Co czyta... autor książki „Wyjście z butów pracownika” – Dawid Pajerski?

0
Co czyta... autor książki „Wyjście z butów pracownika” – Dawid Pajerski?

Co czyta... autor książki „Wyjście z butów pracownika” – Dawid Pajerski?

Dawid Pajerski – Doświadczony agent nieruchomości, lider zespołu Time, trener nowych agentów w ramach programów RE/MAX Compass i Accelerate oraz ekspert RE/MAX Polska. Jest autorem książki „Wyjście z butów pracownika”, opowiadającej o drodze do porzucenia etatu na rzecz rozwijania dochodowej działalności. Aktywnie uczestniczy w konferencjach międzynarodowych, jest pasjonatem rapu oraz sportów walki odnoszącym sukcesy w amatorskich walkach bokserskich. Promuje rozwój osobisty, niezależność finansową i jest aktywny na YouTube.

1. Jaki rodzaj książek czytasz najczęściej?

Najczęściej czytam książki biograficzne, psychologiczne, o szeroko pojętym rozwoju osobistym. Zdarza się, że zainteresuje mnie dane zagadnienie i z automatu chcę je pogłębić. Ostatnio była to dopamina i sposoby jej kontrolowania, dlatego od razu znalazłem dla siebie odpowiednie, tematyczne pozycje książkowe. Bardzo też lubię książki fantasy, chociaż nie czytałem żadnej od kilku lat.

2. Co aktualnie czytasz?

Aktualnie czytam „Historie twórców” wydawnictwa Imker oraz „Umysł miliardera” Rafaela Badziaga. Rozpocząłem też kilka innych książek - mam tendencję do czytania kilku tytułów jednocześnie. W rezultacie na mojej półce znajduje się momentami 10 książek z zakładkami w różnych miejscach.

3. Papier, e-book czy audio – ulubiona forma.

Dawno temu kupiłem Kindle z wizją, że docelowo się na niego przerzucę, ale nadal nie ma dla mnie żadnego lepszego sposobu czytania niż czytanie książek papierowych. Lubię ich charakterystyczny zapach i dźwięk przewracanych stron. Są najbardziej namacalne, a do tego najłatwiej zakreśla mi się w takiej formie fragmenty, do których później wracam.

4. Czytasz na ilość czy na jakość?

Pochłaniam duże ilości książek, ale staram się z każdej wyciągnąć minimum jedną nowinkę i wdrożyć ją u siebie. 

5. Książki – gromadzisz, kolekcjonujesz, przekazujesz, wszystko Ci jedno, co się z nimi stanie?

Gromadzę, często kupuję w prezencie.

6. Czy utrwalasz sobie jakoś materiał z książek? Powtórki, notatki?

Dużo zakreślam, piszę po książkach - małżonka mówi, że ich nie szanuję 😉. Ale właśnie w ten sposób porządkuję swoje przemyślenia i zdobytą wiedzę, poprzez utrwalanie ich w tej formie.

7. Książka, która wywarła na Tobie ogromne wrażenie.

„The Secret” Rhonda Byrne, to pierwsza z książek rozwojowych, które przeczytałem. Pomimo kontrowersyjnej formy, to dzięki niej sięgnąłem po kilkaset innych pozycji, wzbudzając w sobie olbrzymią ciekawość prawa przyciągania i wizji dostatniego życia.

8. Książka, która zmieniła Twoje życie.

Obudź w sobie olbrzyma”, książka, na podstawie której powstało pewnie ze 100 dobrych rozwojowych książek. Anthony Robbins daje w niej tyle praktycznych ćwiczeń, że zmieniła ona praktycznie każdy obszar mojego życia, od podejścia mentalnego, przez używane słownictwo, po działania, które wykonuję i wykonywałem w celu osiągnięcia swojego osobistego sukcesu.

9. Wymień trzech ulubionych autorów.

Steven Pressfield, J.R.R. Tolkien, Dan Lok.

10. Co skłoniło Cię do napisania książki?

Chciałem stworzyć coś, co zostanie po mnie na świecie, gdy któregoś dnia już mnie tutaj nie będzie😉. Mam również miesięcznego syna i to zdecydowanie większe osiągnięcie, ale książkę napisałem wcześniej 😉.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium