Ebook Elon Musk - Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner - Ashlee Vance

0
Ebook Elon Musk - Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner - Ashlee Vance

NAJLEPSZE TYTUŁY W ELEKTRONICZNEJ FORMIE!

ZNAJDZIESZ NA

Ebook Elon Musk - Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner - Ashlee Vance znajdziesz tutaj:https://osmpower.salescrm.pl/ebook-elon-musk-jak-mysli-i-dziala-przedsiebiorca-wizjoner-ashlee-vance 

Elon Musk - to przedsiębiorca-wizjoner. To innowacyjny przedsiębiorca, który rewolucjonizuje branżę transportu na Ziemi i w kosmosie.

To jest Elon.
Elon chciał nowego sposobu płatności w internecie.
Elon stworzył PayPal.
Elon chciał taniej latać w kosmos.
Elon założył SpaceX, która opracowała i wykonała rakietę Falcon.
Elon chciał jeździć samochodem elektrycznym, więc założył Tesla Motors.
Elon chciał szybciej podróżować, więc zbuduje HyperLoop.
Ale Elon nie mówi wszystkim jaki świat jest zły.
Elon zmienia świat.
BĄDŹ JAK ELON MUSK!
 
„JEŚLI NIE PONOSISZ PORAŻEK, TO ZNACZY, ŻE JESTEŚ MAŁO INNOWACYJNY” – ELON MUSK

Elona Muska najlepiej opisuje termin: przedsiębiorca-wizjoner. Wizjoner o naturze szalonego naukowca w połączeniu z przedsiębiorczym hustlerem to mieszanka wybuchowa (dosłownie)! To, co dla większości społeczeństwa stanowi szalone pomysły dla Elona Muska jest codziennością!

Może nie słyszałeś jeszcze o Elonie Musku (choć to mało prawdopodobne), ale pewnie nie umknęły Ci takie nazwy jak: PayPal, Tesla, SpaceX czy SolarCity – a to właśnie główne idee zrealizowane przez wizjonera Elona Muska, który teraz już celuje w podróż na Marsa!

Ashlee Vance napisał kolejną biografię o człowieku, którego poczynania śledzi cały świat. Jedni zastanawiają się nad tym, czy jest geniuszem, czy szaleńcem. Inni inspirują się jego działaniami. Jednak w tej książce nie chodzi wyłącznie o życie Muska, ale o biznesowy i sprzedażowy charakter jego odkryć i działań. O to, co sprawiło, że stał się miliarderem?

Obiad z Elonem? Przygoda w Afryce? Kanadyjskie przebudzenie? Myszy w kosmosie? Lekcja jazdy Doliny Krzemowej? Ból, cierpienie i przetrwanie? Zemsta elektrycznego samochodu? – brzmią jak rozdziały powieści sensacyjno-przygodowej. A to jedne z wielu części ebooka o Elonie Musku. Jeśli z tego składa się jego życie, to pomyśl jak dynamicznym przedsiębiorcą musi być!  Ciekawy? Sięgnij po ebooka, czytaj i wdrażaj w swoją to, czym Cię Musk zainspirował.

EBOOK ASHLEE VANCE’A „ ELON MUSK. JAK MYŚLI I DZIAŁA PRZEDSIĘBIORCA WIZJONER?”:

  • wprowadzi Cię w świat prawdziwych innowacji;
  • pokaże jak myśli i działa geniusz oraz odsłoni jego wszelkie niedoskonałości;
  • pozwoli Ci doświadczyć tego, jak wyglądała droga Elona Muska do realizacji jego nierealnych pomysłów m.in. lotów w kosmos;
  • umożliwi Ci zaobserwowanie tego, co odróżnia przedsiębiorcę realistę od przedsiębiorcy wizjonera;
  • wskaże Ci, czym kieruje się wizjoner, dla którego nie ma czegoś takiego jak zbyt duże wyzwanie;
  • pozwoli Ci poznać styl przywództwa i zarządzania zwiększający szansę na wdrożenie innowacji w biznesie;
  • uświadomi Cię kim tak naprawdę jest przedsiębiorca-wizjoner.

 

Wszystko po to, abyś po przeczytaniu tego ebooka miał gotowe narzędzia do tego, aby swoje przedsiębiorcze wizjonerstwo wnieść na wyższy poziom, a nawet na… poziom KOSMICZNY!

Więc jeśli chcesz stworzyć drugi PayPal, kolejną Teslę i SpaceX, to…wróć do początku tej strony, a przede wszystkim do ebooka o Elonie Musku, bo już w samym tytule masz ważną wskazówkę! Bądź przedsiębiorcą i wizjonerem, to znaczy przewiduj zmiany oraz rzeczy, o których inni nie są w stanie lub boją się pomyśleć!

 

O bohaterze książki „Elon Musk. Jak myśli i działa przedsiębiorca-wizjoner?”

Elon Musk innowacyjny przedsiębiorca który rewolucjonizuje branżę transportu na Ziemi i w kosmosie. Założyciel PayPal, Tesla Inc. i SpaceX. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Generalnego i technicznego w kosmicznej firmie SpaceX, jest dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. (firmie produkującej samochody elektryczne) oraz członkiem zarządu firmy zajmującej się energią słoneczną SolarCity.

Elon Musk stał się milionerem przed trzydziestką, po sprzedaniu swojej firmy Zip2. Jednak nie osiadł na laurach i pieniądze inwestował w kolejne rewolucyjne projekty technologiczne, co sprawiło, że jest jednym z najbardziej znanych i podziwianych innowacyjnych przedsiębiorców na świecie.

Znany z tego, że wymaga wiele od swoich pracowników, ale jeszcze więcej od siebie. To sprawia, że nie tylko jest wybitnym biznesmenem, ale inżynierem, kreatorem i twórcą znającym projekty swoich firm na wylot (również od strony technologicznej). Jest nieugięty w swoich pomysłach i pomimo licznych porażek swoich projektów, zawsze wierzy, że kolejna próba się powiedzie. Dzięki temu porywa za sobą rzesze uzdolnionych młodych ludzi, pragnących zmienić świat.

Ebook Elon Musk - Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner - Ashlee Vance znajdziesz tutaj:https://osmpower.salescrm.pl/ebook-elon-musk-jak-mysli-i-dziala-przedsiebiorca-wizjoner-ashlee-vance

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium