Audiobook Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis

0
Audiobook Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis

NAJLEPSZE TYTUŁY W ELEKTRONICZNEJ FORMIE!

ZNAJDZIESZ NA

Audiobook Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/audiobook-jak-zdobyc-bogactwo-felix-dennis

W tym audiobooku Felix opowiada o tym, jak tego dokonał – jak zdobył bogactwo nie mając ani wyższego wykształcenia ani grosza kapitału. Ujawnia w niem błędy, które popełnił po drodze – z pewnością w dużej mierze przyczynią się one do objętości tego tytułu! Na końcu zasugeruje sposoby na to, jak uniknąć podobnych błędów i zacząć gromadzić bogactwo.

Czy ten audiobook naprawdę zrobi z Ciebie bogacza?

(Oddajemy głos samemu Felixowi Dennisowi!)

Czy nie robisz tego dla pieniędzy?

Pieniądze są zawsze mile widziane, ale to bardzo niewielu pisarzy zdobywa bogactwo. Szanse na to są znikome.

Czy ten audiobook to jakiś przekręt?

Nie i jeszcze raz nie. "Jak zdobyć bogactwo" to nie przekręt. 
Nie znajdziesz tu żargonu ani bełkotu i z całą pewnością nie jest to jeden z tych mesjanistycznych poradników z zakresu „rozwoju osobistego” mających na celu zapoczątkowanie serii nagrań, filmów i godzinnych reklam wątpliwej jakości emitowanych w telewizji późną porą. Nie będziesz też musiał śpiewać mantr o inkarnacjach ani wieszać leczniczych kryształów na szyi – zostawmy te bzdury żonom piłkarzy i polityków, dobra?

Audiobook "Jak zdobyć bogactwo" jest po to, by opowiedzieć ci o tym, jak ja tego dokonałem – jak zdobyłem bogactwo nie mając ani wyższego wykształcenia ani grosza kapitału. Ujawnię w niej błędy, które popełniłem po drodze – z pewnością w dużej mierze przyczynią się one do objętości tego tytułu! Na końcu zasugeruję sposoby na to, jak uniknąć podobnych błędów i zacząć gromadzić bogactwo.

Czy ten adiobook naprawdę zrobi ze mnie bogacza?

To możliwe. Wszystko zależy od stopnia twojej motywacji. Nie mogę zapewnić ci szczęścia. Nie mogę zapewnić ci zdrowia. Ale jestem całkiem pewien, że mogę zwiększyć twoje szanse na zdobycie bogactwa. Co, w rezultacie, poprawi jakość twojego życia.

Jak szybko mogę stać się bogaczem?

Szybciej, niż na to pewnie zasługujesz, ale wolniej, niż byś chciał – istnieje za dużo zmiennych, by udzielić definitywnej odpowiedzi.

Jak szybko mogę stać się bogaczem?

Ja dokonałem tego na przestrzeni pięciu lat, ale jest bardzo mało „dróg na skróty”, zarówno w życiu, jak i w tej książce. Jak napisał swego czasu amerykański krytyk h.L. Mencken: "Nietrudno odgadnąć powody, dla których słaby człowiek nie znosi wiedzy. Nie znosi jej, bo jest złożona – bo niemożliwie obciąża jego ograniczoną zdolność pojmowania. Szuka więc zawsze drogi na skróty. Wszelkie przesądy to drogi na skróty. Ich celem jest uproszczenie, a nawet uczynienie oczywistym tego, co niezrozumiałe".

Mencken miał rację. Właśnie dlatego zależy mi na pozbawieniu tej książki pseudonaukowego bełkotu i żargonu. Takie treści sprawiają wrażenie dobrze napisanych, a każdej debacie dodają złudnej autorytarności. Jednocześnie, niechybnie prowadzą do błędów, same opierają się bowiem na błędzie, którym jest złudzenie, że niezrozumiałe lanie wody zaimponuje publice.

Co będę musiał zrobić poza wysłuchaniem tego audiobooka?

To, co zwykle. Jak zwykł śpiewać stary geniusz reggae, Jimmy Cliff, w swojej najbardziej znanej piosence: You can get it if you really want... On odniósł sukces, ty też możesz. Ale tylko jeśli naprawdę tego pragniesz. I tylko jeśli you try... try and try... and try again…

Jedno jest pewne: jeśli ja tego dokonałem, ty też możesz. Z biedaka – hipisowskiego wyrzutka na zasiłku zamieszkującego obskurny pokój bez przysłowiowego grosza przy duszy, w tym bez pieniędzy na czynsz i bez pomysłu na to, co dalej – stałem się bogaczem. A z pewnością daleko mi do geniusza biznesu, co ochoczo potwierdzą moi rywale. Najdziwniejsze jest jednak to, że ostatecznie stałem się dużo bogatszy niż większość wspomnianych rywali.

Jak to zrobiłeś?

Wysłuchaj tego audiobooka i się dowiedz!

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium