|
Kamila Kruk - Wydawczyni książek polskich oraz zagranicznych, redaktorka merytoryczna i redaktorka prowadząca. Współwłaścicielka wydawnictwa z książkami eksperckimi OSMPower.pl. Autorka oraz współautorka kilkunastu książek biznesowych, jak również z obszaru rozwoju osobistego.
Mentorka autorów i trenerka self-publisherów – prowadzi kursy i konsultacje dotyczące tego, jak wydać książkę, by przynosiła zysk, przyciągała klientów oraz wzmacniała wizerunek ekspercki. Pod jej okiem w szkoleniach i mastermindach powstało ponad 100 książek.
Kamila ma również ponad 10 lat doświadczenia trenerskiego i coachingowego. Prowadziła pierwszy w Polsce portal dotyczący coachingu „Świat Coachingu”. Teraz swoje kompetencje z zakresu pracy z ludźmi wykorzy-stuje podczas mentoringów indywidualnych, a także przy projektach rozwojowych.
Zaczynała od pisania artykułów w gazetach studenckich, potem przyszedł czas na pierwszy blog (w roku 2009), a w końcu również na pierwszą książkę.
Obecnie jej teksty możesz znaleźć na jej osobistym blogu (chceodzyciawiecej.pl) lub jej profilach m.in. na Instagramie (@krukamila) i Facebooku.
Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego przez trzy lata współprowadziła audycję na antenie Radio Freee na temat rozwoju „Freeewolnie nakręceni”, którą można odsłuchać na YouTubie.
Kilka lat temu założyła pierwszy polski podcast o wydawaniu książek oraz self-publishingu – znajdziesz go na platformach podcastowych m.in. SoundCloud.
Niedawno hobbistycznie rozpoczęła cykl rozmów pod hasłem: „Przygoda rodzicielstwo”, aby pokazywać rodzicom różne podejścia do spędzania czasu z dziećmi i ich edukacji. Nagrania znajdziesz na kanale na YouTubie: Kamila Kruk oraz na platformach podcastowych, np. Spotify, SoundClound czy Apple Podcast.
Przez lata angażowała się we wspieranie oraz wzmacnianie kobiet w rozwoju osobistym oraz biznesowym. Tworzyła i prowadziła m.in. spotkania „Kobiecy Lublin”. Zainicjowała powstanie „Geek Girls Carrots” w Lublinie, współorganizowała Kongres Kobiet, była także mentorką w projektach wzmacniających kobiety. Dzięki swoim działaniom w styczniu 2014 roku została finalistką plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny 2014, zajmując III miejsce.
www.kamilakruk.com
Autorka i współautorka książek: – “Wyspy komfortu” – “Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie” - “Przedsiębiorca w podróży” – “Sprzedawaj więcej” – “POWERbook” – “Biblia e-biznesu 3.0” – “Sprzedawaj JESZCZE więcej” – “Kryzys szansa. Jak rozwinąć siebie i biznes w czasach zawieruchy?” – “Filozofia lekkiego plecaka” - “Skok kwantowy”
|