Co czyta... współwłaściciel marki odzieżowej sisima.pl - Kamil Kurowski? 0
Co czyta... współwłaściciel marki odzieżowej sisima.pl - Kamil Kurowski ?

Co czyta... współwłaściciel marki odzieżowej sisima.pl -  Kamil Kurowski?

Kamil Kurowski - Przedsiębiorca, organizator targów tkaninowych Fashiontex w Łodzi oraz doktorant na Politechnice Łódzkiej z zakresu klastrów odzieżowych. Razem z żoną zarządza 50-osobową firmą odzieżową Almax w Zduńskiej Woli. Realizuje projekty z zakresu przygotowania własnej marki odzieżowej, e-commerce, marketingu internetowego i edukacji online w branży fashion. Doradza dużym influencerom. Na swoim blogu Fashion X oraz na kanale YouTube dzieli się praktycznymi wskazówkami z osobami, które chcą rozwijać własną markę odzieżową.

 

1. Co zwykle czytasz? Jaki rodzaj książek? 

Ostatnio wolę książki bardziej "mięsiste", które zmieniają nastawienie do biznesu, aby był on bardziej skuteczny. Mniej sięgam teraz po książki, które są ciągłymi historiami powstania jakiejś konkretnej jednej firmy.

2. Co konkretnie aktualnie czytasz?

Aktualnie Felix Dennis -„Jak zdobyć bogactwo” bo potrzebuję inspiracji z mocniejszych pozycji książkowych i „Księgę Adsów” Franciszka Georgiewa, bardziej narzędziowa pozycja o reklamach na Facebooku.

3. Papier, eBook czy audio - ulubiona forma.

Zdecydowanie papier, czasami ebook na czytniku do jakichś narzędziowych książek, prezentacji. Audio do mnie w ogóle nie trafia.

4. Czytasz na ilość czy na jakość?

Na jakość, czytam powoli. Gdy rozkojarzyłem się podczas czytania jakiejś strony to do niej wracam jeszcze raz.

5. Książki – gromadzisz, kolekcjonujesz, przekazujesz, wszystko Ci jedno, co się z nimi stanie?

Kolekcjonuję. Kupuję do przodu pozycje, które chcę przeczytać i kładę na półkę. Wiem mniej-więcej o czym dana książka jest i biorę do czytania tę książkę, która prawdopodobnie najbardziej mi pomoże w mojej biznesowej drodze w danym momencie.

6. Czy utrwalasz sobie jakoś materiał z książek? Powtórki, notatki?

Jak rzeczywiście jest coś co zmienia moje myśli to zapisuję to w formie notatki jako bulletpoint.

7. Książka, która wywarła na Tobie ogromne wrażenie.

Ostatnio zdecydowanie Tim Grover -„Wygrana”.

8. Książka, która zmieniła Twoje życie.

Nie trafiłem jeszcze na tak mocną pozycję, aby powiedzieć że zmieniła moje życie. Mam kilka książek, które wywarły na mnie pewnego rodzaju piętno, które siedzi do dziś. „Bogaty ojciec, biedny ojciec” - dzięki niej pamiętam, że mam wydawać pieniądze na to co potrzebuję, a nie na to co chcę. Mam wydawać, aby inwestować i mieć jeszcze więcej pieniędzy, a działające biznesy niech "spłacają" moje potrzeby. Drugą pozycja to „Niskobudżetowy startup” - historia wielu przedsiębiorców, ale przede wszystkim pokazująca jak niewiele trzeba, aby zrobić mały krok do robienia wielkich rzeczy, które powodują stworzenie dobrze działającego biznesu, a tym samym uczynniają nas szczęśliwszymi ludźmi.

9. 3 ulubionych autorów.

Felix DennisSteven Pressfield, Tim Grover.

 

Pewnie czekasz na więcej? Koniecznie śledź naszego bloga!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium