4 ciekawe książki na jesień, czyli co warto przeczytać o tej porze roku

0
4 ciekawe książki na jesień, czyli co warto przeczytać o tej porze roku

Jesień potrafi w nas wyzwolić zupełnie sprzeczne emocje. Niektórzy cieszą się bogactwem kolorów i ostatnimi ciepłymi dniami w roku. Innych spadające temperatury, coraz częstsze deszcze i krótsze dni przygnębiają. I dla jednych, i dla drugich ciekawą opcją mogą być jednak książki na jesień.

Skoro bowiem zmierzch o tej porze roku zapada wcześniej, musimy zrezygnować z części aktywności na zewnątrz. Długie jesienne wieczory idealnie nadają się do tego, by sięgnąć po książkę. O tej porze roku warto sięgać zarówno po książki o psychologii, które na nowo zmotywują nas do działania, jak i te tytuły, które skłaniają do refleksji - mamy na nią nieco więcej czasu niż latem. Jaka jest więc najlepsza książka na jesień? Poznaj cztery ciekawe tytuły, które dla Ciebie wybraliśmy.

Ciekawe książki na jesień? Sprawdź “Finansową alchemię”

książki na jesień o finansach? Czemu nie!

Książkę “Finansowa alchemia” kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/finansowa-alchemia-dan-s-kennedy

Czy jesień to dobry czas, by czytać książki o finansach? Zdecydowanie tak! W końcu coraz większymi krokami zbliża się nowy rok, a styczeń i okres noworocznych postanowień to świetny czas, by zmienić coś w dysponowaniu własnymi finansami, naszej pracy lub działalności naszej firmy.

Dlatego jesienią warto sięgnąć po “Finansową alchemię” Dana S. Kennedy’ego. Wbrew tytułowi autor nie komplikuje, a objaśnia, jak prowadzić biznes w efektywny sposób. To praktyczne wskazówki - marketingowe i nie tylko - które pomogą w nowym spojrzeniu na rynek i Twoją sytuację. To najlepsza książka na jesień dla każdego przedsiębiorcy!

Książki na jesień, które uczą wydawać pieniądze - “Śmierć z zerem na koncie”

ciekawe książki na jesień mogą traktować o poważnych sprawach

Książkę “Śmierć z zerem na koncie” kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/smierc-z-zerem-na-koncie-bill-perkins

Tytuł książki Billa Perkinsa może prowokować. Bo czym właściwie jest śmierć z zerem na koncie - błogosławieństwem czy przekleństwem? Czy to znaczy, że wykorzystaliśmy do końca wszystkie możliwości, ciesząc się życiem, czy przeciwnie, odchodzimy z tego świata przegrani i “spłukani”?

Takie książki na jesień prowokują do myślenia, ale również zmian. Perkins przekonuje, że nie zawsze warto gromadzić oszczędności. Pokazuje, co tracisz, kiedy z obawy przed konsekwencjami wstrzymujesz się z decyzją. Nie warto odkładać tego, na co czekamy, na później - to główna myśl autora. Dzięki niej stworzył książkę, która pomoże Ci się zaangażować nawet w słotny, jesienny dzień!

Jesień pełna sukcesów - “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie”

najlepsza książka na jesień - jak radzić sobie z porażką

Książkę “Jak radzić sobie z porażką” kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/jak-radzic-sobie-z-porazka

Ciekawe książki na jesień powinny napawać optymizmem. Gdy za oknem robi się coraz bardziej szaro i mokro, przyda się nam dodatkowa motywacja i pozytywny przekaz. Albo przynajmniej rady, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Marcin Osman. Jego książka “Jak radzić sobie z porażką” to przemyślenia na bazie własnych doświadczeń autora, które pokazują, jak w praktyczny sposób można wykorzystać porażkę. Dotyczy to w tej samej mierze biznesu, co problemów z realizacją osobistych postanowień.

Osman przedstawia rozwiązania, które pomagają w utrzymaniu wiary w siebie w każdej sytuacji. Podpowiada, skąd czerpać siłę do walki i jak unikać popełniania tych samych błędów. To dobra odtrutka na jesienną chandrę.

Jesień bez obaw o jutro - “Kryzys szansa. Jak rozwinąć siebie i biznes w czasach zawieruchy?”

Interesują Cię ciekawe książki na jesień? Przeczytaj "Kryzys szansa"

Książkę “Kryzys szansą. Jak rozwinąć siebie i biznes w czasach zawieruchy?” kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/kryzys-szansa-jak-rozwinac-siebie-i-biznes-w-czasach-zawieruchy

Wybierając książki na jesień warto sięgać po pozycje aktualne. A do takich z pewnością można zaliczyć “Kryzys szansą”, czyli zbiorową pracę, nad którą we współpracy z wydawnictwem OSMPower pracowało aż 55 autorów. Efektem jest publikacja, która pokazuje, jak można wykorzystać niepewne czasy, w których przyszło nam żyć.

Wbrew pozorom bowiem kryzys - zwłaszcza dla przedsiębiorcy - wcale nie powinien być powodem do załamania. Historie autorów udowadniają, że bez względu na osobiste i firmowe kryzysy, z trudnych sytuacji można wyjść obronną ręką. Książka podaje wskazówki od doświadczonych ekspertów i konkretne rady, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Jesienią takie porady brzmią jeszcze bardziej aktualnie.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium