Wybij się - Gary Vaynerchuk

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Czy masz hobby, któremu mógłbyś oddawać się całymi dniami?

Jakiegoś bzika, przez którego jesteś gotów siedzieć do późna w nocy?

Nadeszły wspaniałe czasy, w których można się oddawać swojej pasji i żyć z robienia tego, co kochasz. W "Wybij się! - Nie czekaj, działaj i przekuj pasję w bogactwo" Gary Vaynerchuk pokazuje, jak wykorzystywać potęgę Internetu do zamiany hobby w prawdziwy biznes.

 

Przez wiele lat rozwijał rodzinny sklep z winami i uczynił z niego czołowy biznes w kraju. Jednak pewnego razu włączył kamerę i dzięki sekretnym chwytom, które zdradza w tej książce, zmienił swoje życie i zaczął wyrabiać sobie osobistą markę, która posiada ogromny potencjał do zarobienia pieniędzy.

 

Pod koniec książki czytelnik potrafi panować nad mocą Internetu, dzięki której jego marzenia stają się rzeczywistością. "Wybij się!" stanowi przedstawioną w punktach instrukcję obsługi nowoczesnego biznesu.

 

 

Gary Vaynerchuk kto to?

 

Gary Vaynerchuk – jeden z wiodących ekspertów marketingowych na świecie. Zbudował swoją karierę dzięki podążaniu dokładnie tam, gdzie kierowała się uwaga klientów.

 

Zaraz po ukończeniu szkoły, Gary zaangażował się w rodzinny biznes z winami, który rozwinął 4 milionów dolarów w obroty o wielkości 45 milionów dolarów rocznie i zrobił to zaledwie w 5 lat. Obecnie prowadzi VaynerMedia, jedną z najbardziej rozchwytywanych agencji marketingu internetowego na świecie.  W trakcie swojej kariery, Gary stał się inwestorem, specjalizującym się w projektach związanych z internetem i mediami społecznościowymi. W jego portfolio znajdują się m.in. Snapchat, Facebook, Twitter, Uber. Jest też fundatorem funduszu VaynerRSE.

 

Niedawno Gary pojawił się razem z takimi gwiazdami show biznesu jak Gwyneth Paltrow, Jessica Alba i Will.I.Am w programie wyprodukowanym przez firmę Apple’a Planeta aplikacji, w której pokazane zostaną prawdziwe zmagania przedsiębiorców próbujących wdrożyć nową aplikację.


Bycie właścicielem, szefem i inwestorem nie zmieniło i nie obniżyło jego aktywności w social media. Nadal jest bardzo aktywny, publikując rocznie miliony treści edukacyjnych, inspiracyjnych i biznesowych. To sprawia, że ekonomia wdzięczności działa bardzo mocno w jego przypadku i każdy kolejny pomysł cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów i potencjalnych partnerów biznesowych.

 

Gary Vaynerchuk był w Polsce!

Więcej info znajdziecie TUTAJ -> https://www.youtube.com/watch?v=n5j3ubppUrg

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl