Co czyta... współwłaściciel marki odzieżowej sisima.pl – Kamil Kurowski?

0
Co czyta... współwłaściciel marki odzieżowej sisima.pl - Kamil Kurowski ?

Co czyta... współwłaściciel marki odzieżowej sisima.pl Kamil Kurowski?

Kamil Kurowski przedsiębiorca, organizator targów tkaninowych Fashiontex w Łodzi oraz doktorant na Politechnice Łódzkiej z zakresu klastrów odzieżowych. Razem z żoną zarządza 50-osobową firmą odzieżową Almax w Zduńskiej Woli. Realizuje projekty z zakresu przygotowania własnej marki odzieżowej, e-commerce, marketingu internetowego i edukacji online w branży fashion. Doradza dużym influencerom. Na swoim blogu Fashion X oraz na kanale YouTube dzieli się praktycznymi wskazówkami z osobami, które chcą rozwijać własną markę odzieżową.

 

1. Jaki rodzaj książek czytasz najczęściej?

Ostatnio wolę książki bardziej „mięsiste”, które zmieniają nastawienie do biznesu, aby był on bardziej skuteczny. Mniej sięgam teraz po książki, które są ciągłymi historiami powstania jakiejś konkretnej jednej firmy.

2. Co aktualnie czytasz?

Aktualnie Felix Dennis „Jak zdobyć bogactwo”, bo potrzebuję inspiracji z mocniejszych pozycji książkowych i „Księgę Adsów” Franciszka Georgiewa, bardziej narzędziowa pozycja o reklamach na Facebooku.

3. Papier, e-book czy audio – ulubiona forma.

Zdecydowanie papier, czasami e-book na czytniku do jakichś narzędziowych książek, prezentacji. Audio do mnie w ogóle nie trafia.

4. Czytasz na ilość czy na jakość?

Na jakość, czytam powoli. Gdy rozkojarzę się podczas czytania jakiejś strony, to do niej wracam jeszcze raz.

5. Książki  gromadzisz, kolekcjonujesz, przekazujesz, wszystko Ci jedno, co się z nimi stanie?

Kolekcjonuję. Kupuję do przodu pozycje, które chcę przeczytać, i kładę na półkę. Wiem mniej więcej, o czym dana książka jest i biorę do czytania tę książkę, która prawdopodobnie najbardziej mi pomoże w mojej biznesowej drodze w danym momencie.

6. Czy utrwalasz sobie jakoś materiał z książek? Powtórki, notatki?

Jak rzeczywiście jest coś, co zmienia moje myśli, to zapisuję to w formie notatki jako bullet point.

7. Książka, która wywarła na Tobie ogromne wrażenie.

Ostatnio zdecydowanie Tim Grover -„Wygrana”.

8. Książka, która zmieniła Twoje życie.

Nie trafiłem jeszcze na tak mocną pozycję, aby powiedzieć, że zmieniła moje życie. Mam kilka książek, które wywarły na mnie pewnego rodzaju piętno, które siedzi do dziś. „Bogaty ojciec, biedny ojciec” – dzięki niej pamiętam, że mam wydawać pieniądze na to, co potrzebuję, a nie na to, co chcę. Mam wydawać, aby inwestować i mieć jeszcze więcej pieniędzy, a działające biznesy niech „spłacają” moje potrzeby. Druga pozycja to „Niskobudżetowy startup” – historia wielu przedsiębiorców, ale przede wszystkim pokazująca, jak niewiele trzeba, aby zrobić mały krok do robienia wielkich rzeczy, które powodują stworzenie dobrze działającego biznesu, a tym samym uczynią nas szczęśliwszymi ludźmi.

9. Wymień trzech ulubionych autorów.

Felix DennisSteven Pressfield, Tim Grover.

 

Pewnie czekasz na więcej? Koniecznie śledź naszego bloga!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium