da mi ta książka?

  • Dzięki tej książce staniesz się lepszym liderem. 
  • Angażujący sposób zarządzania docenią nie tylko Twoi pracownicy. 
  • Sam poczujesz efekt zarówno biznesowy, relacyjny i osobisty, bo zarządzanie będzie dawać Ci większą satysfakcje . 

Czego się z niej nauczę?

  • Nauczysz się jak wspólnie z zespołem koncentrować się na tym, co buduje biznes. 
  • Dostaniesz konkretne wskazówki jak prowadzić rozmowy liderskie, w których uruchomisz w pracowniku poczucie odpowiedzialności, inicjatywę do nowych działań, gotowość do wyzwań. 

Jeśli kupię tą książkę to jaką obietnicę spełnicie?

  • Zobaczysz typowe błędy, jak i sprawdzone rozwiązania. Książka opiera się zarówno o badania,  jak i konkretne doświadczenia zebrane w pracy z kilkoma tysiącami liderów w ciągu ostatnich 8 lat. 
  • W książce dajemy Ci proste i sprawdzone wskazówki, których możesz użyć następnego dnia. Jeśli je zastosujesz poczujesz, że stajesz się coraz lepszym i bardziej efektywnym liderem. 
  • Książkę dedykujemy tym, którzy chcą mieć najlepszych pracowników, budować ich lojalność i wspólnie z nimi osiągać szczyty.

We współczesnym świecie biznesowym rośnie znaczenie zaangażowania. Obserwujemy, że nie każdy lider ma świadomość, jak wielki ma na nie wpływ. Wierzymy, że świadome budowanie zaangażowania w organizacji zdecydowanie wpływa na poprawę wyników firmy i przekłada się na długoterminową lojalność i odpowiedzialność pracowników. Wartość zaangażowania doceni każdy lider, który ma do czynienia z ambitnymi celami, okresami zmian i wyzwaniami. Przede wszystkim jednak zaangażowanie sprawdza się na co dzień, bo wszystkim pracownikom po prostu bardziej zależy.

W książce znajdziesz zarówno inspirację, konkretne podpowiedzi, przykłady i business case’y.

„Angażujący lider” jest zbiorem kilkunastu lat naszych doświadczeń odnośnie tego co działa, a co nie działa w realiach polskiego biznesu.

 

Recenzja Jacek Santorski:

W ostatniej dekadzie, na zachodzie zwłaszcza po kryzysie 2008, a w Polsce w związku z wyczerpywaniem się "folwarcznego paradygmatu” prowadzenia firm, zarówno małych, średnich jak i korporacji, coraz częściej stawiana jest teza, że motywowanie pracowników metodami kija i marchewki, choćby nawet było dobrze ukryte za fasadą "systemów motywacyjnych przestaje”działać, a przynajmniej jest równie drogie, co mało skuteczne. Coraz częściej pytamy, w jaki sposób głęboko i trwale budować zaangażowanie pracowników i morale zespołów na drodze odpowiedzialnego zarządzania i przywództwa?

Książka, którą trzymasz w rękach zawiera praktyczne odpowiedzi na to pytanie, od tego - co i jak robić, po - jak być - żeby osiągać trwały sukces z wewnętrznie umotywowanym zespołem i konstelacją uskrzydlonych „dream teamów". 

Autorzy są bardzo doświadczonymi praktykami i precyzyjnie dzielą się z nami swoimi modelami i narzędziami, które się sprawdziły w wielu polskich i międzynarodowych firmach. Warto zaangażować się razem z nimi w proces przemian polskiego przywództwa! 

Jacek Santorski
Twórca Akademii Psychologii Przywództwa VALUES i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. 

 

O autorach:

4 RESULTS to zespół 50 doświadczonych konsultantów, trenerów, coachów. Łączy nas pasja do rozwoju biznesu, ciągłego doskonalenia ludzi i procesów, ale przede wszystkim do wymiernych i trwałych rezultatów. Od 11 lat wspieramy przedsiębiorców, zarządy i liderów w budowaniu efektywnych organizacji opartych o zaangażowane zespoły.

Obszary specjalizacji 4Results:
- Budowanie Organizacji Zaangażowanej
- Efektywność procesów (Lean, TPM)
- Value Added Leadership
- Quick Response Manufacturing
- Zarządzanie Zmianą
- System Zarządzania Sprzedażą w Retail
- System Zarządzania Operacją
– Pozytywna Produktywność
- Innowacyjność (Desing Thinking)

Dane techniczne

Rok wydania 2016
Wydawnictwo 4 Results sp. z o.o.
Oprawa Miękka
Stron 161

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

5 grudnia 2019

Jest to bardzo rozczarowująca książka. Przeczytałam ją w jeden wieczór, nie wniosła nic ponad to co już wcześniej wiedziałam. Według mnie ta publikacja powstała stricte w celu promowania firmy konsultingowej autorów. Jak dla mnie bardzo duże rozczarowanie i absolutnie nieadekwatna cena do objętości książki ( ok 150 stron tekstu, wiele stron zapełnionych do połowy, bardzo duża czcionka - czyli typowe zabiegi aby "wygenerować" jak najwięcej stron). Strata czasu i pieniędzy!

5 grudnia 2019

Nie wniosła nic? Nic a nic? KOMPLETNIE nic? :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium