Kroniki Akaszy Wtajemniczenie: Podręcznik i karty do odkrywania światła Twojej duszy (edycja II) - Małgorzata Kwietniewska

Kroniki Akaszy Wtajemniczenie: Podręcznik i karty do odkrywania światła Twojej duszy (edycja II) - Małgorzata Kwietniewska
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 188,00 zł 188.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.17925
Producent: -
Kod produktu: 9788395646218
Pin It

Opis

Kroniki Akaszy

Akasza to nazwa wywodząca się z sanskryckiego słowa आकाश (Ah-Kah-Sha) i odnosi się do podstawowej substancji wszechświata - eteru. Pierwotne znaczenie tego słowa to „promieniowanie” lub „lśnienie”.

Akasza jako niefizyczna, duchowa płaszczyzna istnienia, umożliwia rozwijanie wszystkich przyszłych wydarzeń, opierając je na wyborach, jakie podejmujemy. Wymiar ten ewoluuje i napełnia się nowymi informacjami wraz z naszymi doświadczeniami będącymi konsekwencją naszych codziennych wyborów. W Kronikach Akaszy znajduje się każda myśl, słowo i doświadczenie każdej duszy oraz potencjały jej rozwoju w przyszłości.

Rekordy Akaszy stanowią kompendium wszelkiej wiedzy w zakresie: ludzkiego doświadczenia każdej jednostki, historii świata oraz uniwersalnych prawd duchowych zakodowanych i przechowywanych w formie wibracyjnego, energetycznego zapisu. To pierwsza faza krystalizacji ducha. Ten wymiar świadomości istnieje zawsze i wszędzie. Jest dostępny zawsze i dla każdego. Lecz nie każdy potrafi z niego samodzielnie skorzystać. Praktyka łączenia się z tym wymiarem oraz pobierania informacji dotyczących ważnych dla nas spraw, jest bardzo zaawansowanym narzędziem rozwoju świadomości.

Nie każdy ma świadomość dostępności tych informacji dla nas, kiedy jesteśmy zaangażowani w pełni w naszą codzienność. Ta książka daje instrukcje, jak otworzyć się na inspirację i wewnętrzne prowadzenie, jak poszerzyć swoją świadomość i połączyć się przez przygotowanie, uziemienie, medytacje i inwokację z osobistymi zapisami na poziomie uniwersalnego Pola Akaszy i dzięki temu rozwijać głęboki kontakt ze swoją duszą.

Nie jest to zwykły podręcznik, z którego nauczysz się łączyć z Kronikami Akaszy w banalny sposób.

To narzędzie, które uzupełniają karty Kroniki Akaszy. Pozwoli Ci uzyskać dostęp do twoich własnych odpowiedzi na pytania odnośnie doświadczeń, wewnętrznych kodów, przekonań czy blokad, niezależnie od tego, czy potrafisz otworzyć szerzej swoją świadomość, czy nie. Karty są fizycznym przedłużeniem Kroniki Akaszy, dlatego możesz z nich korzystać w każdej chwili.

W książce znajdziesz kilka propozycji rozkładów, przykładowe pytania do Kronik Akaszy oraz ćwiczenia medytacyjne, które pozwolą ci samodzielnie rozpocząć praktykę.

Medytacje te zostały także nagrane i wydane na płycie „Medytacje dla Duszy” w poszerzonych wersjach do muzyki i stworzonej przez Arkadiusza Zuzmaka, duchowego partnera Małgorzaty Kwietniewskiej.

Cały zestaw zawiera książkę oraz 33 karty umieszczone w solidnie i misternie wykończonym, pięknym kartonowym pudełku, byś mógł zabrać je ze sobą zawsze i wszędzie, bez obaw, że szybko się zniszczą. Karty są kwadratowe, w formacie mandali, dodatkowo powleczone kilkoma warstwami błyszczącej folii, by przedłużyć ich trwałość w użytkowaniu.

 

Książka zawiera:

  • przedmowę Bogusławy Andrzejewskiej,
  • krótką historię powstania książki i kart,
  • kilka instrukcji pracy z podręcznikiem i kartami,
  • proste ćwiczenia, przydatne zarówno dla laika jak i zaawansowanego praktyka: medytację uziemienia, medytację dostrojenia centrum serca i centrum gwiezdnej bramy, medytację spotkania z przewodnikiem duchowym, inwokację dostępu spisaną dla tej praktyki oraz ćwiczenie szybkiego uziemienia energii,
  • 33 przekazy z pytaniami do Kronik Akaszy, dotyczące uniwersalnych prawd i lekcji, jakie dotyczą każdego człowieka.

 

Wyjątkowość


To, co jest wyjątkowo cenne w przypadku tej pozycji, to jej neutralność i brak ingerencji w Ciebie. Pomoże Ci w poszukiwaniu twoich własnych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, lecz nie narzuca niczego. Pozwoli Ci poszerzyć świadomość, byś sięgał do swojego potencjału, uwalniał się od tego, co blokuje twojego ducha, lecz nie da gotowych rozwiązań ani sugestii, po to, aby była to Twoja osobista, głęboka i duchowa podróż.

Ten podręcznik nie będzie kolejną książką, jaką odłożysz na półkę po przeczytaniu, ale stanie się Twoim wspierającym przyjacielem, inspiracją do zmiany i działania oraz kompasem w odkrywaniu duchowego znaczenia twoich codziennych doświadczeń.

 

Ukryta moc nowej edycji

W edycji drugiej książek i kart, treść przekazów stała się inspiracją do stworzenia wyjątkowych, wielowymiarowych, barwnych grafik mandali, które zaprojektował Szymon Malinowski. To, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi, to to, że Szymon podczas pracy z podręcznikiem uzyskał połączenie ze starożytnymi symbolami reprezentującymi prawa uniwersalne. Zostały one wplecione w obrazy, dzięki czemu przekaz ma podwójną moc.

Przywołując kartę jako odpowiedź na pytania, otrzymujesz także symbol słowiański, celtycki lub zwierzęcy totem, którego znaczenie będzie istotne dla rozwiązania twojej sprawy. To znaczenie musisz odnaleźć już sam. Co ważne, symbole w Kronikach Akaszy funkcjonują i są zdefiniowane jako żywe Istoty, ponieważ są potężnymi nośnikami informacji, z którymi możemy się komunikować.

Ich energia i kolorystyka pobudza zatem umysł, ciało i duszę, by jeszcze głębiej zaprosić Cię do odkrywania prawdy o sobie jako najczystszej esencji dźwięku i światła. To małe arcydzieła, które mogą być twoją inspiracją do odkrywania duchowego znaczenia codziennych doświadczeń. Mogą Cię wspierać, odpowiadać na twoje pytania lub wydobywać z twojego wnętrza nowe pytania, prowokując Cię do głębokich przemyśleń.
Możesz je wykorzystać do osobistej medytacji i kontemplować ich przesłania lub zastosować je jako narzędzie uzupełniające do podręcznika „Kroniki Akaszy: wtajemniczenie. Podręcznik do odkrywania światła Twojej duszy”.

Te karty mogą stać się twoim wsparciem w podróży przez codzienność. Możesz zawsze je mieć przy sobie, sięgnąć do nich by podnieść swoje wibracje lub uzyskać wskazówki w obliczu trudności czy ważnych decyzji. Ich posiadacze tworzą też swoje własne sposoby korzystania z nich, zabierając na przykład ze sobą do pracy każdego dnia jedną kartę jako wskazówkę dla pogłębienia swojej uważności. Stanowią one doskonałe, pełne miłości i inspiracji narzędzie do odkrywania głębszego znaczenia zdarzeń naszej codzienności. To narzędzie, które synchronizuje się z Tobą i pracuje dla Ciebie, ponieważ jego treści pochodzą z uniwersalnego pola informacji, które nas wszystkich jednoczy.

 

  Rozmowa Marcina Osmana z Małgorzatą Kwietniewską! 

 

 

Co o tej pozycji mówią inni?


To pozycja unikalna. Nigdy wcześniej nie powstały karty, których opis byłby czystą pieśnią boskiej miłości. Wśród wielu pięknych talii ta jest absolutnie wyjątkowa, ponieważ jej jasna energia dla wrażliwego czytelnika może stać się dotykiem Najwyższego Źródła. W moim odczuciu – stworzona Językiem Światła – działa wielowymiarowo, również poza naszą świadomością. Zawiera przekazy płynące prosto do ludzkiego serca i w jego polu układające się miękkimi, uzdrawiającymi falami. To miłość w czystej, bezwarunkowej postaci. To jasność poza wszelkimi lękami, wątpliwościami, obawami, przesądami. W przestrzeni pola serca siła przekazów z Kronik działa na poziomie najczystszego Światła. Karty mistrzów Kronik Akaszy to bezcenny dar dla każdego, kto zechce po nie sięgnąć.
Z przedmowy.


- Bogusława Andrzejewska, wykładowca prosperity, Mistrzyni Reiki, konsultantka Kroniki Akaszy, pisarka i publicystka, redaktorka czasopisma „Medium”. 


Dane techniczne

Rok wydania 2020
Oprawa Miękka
Stron 234

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium