Biznes ci ucieka 2 - KONTYNUACJA BESTSELLERA!

0
Biznes ci ucieka 2 KONTYNUACJA BESTSELLERA!

Osoby myślące o własnym biznesie mają z reguły całą masę pytań i wątpliwości. Czy własna firma to na pewno lepsze rozwiązanie niż praca na etacie? Skąd wziąć kapitał i od czego zacząć, gdy będzie się już na swoim? Jak przykuć uwagę klientów, skoro konkurencja nie śpi, a udostępniane w internecie treści pozostają bez echa?

Marcin Osman regularnie dostaje takie pytania od osób, które obserwują go w mediach społecznościowych. Nic dziwnego – sprzedaż internetowa (i nie tylko) to jego konik, a jego skuteczność jest zauważalna gołym okiem. W trakcie swojej podróży biznesowej zrozumiał, jakie działania przynoszą realne efekty, odkrywając przy tym, że do osiągnięcia sukcesu nie jest wcale potrzebny ogromny kapitał startowy, a raczej wytrwałość, kreatywność i konsekwencja. Dziś dzieli się swoją wiedzą ze światem, stosując jasny, konkretny przekaz pełen praktycznych wskazówek, które można wdrożyć od razu.

Biznes ci ucieka 2” to długo wyczekiwana kontynuacja jego uznanej książki „Biznes ci ucieka” i kompilacja 134 dających do myślenia lekcji o biznesie, choć nie tylko. W typowy dla siebie bezpośredni sposób Marcin podpowiada w niej między innymi od czego zacząć budowanie własnej firmy, co udostępniać w sieci, jak szukać godnych zaufania mentorów i co robić, gdy brakuje Ci pomysłów. Krótko mówiąc, to klarowny, nieowijający w bawełnę przewodnik po sposobie myślenia Marcina Osmana, którym w prosty sposób można się zarazić, a w rezultacie zdecydowanie sięgać po swoje.

Wystarczy tylko CZYTAĆ I DZIAŁAĆ!

 

Sięgnij po tę książkę i zadbaj o to, by biznes raz na zawsze przestał Ci uciekać. Oficjalna premiera jeszcze w listopadzie, ale już teraz możesz kupić ją w ramach przedsprzedaży!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium